مقایسه Ibanez WD7 و Crybaby GCB-95

شروع موضوع توسط siiro ‏2/1/14 در انجمن گیتار

تاپیک مقایسه Ibanez WD7 و Crybaby GCB-95 تالار گیتار در persian-music.org.

1. siiro

siiro عضو سایت

امتیازات:
    +94 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, nuendo
    دوستان من واسه اجرای پاپ و زدن ریتم پاپ با پدال واه واه نیاز به یه پدال واه واه دارم
    سوال اول: اینکه که تو این رنج قیمت (400 تا 500) یونیت بگیرم یا مولتی افکت
    سوال دوم:بین این دو مدل کدوم بهتره و خریدش واسه کاری که من میخام بکنم منطقی تره
    سوال سوم: Ibanez WD7 دیسروشن هم داره یا نه؟ چون تو یه ویدو در یو توب که داشت تست می کرد صدای دیروشن هم میداد ولی یونیت دیگه ای نبود!
    لینک:
    http://www.google.com/url?sa=t&rct=...=iuDoqZfr2fgNCLRvcIebpA&bvm=bv.58187178,d.ZG4

سوال چهارم:ایا مولتی افکتی در رنج قیمتی که من مد نظرمه هست که واه واه خوب در حد این دو تا یونیت داشه باشه
    ممنون

2. siiro

siiro عضو سایت

امتیازات:
    +94 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, nuendo

3. ibanez.satch

ibanez.satch عضو سایت

امتیازات:
    +18 / 0 / -1
    نرم افزار:
    یه جواب همیشگی هست که میگه یونیت بهتر از مولتی افکته که کاملا درسته ولی این برای record گرفتن درسته و البته کسایی که بودجه شون به یونیت میرسه...برای اجرا شما می تونین از مولتی افکت استفاده کنید و توی این رنج zoom g2 که خودش پدال هم داره میتونید استفاده کنید که میتونه اون پدال کارای دیگه ای مثل کم و زیاد کردن ولوم صدا یا افکت ها آمپ های پیش فرضتون رو براتون انجام بده که کار راه بنداز هم هست ولی کیفیت نداره... حقیقتش من خودم از پدال مجزا واه استفاده نکردم ولی اینو باید بگم این پدالی که توی مولکتی افکت هست با پدالی که مثلا kirk hammett استفاده می کنه کاملا فرق داره در هز صورت این پدالی هم که شما گذاشتین اگر توی ایران با همین بودجه پیدا بشه چیز بدی نیست اما به نظر من وقت بذارین و یه سری برین بازار و پدال ها و... تست کنین ...یه فروشگاه توی جمهوری هست به نام گلها...آدم با انصافیه من معمولا وقتی چیزی میخوام بگیرم میرم پیش اون...اگرم حتی نخوای ازش خرید کنی بازم کلی راهنماییت می کنه

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
بارگذاری...