مقایسه میکروفون nova m-audio با AUDIO TECHNICA AT 2020 .

شروع موضوع توسط farzinfaraji ‏28/4/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک مقایسه میکروفون nova m-audio با AUDIO TECHNICA AT 2020 . تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. farzinfaraji

farzinfaraji Banned

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, protools
    خوب دوستان منتظر نظراتون هستم در مورد این 2 میکروفون .
    در جریان باشید میکروفون AUDIO TECHNICA AT 2020 جایزه جهانی tec award 2005 رو گرفته . :smile (21):
    قیمت هر دو در تمام سایت هایه جهانی 99 دلار هست.
    نظرهایه شخصی و تجربیتونو بفرمایید. :smile (2):

2. shahab47

shahab47 عضو سایت

امتیازات:
    +450 / 2 / -0
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools, StudioOne
    دوست عزیزم اول تشکر کنم به خاطر بعضی تاپیک های خوبتون که باعث شد نظرای خوبی رو بشنویم

ولی واقعا بعضی از مقایسه هاتون درست نیست .در مورد میکروفون این قضیه کاملا صدق میکنه صدای میکروفون رو باید شنید و بعد تصمم گرفت . این کار باعث میشه اکثرا نظرات تکراری که کپی شده از نظرای مدیرای سایته و گاهی شخصی رو بشنویم که کمک چندانی نمیکنه .
    پیشنهاد میکنم از این به بعد به جای اینکه بیاید 2 تا برند رو با هم مقایسه کنید اونا رو از نظر فنی مقایسه کنیم .
    سال تولیدشون و آدمایی که از این میکها استفاده میکنن . رنج پاسخ دهی فرکانس کاردیود یا مولتی پترن بودن اینها اطلاعاتی ان که به همه کمک میکنن .

رو ورق هم معلومه at 2020 سرتره ولی همون طور که دیدید یه بزرگی مثل مرحوم ناصر عبداللهی میاد و نوا رو به نیومن هم ترجیح میده چه برسه به audio
    technica

موفق باشی

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏28/4/11
  3. farzinfaraji

farzinfaraji Banned

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, protools
    ممنون از حسن دقتت دوست عزیز ولی تو رنج هایه پایین این یجور مشکله نه تو استودیو ها پیدا میشه نه مغازه اجازه میدین جنس آکشونو باز کنی. پس در اینصورت تنها باید به گفته همکاران بسنده کرد و نظرات دوستان عزیزی مثل شما رو آویزه گوش کرد . فکر میکنم این تنها راه و بگفته شما هم at 2020 رو ورق سر تره من دمویه صداشو شنیدم جذبم نکرد ولی دمویه nova رو نشنیدم. بازم ممنون.
    دوستان دیگه اگه کار کردن با این میکروفون نظرشون رو بدن. ممنون:smile (58):

4. mehrdadsaghi

mehrdadsaghi عضو سایت

امتیازات:
    +11 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, nuendo
    سلام دوست من

بنده تا به حال با at 2020 کار نکردم اما با نوا چرا !

خدایی از نوا راضیم اما معنیه حرفم این نیست که چون من خریدم شما هم بخر , من قبل از خرید نوا و اصلا تصمیم برای خرید مایک .....همه ی میکروفن های تو این رنج رو بررسی کردم

خیلی ها بین میکروفن هایی که معرفی کردند نوا رو هم نام بردند

میتونی از طریق جستجو توی همین سایت نمونه صدایه نوا رو پیدا کنی

یه چیز کلی بگم کار با میکروفن ها همه و همه بسته به نوع نیاز , شرایط و سرمایه ی خودت داره مثال میزنم

نیاز = میکروفن رو برای چه کاری می خوای ضبط وکال ؟ برای وکال چه سبکی؟ یا اجرای زنده؟ یا رکورد ساز های زهی و ...؟
    شرایط= میکروفنی رو برای وکال می خوای حالا محیط اکوستیک دارید؟ وقتی شرایط و محیط انتی نویز نباشه یه میکروفنی مثل sm58 shure توصیه میشه که میکروفن خوبی هست و میکروفن کاندنسر توصیه نمیشه
    سرمایه = اگه پولت خیلی بیشتر ازین ها جواب میده چرا میکروفن حرفه ای تری انتخاب نکنی یا با همین اندک پولی که داری بهترین گذینه رو توی این رنج انتخاب کن

با توجه به اصول میتونی انتخاب خوبی داشته باشی اگه کسی هست که از جنسی که خریده ناراضیه معنیش این نیست که اون جنس به درد نخوره معنیش اینه که خوب انتخاب نکرده

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏29/4/11
بارگذاری...