1. بخش مرکز دانلود افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه
  2. بخش مقالات افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه

معرفی akg c4000 b

شروع موضوع توسط behrooz-soltan ‏11/11/09 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک معرفی akg c4000 b تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. behrooz-soltan

behrooz-soltan هنرمند عضو سایت

امتیازات:
    +24 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase, nuendo, reason
    ميكروفن استوديويي حرفه اي مدل C4000B محصول كمپاني AKG - دارای الگوی قطبی 3 گانه ( Cardiod, Hyper-cardiod, Omni-Directional ) - دو 2 ديافراگم 1 اينچ - داراي پاسخ فركانسي 20 هرتز تا 20 كيلوهرتز - نسبت سيگنال به نويز 86db - مناسب جهت صداي خواننده و سازهاي سيمي ، سالن كنسرت - امپدانس خروجی 200 اهم -داراي سوئيچ پد 10db- و سوئيچ قطع فركانس پايين 100 هرتز 12dB/octave - تغذيه فاتوم پاور 9 تا 52 ولت - اتصال XLR - وزن 450 گرم
    قیمت:890---930
    معرفی akg c4000 b-spacer.gif
    AKG C 4000 B

Multi Pattern Studio Condenser Microphone

The genuine 1-inch dual-diaphragm condenser transducer with selectable cardioid, omnidirectional, and hypercardioid polar patterns will enchant you with its unique state-of-the-art sound.

Designed for miking up vocals, brass, acoustic and electric guitar, and kick drum, the C 4000 B can handle every recording situation. Exceptionally high headroom and extremely low self noise put the C 4000 B among the condenser microphones with the widest dynamic range available today and it will give equally excellent results in the studio and on stage.

A switchable 10-dB preattenuation pad allows the C 4000 B to be used for close-in miking of instruments producing extremely high sound pressure levels such as guitar amps etc. A switchable bass cut filter eliminates low-frequency noise.

Concert hall
    Recording
    Strings
    Vocals

Key Features :

Switchable Polar Patterns

The AKG C 4000B features 3 switchable polar patterns. Users can select between cardioid, hyper-cardioid and omni-directional depending on the application.

Low Noise Floor

The microphone boasts a noise floor value of 8dBa, reaching a reference value of 0.5% THD at a level of 145dB. The end result is transparent audio signal without noise.

Low Cut Filter

A 12dB/octave low cut filter at 100Hz removes rumble or excessive proximity effect.

Integrated Wind Screen

An internal wind screen is provided minimizing wind noise and poping affect as a result of close proximity recording of vocals.

Includes Shock Mount

The AKG H-100 shock mount further minimizes rumbling and handling noise by providing adequate shock absorption. {username}-{filename}

2. mmmmm

mmmmm عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوستان اگه کسی دنبال یه میک خوب واسه کارهای رپ میگرده این میک را من توصیه میکنم
    با اینکه خودم ندارمش اما پیش خود بهروز خان یه ترک ضبط کردم و از کیفیتش فوق الاده راضی بودم...{username}-{filename}

3. sinasalehi3

sinasalehi3 عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    باسلام وخسته نباشید به شما عزیزان
    من درحال حاظر با میک پرسکشن 220 کار میکنم و صدای خیلی خوبی میگیرم که قابل مقایسه با میکروفنهای دیگه نیست.ولی الان قصد خرید یک میک با قیمت 1 تا1.200ملیون رو دارم و نمیتونم تصمیم بگیرم چون هم وکال میگیرم و هم ساز.گزینه خودم c4000است خواهشا دوستان کمکم کنند تا بهترین انتخاب رو داشته باشم.استودیو من یک باکس 20متری داره و البته مجوز واسه همینه که میخوام بهترین رو با این قیمت بگیرم

4. sinasalehi3

sinasalehi3 عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    باسلام وخسته نباشید به شما عزیزان
    من درحال حاظر با میک پرسکشن 220 کار میکنم و صدای خیلی خوبی میگیرم که قابل مقایسه با میکروفنهای دیگه نیست.ولی الان قصد خرید یک میک با قیمت 1 تا1.200ملیون رو دارم و نمیتونم تصمیم بگیرم چون هم وکال میگیرم و هم ساز.گزینه خودم c4000است خواهشا دوستان کمکم کنند تا بهترین انتخاب رو داشته باشم.استودیو من یک باکس 20متری داره و البته مجوز واسه همینه که میخوام بهترین رو با این قیمت بگیرم

بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - معرفی akg c4000
  1. behrooz-soltan
    پاسخ ها:
    0
    نمایش ها:
    1,250
  2. ramin syateely
    پاسخ ها:
    0
    نمایش ها:
    2,507