معرفی akg c4000 b

شروع موضوع توسط behrooz-soltan ‏11/11/09 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک معرفی akg c4000 b تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. behrooz-soltan

behrooz-soltan عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +24 / 1 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo, reason
    ميكروفن استوديويي حرفه اي مدل C4000B محصول كمپاني AKG - دارای الگوی قطبی 3 گانه ( Cardiod, Hyper-cardiod, Omni-Directional ) - دو 2 ديافراگم 1 اينچ - داراي پاسخ فركانسي 20 هرتز تا 20 كيلوهرتز - نسبت سيگنال به نويز 86db - مناسب جهت صداي خواننده و سازهاي سيمي ، سالن كنسرت - امپدانس خروجی 200 اهم -داراي سوئيچ پد 10db- و سوئيچ قطع فركانس پايين 100 هرتز 12dB/octave - تغذيه فاتوم پاور 9 تا 52 ولت - اتصال XLR - وزن 450 گرم
    قیمت:890---930
    معرفی akg c4000 b-spacer.gif
    AKG C 4000 B

Multi Pattern Studio Condenser Microphone

The genuine 1-inch dual-diaphragm condenser transducer with selectable cardioid, omnidirectional, and hypercardioid polar patterns will enchant you with its unique state-of-the-art sound.

Designed for miking up vocals, brass, acoustic and electric guitar, and kick drum, the C 4000 B can handle every recording situation. Exceptionally high headroom and extremely low self noise put the C 4000 B among the condenser microphones with the widest dynamic range available today and it will give equally excellent results in the studio and on stage.

A switchable 10-dB preattenuation pad allows the C 4000 B to be used for close-in miking of instruments producing extremely high sound pressure levels such as guitar amps etc. A switchable bass cut filter eliminates low-frequency noise.

Concert hall
    Recording
    Strings
    Vocals

Key Features :

Switchable Polar Patterns

The AKG C 4000B features 3 switchable polar patterns. Users can select between cardioid, hyper-cardioid and omni-directional depending on the application.

Low Noise Floor

The microphone boasts a noise floor value of 8dBa, reaching a reference value of 0.5% THD at a level of 145dB. The end result is transparent audio signal without noise.

Low Cut Filter

A 12dB/octave low cut filter at 100Hz removes rumble or excessive proximity effect.

Integrated Wind Screen

An internal wind screen is provided minimizing wind noise and poping affect as a result of close proximity recording of vocals.

Includes Shock Mount

The AKG H-100 shock mount further minimizes rumbling and handling noise by providing adequate shock absorption. {username}-{filename}

2. mmmmm

mmmmm عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوستان اگه کسی دنبال یه میک خوب واسه کارهای رپ میگرده این میک را من توصیه میکنم
    با اینکه خودم ندارمش اما پیش خود بهروز خان یه ترک ضبط کردم و از کیفیتش فوق الاده راضی بودم...{username}-{filename}

3. sinasalehi3

sinasalehi3

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    باسلام وخسته نباشید به شما عزیزان
    من درحال حاظر با میک پرسکشن 220 کار میکنم و صدای خیلی خوبی میگیرم که قابل مقایسه با میکروفنهای دیگه نیست.ولی الان قصد خرید یک میک با قیمت 1 تا1.200ملیون رو دارم و نمیتونم تصمیم بگیرم چون هم وکال میگیرم و هم ساز.گزینه خودم c4000است خواهشا دوستان کمکم کنند تا بهترین انتخاب رو داشته باشم.استودیو من یک باکس 20متری داره و البته مجوز واسه همینه که میخوام بهترین رو با این قیمت بگیرم

4. sinasalehi3

sinasalehi3

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    باسلام وخسته نباشید به شما عزیزان
    من درحال حاظر با میک پرسکشن 220 کار میکنم و صدای خیلی خوبی میگیرم که قابل مقایسه با میکروفنهای دیگه نیست.ولی الان قصد خرید یک میک با قیمت 1 تا1.200ملیون رو دارم و نمیتونم تصمیم بگیرم چون هم وکال میگیرم و هم ساز.گزینه خودم c4000است خواهشا دوستان کمکم کنند تا بهترین انتخاب رو داشته باشم.استودیو من یک باکس 20متری داره و البته مجوز واسه همینه که میخوام بهترین رو با این قیمت بگیرم

بارگذاری...