مقایسه ی کیوبیس پرو 10 اشتینبرگ با پرو 10 پاندای اشتینبرگ

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,851
9,792
113
53
.
من الآن در وضعیتی هستم که از دو سیستم و دو کیوبیس جدا استفاده میکنم. در واقع یک پروژه ی چند ترَکی دستم هست که تا قبل از کریسمس باید تحویل داده بشه.
هر دو سیستم لپتاپ هستند. یکی مدل 5 سال پیشه (Lenovo Z510) و دیگری مدل تقریباً یک سال پیش (Lenovo Legion Y530 ).
من کیوبیس اورجینال پرو 10 رو روی لپتاپ Legion Y530 و کیوبیس پرو 10 پاندا رو هم روی لپتاپ Z510 نصب کردم. از Legion برای ریکورد و پروگرمینگ استفاده میکنم و از Z510 هم برای میکس. هر دو مدل لپتاپ سخت افزارهای مشابهی دارن: سی پی یو Core i7، هارد درایو 1 ترابایت و 16 گیگ رم.
تمام VST های نصب شده هم در هردوی لپتاپها دقیقا یکسان هستند و به همون تعداد.

در طول نزدیک به یک ماه که این پروژه رو شروع کردم، من کوچکترین تفاوتی بین این دو ورژن کیوبیس ندیدم، مگر سرعت. سرعت ورژن پاندا کمی بیشتر از ورژن اورجینال هست. من این مورد رو حتی تایم گیری کردم: برای ران شدن کیوبیس خالی، ورژن اورجینال 54 ثانیه زمان برد و ورژن پاندا 46 ثانیه، که تازه ورژن پاندا روی لپتاپ قدیمی نصب شده. این تفاوت سرعت رو حین کار کردن هم میشه در کل حس کرد.
سایر امکانات و ابزارها دقیقاً یکسان هستند. من حتی یک ابزار که خیلی ها ازش اطلاعی ندارن رو در هر دو چک کردم و یکسان بود. این ابزار، کنترل گین روی کلیپ ها هست که مثل اتومیشن عمل میکنه و خیلی ها به رغم کارآیی خوبی که داره، اطلاعی از این ابزار ندارن.

x.png
من گاهاً کاربریِ دو کیوبیس رو عوض میکنم (یعنی با ورژن پاندا ریکورد، و با ورژن اورجینال میکس میکنم) تا تفاوتی اگر هست خودشو در طول کار نشون بده، ولی در این مدت تفاوت امکاناتی یا عملکردی بین این دو ورژن کیوبیس ندیدم. حتی اکسپورت های هردو کیوبیس عین هم هستند و بخوبی کار میکنن.

10/11/17
191
167
43
مرسی از توضیحاتت
فقط منظورت رو از نسخه پاندا نفهمیدم
همون نسخه crackedمنظورته؟

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,851
9,792
113
53
.
مرسی از توضیحاتت
فقط منظورت رو از نسخه پاندا نفهمیدم
همون نسخه crackedمنظورته؟
نه اون کرک شده که به درد نمیخوره. اون اصلآً نسخه ی Pro نیست در واقع.
منظورم اون ورژنی هست که در فروشگاه همین سایت داره فروخته میشه به قیمت بسیار کمتر از ورژن 10 اشتینبرگ. این ورژن کرکی نیست و اونو با دانگل میخری و استفاده میکنی.

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
332
242
43
تهران
ورژن کرک شده مث ورژن اصلیش کار میکنه. ما که ندیدیم مشکل خیلی حادی تا الانش.
ولی پولشو داشته باشی ورژن اصلیشو بخری مسلما بهتره

Sales Support

تیم مدیریت
عضو سایت
22/8/19
9
44
13
درود به دوستان عزیز
در خصوص محصولاتی که در فروشگاه قرار دادیم عزیزان برای اینکه به اشتباه نیافتند خدمتتون عرض میکنم، محصولاتی که در فروشگاه پرشین موزیک قرار گرفته هیچگونه ارتباطی با محصولات متفرقه که در بازار ایران از قبل بوده ندارد (این نکته رو بدلیل سوالات زیادی که میشه عرض کردم) و حتی از نظر عملکرد قابلیت ها و ستاپ و آپدیت و نحوی استفاده، شبیه و حتی نزدیک به آن کیوبیس ها یا هر محصول متفرقه از اشتنبرگ که فروخته میشود هم نیست!

تمامی محصولاتی که در فروشگاه پرشین موزیک قرار میگیرند از جمله اشتنبرگ یا هر محصول دیگری در آینده، کاملا انحصاری هستند و خواهند بود و نمونه مشابه آن رو در ایران و خارج از ایران پیدا نخواهید کرد.

