مقایسه: AT2020 یا M-audio Producer Mic

• شروع کننده موضوع alib5
  • تاریخ شروع
20/12/09
28
0
0
اقا من گیج شدم
این میک بهتره
Audio Technica At2020 usb

یا
m-audio Producer USB

????:smile (41):

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:

JunioR

کاربر با تجربه
18/9/09
853
102
0
تهران
این که چه میکروفنی بهتر هست بطور کلی بستگی به منبع صوتی که ضبط خواهید کرد داره... هر میکروفن دارای رنگ و مشخصات صوتی خودشه... میکروفن Audio Technica 2020 تو بازار دنیا میکروفن پر فروشی بوده که این مدل، مدل USB اون هست.

mj1

عضو سایت
7/3/10
69
2
8
ايران
سلام
لطفا می شه بگید قیمت Audio Technica At2020 توی ایران چقدره ؟
m-audio Producer USB حدودا 200000 تومن هست تا جایی که می دونم .
من هم قصد خرید میک یو اس بی دارم اما متاسفانه از هرکس سوال کردم شناخت زیادی از این میک ها ندارند؟

ART

هنرمند
28/11/09
235
15
18
تهران
www.sedabardar.com
منم كار نكردم ولي همينقدر ميدونم تغذيه الكتريكي مناسب تو طراحي هاي مهندسان الكترونيك مهمترين قسمت كارشونه كه مدار رو نسبت به اون طراحي ميكنن.

يعني تغذيه براي اين نوع ميكروفونها هم از لحاظ پاسخ فركانسي هم از لحاظ Gain خروجي اهميت ويژه اي داره -چون داره با ولتاژ usb كارميكنه كه نهايتا 12ولته مدار الكترونيكي شون(ترانزيستورها يا OP-AMP ها) تو دامنه هاي بالا مشكل پيدا ميكنه و به اشباع ميره يا از علم صدا بخوايم بگيم : فركانس ديستورد ميشه.ولي مجبورند كه اونا رو طوري طراحي كنند كه اين مشكل پيش نياد.به خاطر همين مقدار دامنه خروجي رو كم ميكنن.قطعا حساسيت كپسول هاي اونها هم تو ولتاژ پايين كمتره.

در كل اگه ميخواين ماكت ركورد كنيد خوبه؛ چون خرج زيادي نداره. (نه پري امپ ميخواد\ نه كمپرسور و ...)خودشه و كامپيوتر.
ولي اگه ميخوايد به قول معروف بازاري كار بديد بيرون اون موقع بايد كمي بيشتر خرج كنيد و فكر اين ميكروفون ها رو از سرتون بيرون كنيد.

16/4/09
587
177
0
.::SYNTHTOPIA::.
منم كار نكردم ولي همينقدر ميدونم تغذيه الكتريكي مناسب تو طراحي هاي مهندسان الكترونيك مهمترين قسمت كارشونه كه مدار رو نسبت به اون طراحي ميكنن.

يعني تغذيه براي اين نوع ميكروفونها هم از لحاظ پاسخ فركانسي هم از لحاظ Gain خروجي اهميت ويژه اي داره -چون داره با ولتاژ usb كارميكنه كه نهايتا 12ولته مدار الكترونيكي شون(ترانزيستورها يا OP-AMP ها) تو دامنه هاي بالا مشكل پيدا ميكنه و به اشباع ميره يا از علم صدا بخوايم بگيم : فركانس ديستورد ميشه.ولي مجبورند كه اونا رو طوري طراحي كنند كه اين مشكل پيش نياد.به خاطر همين مقدار دامنه خروجي رو كم ميكنن.قطعا حساسيت كپسول هاي اونها هم تو ولتاژ پايين كمتره.

در كل اگه ميخواين ماكت ركورد كنيد خوبه؛ چون خرج زيادي نداره. (نه پري امپ ميخواد\ نه كمپرسور و ...)خودشه و كامپيوتر.
ولي اگه ميخوايد به قول معروف بازاري كار بديد بيرون اون موقع بايد كمي بيشتر خرج كنيد و فكر اين ميكروفون ها رو از سرتون بيرون كنيد.

دوست عزیز از این موضوع مطمئن هستید ؟
چون اکثر Audio Interface های External که دارای Phantom Power 48 هستند قابلیت USB Bus Power رو هم دارند.

7/4/11
28
3
3
تهران
خوب دوستان شما میک یو اس پی می خرید با تاخییر صدا می خواهید چی کار کنید؟

7/4/11
28
3
3
تهران
دوست عزیز بحث نرم افزار و سخت افزار فرق داره یک کارت صدای مناسب میتونه تاخییر رو بگیره نرم افزار میتونه کمک کنه شما یک کارت صدای معمولی فست ترک دست دوم 130 140 تومانی کارتون راحت میشه که تالار خرید فروش می تونید سر بزید