مقایسه میکسر های یاماها mg124c &mg124cx

شروع موضوع توسط hameddavari83 ‏28/10/10 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک مقایسه میکسر های یاماها mg124c &mg124cx تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. hameddavari83

hameddavari83 عضو سایت

امتیازات:
    +129 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, protools, reason
    سلام بر دوستان عزیز قصد انتخاب و خرید یکی از این دو میکسر را دارم yamaha mG124c
    yamaha MG124cx
    میخواستم بدونم کدوم افیکس داره وکدوم کمپرسور و ایا هر دو پری امپ دارند و از چه پورتی به سیستم متصل میشن یعنی یو اس بی هست یا به وصیله یک لاین به کارت صدا متصل می شود در مورد قیمتش و کلا اگر یک مقایسه ای بین این دو باشه خیلی عالی میشه
    سپاسگذارم

2. JunioR

JunioR کاربر با تجربه عضو سایت

امتیازات:
    +99 / 0 / -1
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo
    مدل yamaha mG124c میکسر آنالوگ بدون Onboard Fx هست اما مدل yamaha MG124cx دارای Onboard Fx هست.
    هر دو مدل از سری MG میکسرهای یاماها هستن که داری کمپرسور و پری آمپ هستن.
    هر دو دارای 12 ورودی هستن. کلا هر دو دارای مشخصات یکسان هستن و تفاوت در Onboard Fx تعبیه شده در مدل cx هست.
    هر دو مدل بوسیله خروجی Line با کارت صدا در ارتباط خواهند بود اما اگه نیاز به اتصال با پورت usb دارین میتونید از سری USB میکسرهای یاماها مدلی رو انتخاب کنید.
    اطلاعات بیشتر از سری USB

3. hameddavari83

hameddavari83 عضو سایت

امتیازات:
    +129 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, protools, reason
    درود بر جونیور عزیز من راستش یکی از دلایلی که میکسر میخوام اینه که 4 تا خروجی نیاز دارم 2 تا واسه هدفون و یکی واسه مونیتور و یکی دیگه برای اسپیکر خانگی معمولی که بتونم همه را همزمان داشته باشم خوب ورودی هم 4 تا کافیه اما پری امپ و کمپرسور هم واسم مهمه در مورد میکسر های یو اس بی هم اگر اطلاعاتی در اختیارمون بذارید ممنون میشم که اصلا فرقش با میکسر هایی که از طریق لاین به ساند کارت متصل میشن چیه و اما بودجه برای خرید میکسر 400000 البته میخوام چیزی بگیرم که خلاصه دیگه نیازی به خرید دوباره نداشته باشم و عدم وجود نویز در میکسر هم یکی از دلایل انتخاب بنده است بسیار ممنون

4. JunioR

JunioR کاربر با تجربه عضو سایت

امتیازات:
    +99 / 0 / -1
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo
    بابت تاخیر عذرخواهی میکنم.
    ویژگی اصلی میکسرهای Usb همین سری یاماها اینه که خروجی اون مثل میکسرهای usb بهرینگر، بصورت یک لاین استریو از تمام کانالها (نه تک تک کانال ها) به Daw کامپیوتر هست. پس شما تک تک کانال های میکسر رو در Daw کامپیوتر بصورت جداگانه نخواهید داشت.
    اما اگه کارت صداتون به اندازه نیازتون ورودی Line داشته باشه میتونید از خروجی کانال های میکسر (که البته این ویژگی هم در میکسرهای گرونتر دیده میشه) به کارت صداتون بدید.

بارگذاری...