مقالات نصفه نیمه!!

شروع موضوع توسط M.Minoo ‏5/10/10 در انجمن بررسی و حل مسائل سایت

تاپیک مقالات نصفه نیمه!! تالار بررسی و حل مسائل سایت در persian-music.org.

1. M.Minoo

M.Minoo مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

امتیازات:
    +924 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, flstudio
    با سلام الان مدتیه که تو سایت مد شده هرکی یه تاپیک میزنه به اسم اموزش فلان و یکی دو جلسه هم جلو میره و بعد تمام.
    خواستم بگم اینکار فقط باعث سردرگم شدن کاربران میشه و بس .خواهشم از دوستان اینه که یا دست به اینکار نزنن و یا ادامه بدن اموزشارو ( البته با اهنگ تندتر) که لااقل یه نتیجه ای از شون بگیریم
    یکی تاپیک میزنه دو جلسه میره بعد حالا میخواد ببینه مخاطب داره یا نه که ادامه بده...دوست عزیز همون تشکرها نشونه داشتن مخاطبه دیگه پس دست بجنبون:smile (34):

2. DJ iBSb

DJ iBSb عضو سایت هنرمند

شغل :
    طراحی وب و برنامه نویسی تحت وب و موسیقی
    امتیازات:
    +291 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, FLstudio
    سلام به همه کاربران هم عقیده ی ایشون؛:smile (73):
    اول اینکه چقدر بی انصافید چقدر....................:smile (81):
    توی دانشگاههای ما که حتی پول هم میدی اساتید بعضی از درسها رو نصف کار ول
    میکنن و بیخیال میشن،شما که حتی 1ریال هم نمیدید خیلی انتظار دارید،دوست من
    بعضی از دوستان خرج دارن مشکلات زندگی دارن خب انصافتون کجا رفته؟؟ کمی به
    خودتون بیاین و خودتون برین دنبالش شما فکر میکنید همه بیکارن و میان آموزش میدن؟

زندگی همه خرج و هزار درد دیگه داره،لطفا بجای انتظار بیجا با حمایتتون دلگرمی ایجاد
    کنید البته شما هم گناهی ندارید خب طالب علم هستید ولی باید تکونی هم به خودتون
    بدید و کمی بگردید و خودتون مطلب پیدا کنید،امیدوارم بد برداشت نکنید ولی حقیقت
    همینه که زندگی سخته و دوستان همین قدر تلاشی هم که میکنن واقعا باید دستاشونو
    بوسید!!!!!!!!!!!!!!!!

موفق باشید همه...............:smile (17):

3. Ramtin Shabanian

Ramtin Shabanian مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    Music producer
    امتیازات:
    +2,094 / 3 / -3
    من خودم زیاد از این تاپیک های آموزشی زدم و بعضی هاش رو تموم کردم بعضی هاش هم نه.

که مهم ترین دلیلش بی استقبالی هست و دلایل دیگه دردسر خودم مثلا الان چنتا پروژه در دست ساخت دارم که خیلی وقتم رو گرفته.

ولی در کل من وقتی میبینم اولین پستم 20 تا تشکر شده و آخریش 7 تا دیگه دل گرمی برام نمیمونه که بشینم اون همه مطلب تایپ کنم:smile (9):

شما اینجارو ببینید پست آخر رو هیچ کس جواب من رو نداده....

4. امیرحسین به نژاد

امیرحسین به نژاد تیم مدیریت مدیر کل

شغل :
    آهنگساز، تنظیم کننده، رهبر ارکستر و مدرس موسیقی
    امتیازات:
    +2,857 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    همیشه چه چیزی باعث ادامه حیات تولیدات می شه؟

چه چیزی در دنیا وجود داره که عدم استقبال باعث ادمه ی اون تولیدات شده باشه؟

چه چیزی باعث دلگرمی افرادی میشه که خالصانه داشتهای گرانبهاشون رو بدون چشم داشت در اختیار عموم قرار می دن ؟در حالی بعغی وقتا همون مطالب برای اون افراد مثل سرمایه زندگیشون می مونه اما از همه ی اونها می زنن و به سرمایشون چوب حراج می زنن و همه رو عاشقانه تقدیم دوستداران می کنن.

چرا مهر ورزیه دیگران رو باید انجام وظیفه دید؟

5. Ramtin Shabanian

Ramtin Shabanian مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    Music producer
    امتیازات:
    +2,094 / 3 / -3
    ممنون از دوست خوب و استاد عزیز paganini.

خود شما دوست من جناب mahmin تعداد تشکر هاتون رو ببینید!

6. ایمان احمدزاده

ایمان احمدزاده مدیر ارشد مرجع تخصصی موسیقی ایران تیم مدیریت مدیر ارشد

شغل :
    آهنگساز٬ تنظیم کننده٬ صدابردار
    امتیازات:
    +2,604 / 1 / -2
    نرم افزار:
    cubase, logic
    من هم با نظر دوستان کاملاً موافقم محمود جان!!!
    اگه کم و کسری میبینی بخدا به خاطر مشغله ی کاری بچه هاست، حتی خود من نمیرسم آموزشمو زود به زود بنویسم!!!‌
    میدونم شما هم دوست داری مطالب و کامل و منسجم بخونی ولی به بقیه هم حق بده!!! انشالله هم من هم باقی دوستان توی اولین فرصت که بتونیم مطالب جدید رو هم اضافه میکنیم!!!

