مقایسه ی moco 5000 با yamaha 1000

شروع موضوع توسط h03in ‏26/1/12 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک مقایسه ی moco 5000 با yamaha 1000 تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. h03in

h03in

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوستان من جدیدا شروع به اموختن کیبورد کرده ام...
    والا استاد بنده فرمودند... کیبورد moco 5000 رو بگیرم...ولی از چند جا که پرسیدم گفتند...نگیر...و به من yamaha1000 رو معرفی کردند...حالا نمی دونم چکار کنم....ممنون میشم اگه راهنمایی کنید...با تشکر

2. amir- paradise

amir- paradise عضو سایت

امتیازات:
    +205 / 0 / -3
    نرم افزار:
    cubase
    استادتون رو چه حساب گفتن موکو 5000 بگیری؟معلومه که a1000 بهتره البته اگر تمیزش گیر بیاری موکو نه صدا داره نه ریتم.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. sparrow

sparrow مدیر تالار شعر و ترانه تیم مدیریت مدیر تالار

امتیازات:
    +1,705 / 0 / -2
    با درود.
    چند بار به این موضوع سر زدم و دیدم که تنها یک نفر پاسخ داده اند. به همین دلیل، دخالت می کنم هرچند نوازندۀ حرفه ای نیستم و بی شک، اساتید، بهتر می توانند شما را یاری کنند.
    من نمی دانم moco 5000 چه جور سازیست. ولی Yamaha-psr1000 را می شناسم. شش-هفت سالی هست که با هم هستیم!!
    صدایش را دوست دارم و امکاناتش برای کسی مثل من که متخصص ساز نیستم، کفایت می کند.
    البته این روزها که دیسک های فلاپی از رده خارج شده اند، کمی به مشکل بر می خورم. ولی هنوز هم ساز خوبیست؛ نه تنها برای شروع، بلکه برای ادامه.
    پیروز باشید

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  4. امیراحسان

امیراحسان

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام،من کیبورد یاماها 1000 دارم،ولی میخوام بدم moko6000 بگیرم،هم ریتم بسیار خوبی داره هم صداهاش عالی ،برای اطلاعات بیشتر یه سر به سایت های اینترنتی بزن،تازه یه مزیتی داره که قیمتهاش نسبت به افزایش سایر قیمت کیبوردها خیلی کم تغییر کرده.

5. amir- paradise

amir- paradise عضو سایت

امتیازات:
    +205 / 0 / -3
    نرم افزار:
    cubase

صداهای موکو بد نیست ولی ساپرت ریتم صدا نداره مطمئنن کسی که ریتم ساز نباشه با این دستگاه به مشکل جدی بر میخوره
    موکو سخت افزار جالبی نداره با این که شرکت رولند برای ساختش خیلی کمک کرده ولی در چین تولید میشه و کیفیت مطلوبی نداره
    قیمتش هم چون بازار خوبی نداره خیلی افزایش نداشته و اگر بخرید برای فروش ضرر بیشتری نصبت به دیگر سازها میکنید
    پیشنهاد من 500 پرشینه از هر نظر که حساب کنید نصبت به موکو سر هستش.

بارگذاری...

عبارات جستجو شده:

1. ارگ موکو 6000

,
  2. قیمت ارگ moko 1000

,
  3. موکو شش هزار ریتم