برای اولین بار در ایران ما در پرشین موزیک شرایطی رو فراهم کردیم تا عزیزان علاقمند و هنرمندان حرفه ای با هزینه ای بسیار کمتر، تمامی محصولات مشابه اوریجینال اشتنبرگ رو در اختیار داشته باشند. همچنین آپدیت ها در همان روز و همان ساعتی که ما متوجه بشیم برای عزیزانی که خریداری کردند بروی وبسایت قرار میدیم!!!

منظورمان از مشابه اوریجینال دقیقا چی هست؟
بطور مثال کیوبیس پرو 10.5 همونطور که میدونید حدود 9میلیون تومان هستش.
و شما از سازنده محصول مستقیما خریداری میکنید!

خوشبختانه ما در پرشین موزیک به مشتری هامون از روز اول حقیقت رو میگیم و ادعای اوریجینال نمیکنیم، ما ذکر کردیم محصولات مشابه اوریجینال هستش این صحبت به این معنی هست که ستاپ، آپدیت، مراحل نصب، قابلیت ها، و نحوی استفاده کاملا مشابه اوریجینال هستش و هیچگونه تفاوتی البته در عمل! و ظاهر ندارد و ما ستاپ کیوبیس و آپدیت ها رو کاستوم نمیکنیم، برخلاف محصولات متفرقه پولی و رایگان موجود در بازار که آگاه هستید، برخلاف محصولات متفرقه ما باگ یا مشکلاتی رو به نرم افزار اضافه نمیکنیم و نخواهیم کرد و آپدیت غیر رسمی برای رفع آنها نداریم و ارائه نخواهیم کرد، و تمام آپدیت ها همان آپدیت های رسمی هستند که سازنده قرار میدهد.
نمونه ویدیوئی که تهیه شده:
کد:
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام برای مشاهده کدها لطفا
مشتریانی ما داریم محصولات متفرقه رو خریداری کرده بودند و ناراضی بودند و الان از محصولات ما استفاده میکنند و کاملا از محصول و پشتیبانی واقعی که ارائه شده راضی هستند و البته ما مشتریانمون رو وادار به کاری نمیکنیم، حتی آپدیت ها رو مستقیم روی وبسایت قرار دادیم تا عزیزان نیازی نباشد به ما مراجعه کنند یا کاری رو برای ما صورت بدهند، در غیر این صورت صفحات اجتماعی رو پر از ویدیو میکردیم دوستان ;)

در نهایت هر شخصی با انگیزه ای سمت کیوبیس یا هر نرم افزار دیگه میره یکی برای درامدزائی و کار حرفه ای، یکی تفریح و دیگری تست.

شفافیت اصل کار ما هستش و خوشحالیم عزیزان زیادی به ما اعتماد کردند و در خدمتشون بودیم و همچنان خواهیم بود
روز همگی خوش ❤

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,851
9,792
113
53
.
درود به دوستان عزیز
در خصوص محصولاتی که در فروشگاه قرار دادیم عزیزان برای اینکه به اشتباه نیافتند خدمتتون عرض میکنم، محصولاتی که در فروشگاه پرشین موزیک قرار گرفته هیچگونه ارتباطی با محصولات متفرقه که در بازار ایران از قبل بوده ندارد (این نکته رو بدلیل سوالات زیادی که میشه عرض کردم) و حتی از نظر عملکرد قابلیت ها و ستاپ و آپدیت و نحوی استفاده، شبیه و حتی نزدیک به آن کیوبیس ها یا هر محصول متفرقه از اشتنبرگ که فروخته میشود هم نیست!

تمامی محصولاتی که در فروشگاه پرشین موزیک قرار میگیرند از جمله اشتنبرگ یا هر محصول دیگری در آینده، کاملا انحصاری هستند و خواهند بود و نمونه مشابه آن رو در ایران و خارج از ایران پیدا نخواهید کرد.

برای اولین بار در ایران ما در پرشین موزیک شرایطی رو فراهم کردیم تا عزیزان علاقمند و هنرمندان حرفه ای با هزینه ای بسیار کمتر، تمامی محصولات مشابه اوریجینال اشتنبرگ رو در اختیار داشته باشند. همچنین آپدیت ها در همان روز و همان ساعتی که ما متوجه بشیم برای عزیزانی که خریداری کردند بروی وبسایت قرار میدیم!!!

منظورمان از مشابه اوریجینال دقیقا چی هست؟
بطور مثال کیوبیس پرو 10.5 همونطور که میدونید حدود 9میلیون تومان هستش.
و شما از سازنده محصول مستقیما خریداری میکنید!

