مقایسه Korg M3 88-Korg Krome 88

• شروع کننده موضوع pe32_64
  • تاریخ شروع

nkaq

Gold User
5/9/12
534
966
93
33
تهران
soundcloud.com
کیفیت صداشون خیلی خیلی تفاوت نداره فقط m50 امکانات آرمژیاتور کمتری داره افترتاچ نداره سمپلینگ نداره و امکانات سند و رسیو آدیو توش موجود نیست ولی یه نرم افزاری هست به اسم karma m50 که تا حدودی ضعف هاشو نسبتا در کنار اتصال به کانمیوتر برطرف میکنه ولی روی هم رفته نسبت به قیمتش کیبورد عالی ایه.توی این رنج نیتونید روی خرید کیبورد های دست دوم مثل korg tr یا korg triton یا korg karna هم فکر کنید.کیبورد های هم رده از لحاظ قیمتی توی این سبک juno g یا juno di از کمپاتی رولند هستن همینطور سری mox 6 یاماها ولی بنظر من این کیبورد ازونا سر تره

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

pe32_64

کاربر با تجربه
عضو سایت
21/8/11
1,955
2,826
113
تهران
کیفیت صداشون خیلی خیلی تفاوت نداره فقط m50 امکانات آرمژیاتور کمتری داره افترتاچ نداره سمپلینگ نداره و امکانات سند و رسیو آدیو توش موجود نیست ولی یه نرم افزاری هست به اسم karma m50 که تا حدودی ضعف هاشو نسبتا در کنار اتصال به کانمیوتر برطرف میکنه ولی روی هم رفته نسبت به قیمتش کیبورد عالی ایه.توی این رنج نیتونید روی خرید کیبورد های دست دوم مثل korg tr یا korg triton یا korg karna هم فکر کنید.کیبورد های هم رده از لحاظ قیمتی توی این سبک juno g یا juno di از کمپاتی رولند هستن همینطور سری mox 6 یاماها ولی بنظر من این کیبورد ازونا سر تره

جناب قنبر پور
تو مدل 88 کلیده m50 ،کلاویه ها با مدل های بالاتر یکی هستش.
مدل های کلاویه های کورگ rh3 هستش و nh. که rh3 با وجود قدیمی تر بودن در رتبه ی بالاتری قرار داره.
r.png

آخرین ویرایش:

armin.khosravi

عضو سایت
28/4/14
214
74
28
22
mydreams

nkaq عزیز من امروز صبح یه سر نمایندگی کورگ بودم و قیمت ها با اون چیزی که شما گفتی فرق داشت...
قیمت امروز korg - kross حدود. دو ملیون و چهار صد هزارتومان بود پنج اکتاو
m50 هم گفت خیلی کم شده تو بازار ولی دست دو تمیز 1.500 گیر میاد

nkaq

Gold User
5/9/12
534
966
93
33
تهران
soundcloud.com
nkaq عزیز من امروز صبح یه سر نمایندگی کورگ بودم و قیمت ها با اون چیزی که شما گفتی فرق داشت...
حق با شماست من اشتباها فکر کردم kronos رو فرمودین.بنظر من باز هم M50 از kross بهتره اگه بتونین اونو تهیه کنید عالیه

nkaq

Gold User
5/9/12
534
966
93
33
تهران
soundcloud.com
جناب قنبر پور
تو مدل 88 کلیده m50 ،کلاویه ها با مدل های بالاتر یکی هستش.
مدل های کلاویه های کورگ rh3 هستش و nh. که rh3 با وجود قدیمی تر بودن در رتبه ی بالاتری قرار داره.
مشاهده پیوست 9900
M50 در سه مدل 61 و 73 و 88 کلیدی موجوده که فقط 88 کلیدش همر اکشنه.73 کلیدش نیمه سنگین و 61 کلیدش لایته.البته لزوما همر اکشن بودن دلیل برتری نیست.خیلی وقتا برای صداهایی به غیر از پیانو و امثالش استفاده از کیبورد های نیمه سنگین و سبک بهتره

16/6/12
452
256
63
شیراز
ببخشید اینجا پست میزنم گفتم شلوغ نکنم انجمنو

YAMAHA PSR E433
KORG MICRO ARRANGER MAR-1

قیمت این دو رو هم بدید اه اطلاعاتی دارید بگیر ممنون میشم برا تمرین ارنج ابتدایی میخواستم

krom
ممنونم از شما. چراا اینقد گرون!!!
m50 اک دیگه؟ بعد اینکه به نظرتون خیلی تفاوت داره با kross از لحاظ کیفیت صدا و ...
من واسه اهنگسازی میخوام و همچنین نوازندگی گروه البته حرفه ای.
وورک استیشن کرگ m50 قیمتی حدود 1650.000 تومن داره. یک هدفون 100 یا 200 تومنی هم کارتون رو راه میندازه. البته سمپلر نیست.
گزینه ی بعدی کرگ KROME با قیمتی حدود 3تومن هست. باز هم بدون امکانات سمپلر.
در رده ی آخر کرگ KRONOS با قیمتی حدود 7تومن هست. سمپلر و دارای 9موتور صداساز و امکان خواندن سمپل به صورت مستقیم از روی هارد SSD و بدون محدودیت و ارتقائ رم تا 3 گیگ و.....

در مورد کراس هیچ نظری ندارم...

nkaq

Gold User
5/9/12
534
966
93
33
تهران
soundcloud.com
من دیروز به چند نمایندگی کورگ زنگ زدم.تقریبا هیچ کدوم Krome وM50 رو نداشتن ولی یکیشون گفت حدود 20 روز دیگه یه چندتا کروم برامون میرسه و قیمتشم پرسیدم گفت حدود 3.300(61 key)
کروم هم کیبورد خوبیه فقط تنها ایراد اصلیش مثل M50 نداشتن Sampler هستش.نسبت به M50 کمی امکانات و کیفیت صدای بهتری ( مخصوصا تو صدای پیانو) داره

آخرین ویرایش: