مقایسه ی عمل کرد کانورتور ها در کارت صداهای مختلف

شروع موضوع توسط alifakhimi ‏29/9/13 در انجمن مباحث عمومی کارت صدا

تاپیک مقایسه ی عمل کرد کانورتور ها در کارت صداهای مختلف تالار مباحث عمومی کارت صدا در persian-music.org.

1. alifakhimi

alifakhimi عضو سایت

امتیازات:
    +36 / 0 / -0
    دوستان ، آیا برای شنیدن و مقایسه ی عمل کرد کانورتور ها در کارت صداهای مختلف ( آنالوگ به دیجیتال / در شرایت یکسان ) فایل صوتی وجود دارد "

( همانند فایهای صوتی تست میکروفن )

با تشکر

2. alifakhimi

alifakhimi عضو سایت

امتیازات:
    +36 / 0 / -0
    پاسخ : مقایسه ی عمل کرد کانورتور ها در کارت صداهای مختلف

باید اضافه کنم این موضوع از این بابت ایجاد شد ، تا خودم و همچنین دوستانی که امکان دسترسی به اینترفیس های متعدد و مختلف رو ندارند بتونند تفاوت نرخ های نمونه برداری ، کیفیت کانورت و ... و در کل نتیجه ای تکنولوژی به کار رفته در کمپانی ها و محصولات مختلفشون در شرایت یکسان ( رکورد ) مقایسه کنند

3. akhavan

akhavan کاربر با تجربه عضو سایت

شغل :
    Teacher
    امتیازات:
    +2,536 / 1 / -3
    نرم افزار:
    logic

این چیزی که شما میفرمایید فقط با دیدن دیاگرام و مطالعه ریویوهای نوشته شده در فرومها و کامنتها بدست میاد. چون حقیقتا تست این محصولات گرون قیمت در شرایط برابر

برای هیچ کس و هیچ شرکت یا مجله ای امکان پذیر نیست.

ولی طبق تجربه شرکتهای RME . Lynx . Apogee . Metric Hallow ,... و همچنین motu سازنده های معتبری هستند . خیلی ز این برندها در ایران موجود هستند و میتونید تهیه کنید .

اینکه چه محصولی در چه جایگاهی بهترین هست نیازمند بررسی دقیق هست. اما در نظر من انتخاب بین محصولات این تولید کننده ها همیشه انتخاب بین بهترین ها بوده است.

4. alifakhimi

alifakhimi عضو سایت

امتیازات:
    +36 / 0 / -0

مطمئنا اسامی که نام بردید از بهترین ها هستند ، یادمه قبلا که در نظر داشتم یک اینترفیس خوب تهیه کنم Apogee و Metric Hallow به نظرم خوب اومدن ( البته قیمت دلار به این حد بالا نرفته بود که منصرف بشم ) ، خیلی دوست داشتم نتیجه شنیداری اونها رو با کارت های در کلاس پایین تر بشنود و همچنین که بعضی شرکت ها شفافت و صداقت رو در صدا دنبال میکنند و بعضی های دیگه رنگ و حس خاصی رو به صدا میدن ، مثلا در مورد 003 /DIGIDESIGN شنیدم گرمی خاصی به صدا میده که ممکن خیلی هابپسندند و ... "

گفتم شاید مواردی بوده باشه و من بهشون برخورد نکرده باشم / تشکر دوست عزیز

5. mimusik

mimusik عضو سایت

امتیازات:
    +23 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام ... لطفا دوستانی که با آیمک یا مک بوک کار میکنن آیا اطلاع دقیقی از مشخصات کارت صدای داخلیش دارن و اگه نظری راجع به کیفیتش دارن لطف کنن و بگن..چون خود کمپانی اپل . به جزییاتی که یه موزیسین بهش اهمیت میده اشاره ای نکرده و خود من فقط توی نرم افزار( DAW ) که می رم آخرین بیت ریتی که می تونه ساپورت کنه رو ۱۹۲ زده... ممنون میشم نظرات دوستانه اپلی رو بدونم

بارگذاری...