خوشبختانه ما در پرشین موزیک به مشتری هامون از روز اول حقیقت رو میگیم و ادعای اوریجینال نمیکنیم، ما ذکر کردیم محصولات مشابه اوریجینال هستش این صحبت به این معنی هست که ستاپ، آپدیت، مراحل نصب، قابلیت ها، و نحوی استفاده کاملا مشابه اوریجینال هستش و هیچگونه تفاوتی البته در عمل! و ظاهر ندارد و ما ستاپ کیوبیس و آپدیت ها رو کاستوم نمیکنیم، برخلاف محصولات متفرقه پولی و رایگان موجود در بازار که آگاه هستید، برخلاف محصولات متفرقه ما باگ یا مشکلاتی رو به نرم افزار اضافه نمیکنیم و نخواهیم کرد و آپدیت غیر رسمی برای رفع آنها نداریم و ارائه نخواهیم کرد، و تمام آپدیت ها همان آپدیت های رسمی هستند که سازنده قرار میدهد.
نمونه ویدیوئی که تهیه شده:
کد:
مشتریانی ما داریم محصولات متفرقه رو خریداری کرده بودند و ناراضی بودند و الان از محصولات ما استفاده میکنند و کاملا از محصول و پشتیبانی واقعی که ارائه شده راضی هستند و البته ما مشتریانمون رو وادار به کاری نمیکنیم، حتی آپدیت ها رو مستقیم روی وبسایت قرار دادیم تا عزیزان نیازی نباشد به ما مراجعه کنند یا کاری رو برای ما صورت بدهند، در غیر این صورت صفحات اجتماعی رو پر از ویدیو میکردیم دوستان ;)

در نهایت هر شخصی با انگیزه ای سمت کیوبیس یا هر نرم افزار دیگه میره یکی برای درامدزائی و کار حرفه ای، یکی تفریح و دیگری تست.

شفافیت اصل کار ما هستش و خوشحالیم عزیزان زیادی به ما اعتماد کردند و در خدمتشون بودیم و همچنان خواهیم بود
روز همگی خوش ❤
خود کیوبیس چرا توی لیست فروش دیگه نیست؟

Sales Support

تیم مدیریت
عضو سایت
22/8/19
9
44
13
خود کیوبیس چرا توی لیست فروش دیگه نیست؟
در لیست فروش هستش فرهود جان
بعداز اضافه شدن آیتم آپگرید بخاطر مشکلات فروم هست که فعلا خود کیوبیس نمایش داده نمیشه در صفحه اول و باید به صفحه فروشگاه رجوع بشه
کد:

10/11/17
191
167
43
جسارت قیمت ؟
چون من cracked رو از یه جایی
در تاریخ
5 دی 98
30 تومن خریدم

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,851
9,792
113
53
.
یه تغییر جدید و جالبی که کیوبیس در ورژن 10.5 برای اولین بار انجام داده، امکان اکسپورت ویدئو هست! 😃
خیلی وقت بود که منتظر این عملکرد بودم. در پروژه های موزیک فیلم معمولاً پیش میاد که برای بازبینی های اولیه، سفارش دهنده میخواد ماکاپ رو روی فایل ویدئو با تصویر بشنوه. من برای این کار از Adobe Premiere استفاده میکردم. ولی با وجود این امکان در کیوبیس، براحتی موزیک رو با ویدئو میشه رندر گرفت و اکسپورت کرد و فرستاد برای بازبینی.😍

StudioNasr

عضو سایت
1/3/20
4
0
1
من دانگل رو دارم چه طور باید استفاده کنم؟؟؟فایل آموزشی دارید

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,851
9,792
113
53
.
از کجا باید بگیرم چنده قیمتش
ببین شما وقتی کیوبیس اورجینال رو میخری در واقع لایسنسشو میخری. یعنی خود نرم افزار، دانگل و یک کد اکتیویشن (فعال سازی).
الآن برای این کار شما میتونی:
1- از خود کمپانی اشتنبرگ بخری که حدود 300 یورو قیمتشه
2- از فروشگاه همین سایت بخری که همونه ولی خیلی قیمتش پایین تره (دو تومن فکر کنم)

Sales Support

تیم مدیریت
عضو سایت
22/8/19
9
44
13
درود به دوستان

کیوبیس پرو 10.5 نسخه retail (اوریجینال): 581.99 یورو
کیوبیس پرو 10.5 نسخه education (اوریجینال): 361.99 یورو
This software version can only be purchased under certain conditions defined by the manufacturer! Please make note of our terms and conditions for buying educational software at the bottom of this page before you add this item to the shopping cart!
کیوبیس پرو 10.5 نسخه پاندا (مشابه اوریجینال): یک پنجم قیمت نسخه retail و به قیمت 2میلیون تومان
نسخه ای که در پرشین موزیک برای فروش قرار داده شده ستاپ و آپدیت های کیوبیس 100% اوریجینال و دستکاری نشده هستند برای همین تجربه کار با نسخه ی اوریجینال رو خواهید داشت. لازم به ذکره این نسخه نمونه مشابه ایرانی یا خارجی ندارد.

❤

فایل های ضمیمه

آخرین ویرایش:

ما در شبکه‌های اجتماعی