موفق باشی محمود عزیز

7. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    دوستان عزیز..
    مگه شما برای تعداد تشکر ها مقالاتتون رو مینویسید ؟
    مسلما خیر چون احتمالا شما هم مثل من اعتقاد دارید که زکات علم اموختن اون به دیگران هستش.
    حتی اگه یک نفر هم از مقالات شما استفاده کنه و براش مفید باشه شما مقید میشید که ادامه بدید. فکر تشکرهای الان رو نکنید ممکنه 6 ماه دیگه این مقاله شما بدرد خیلی از کاربران دیگه هم بخوره.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  8. M.Minoo

M.Minoo مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

امتیازات:
    +924 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, flstudio
    با تشکر از کلیه دوستان که اینقدر سریع عکس العمل نشون دادند:( منم هدفم این بود که یه تکونی بهتون بدم!!):smile (73):
    اولا که ما هم میدونیم هیشکی بیکار نیست و هر کس مشکلات خاص خودشو داره از جمله خود من کلی مشغولیت دارم اما چون کامپیوتر و نت نزدیکمه بیشتر اوقات انلاینم ولی بکارهای دیگم میرسم و گاهی سری به سایت میزنم
    دوما: وقتی طرز تفکر یک سایت اینه که اموزش فری (free)سرلوحه کارش باشه( البته برای کاربراش)دیگه نباید مجانی بودن اونو هردم و هر جا برخ اعضا بکشن( از سوی هر کس).
    سوما من این نقلو از دید یکی که گذری از سایت عبور میکنه و یه مطلبو دنبال میکنه گفتم که سردر گم میشه
    و چهارما:با کمال احترامی که برای تک تک دوستان قائلم اونقدر نیاز مند یک بحث خاص نیستم که نبودش و عدم کامل شدنش مشکل خاصی برام ایجاد کنه بنده خودم خیلی مطالبو از سایت یاد گرفتم و خیلی چیزام برای یادگیری دیگران گذاشتم (البته بدون هیچ چشمداشتی!!) و البته اینکارو ادامه خواهم داد (فقط تذکر آیین نامه ای دادم (این یه تیکش نماینده مجلسی بود!!!)):smile (53):

9. soheilspeedart

soheilspeedart عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    همون جوری که آقای محبی گفتن، منم معتقدم که «زکات علم، آموختنش به دیگرانه»

هیچ شکی نیست که گذاشتن آموزش توسط دوستان هنرمند، یه لطفه واسه ما مبتدی ها، ولی تذکری که mahmin عزیز دادن کاملا به جا و صحیح بود.

درسته که مشغله دارین، دلگرمی می خواین و... ولی خوب طی کردن این روند هم چیزی جز مطالب تکراری رو باعث نمی شه!

همه ی دوستانی که اولش شوق دارن واسه آموزش یه مبحث، توی جلسه های اول، یکسری مبانی مشترک رو ذکر می کنن و بعد بحث رو رها می کنن، از طرفی هم واسه ی حرفه ای ها هم مطالبی گذاشته می شه، این وسط یه حلقه ی مفقوده داریم که وجودش لازمه ی اتصال یه مبتدی به مطالب حرفه ای تر هست.

وقتی مطالب نصفه می مونه، من مبتدی با یه عالمه مطلب تکراری رو به رو هستم، و بحث ناقص حکم پله ی شکسته ی نردبون رو داره که اگه نباشه، کاربر مبتدی نمی تونه از مطالب سطح بالاتر استفاده کنه.

البته من توی موسیقی تازه واردم، ولی خوب یه زمانی فروم باز بودم و همون یه ذره چیزی که بلد بودم رو سعی می کردم کامل تقدیم کنم.

یه پیشنهاد و خواهش هم برای شما و دوستانی که مشغله کاری فرصت هاشون رو پر کرده دارم،
    می دونم که ارائه یه مطلب آموزشی زمان می بره، واسه همین می خوام پیشنهاد بدم که یه بخشی از این زمان رو با من تقسیم کنید! شاید تایپ مطالب واسه بعضی دوستان سخت باشه و حتی اگه به تایپ مسلط هم باشید به هر حال وقت گیر هست، من حاضرم که فقط یه فایل صوتی در اختیارم بذارین که مثلا درباره ی یه موضوع خاص صحبت کردین و من تایپش رو به عهده می گیرم، حجم مطالب هم اصلا مساله ای نیست، قبلا هم از این کارا زیاد کردم، تجربه ی موفقی بوده.

10. idbiid_mehdi

idbiid_mehdi عضو سایت

امتیازات:
    +14 / 1 / -0
    نرم افزار:
    به نظر شخص خودم
    یک عاشق واقعی و یه موسیقی دان به هیچ وجح از آموزش دادن و راهنمایی کردن چند نفر خسته نمیشه . و از طرفی به نظرم یک تشکر خشک و خالی هیچ زحمتی واسه یک کاربر نیست در برابر کار ارزشمندی که داره یاد میگیره. این تشکر میتونه یک هنرمند رو دلگرم کنه واسه آموزشش تا بتونه برای درس بعد با دلگرمی بیشتری مطالب ارائه بده .
    با تشکر زیاد از اساتیدی که قطره ای از دریای هنرشون رو به ما لطف میکنند.

بارگذاری...