معرفی یک Reverb گرم و کارآمد.

شروع موضوع توسط shepeskof ‏30/5/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک معرفی یک Reverb گرم و کارآمد. تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. shepeskof

shepeskof عضو سایت

امتیازات:
    +22 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    سلام دوستان من با ریورب های زیادی کار کردم مثل Altiverb , nomad factory blue verb,tone booster,true verb و.....و........و.................

میخواستم یه ریورب خاص و تک بهم معرفی کنید!!!! یه روربی هم گرم باشه هم سرد!!!:smile (53):

خیلی زیبا باشه!!! یچیزی که حرفه ای ها باهاش کار میکنن!!! که وقتی رو صدا بشینه!!! فقط طنین نده!!! بلکه زیباش کنه!!! و به نوعی یه بعد خاص به صدا بده!!!! که قشنگ رو صدا بشینه!!! ممنون!!!!

2. امیرحسین به نژاد

امیرحسین به نژاد تیم مدیریت مدیر کل

شغل :
    آهنگساز، تنظیم کننده، رهبر ارکستر و مدرس موسیقی
    امتیازات:
    +2,857 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    پلاگین هایی که نام بردید از بهترین و محبوبترین پلاگین ها هستند چه در زمینه ریورب و چه در افکتهای دیگه.بسیاری از آهنگسازان خوب در دنیا فقط از یکی از این ها استفاده می کنند و به نتیجه دلخواهشون هم میرسند چون قیمت واقعیش روپرداخت می کنن! بنده 3 پیشنهاد برای شما دارم.

1-پیشنهاد اول بنده اینه که اگر می خواید از ریورب نرم افزاری استفاده کنید برای استفاده بهتر اینه که روی یکی از این پلاگینها کار کنید و ووقت بزارید تا حدودا به اون چیزی که در ذهنتون هست دست پیدا کنید.

2-اگر از FL استفاده می کنیدمی تونید از Fruity Reeverb 2 استفاده کنید بنده به شخصه این پلاگین رو دوست دارم.همچنین Altiverb از جمله پلاگین های قدرتمند برای ریورب هست.

3-از افکتهای سخت افزاری استفاده کنید.

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏30/5/11
  3. shepeskof

shepeskof عضو سایت

امتیازات:
    +22 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    من خیلی از nomad factory blue verb استفاده میکنم!!! بیشتر از بقیه ریورب هایی که نام بردم!!!! پس یعنی اگه من روی همین نومد فوکوس کنم!! میتونم به نتیجه ی مطلوبی برسم!!!!

4. امیرحسین به نژاد

امیرحسین به نژاد تیم مدیریت مدیر کل

شغل :
    آهنگساز، تنظیم کننده، رهبر ارکستر و مدرس موسیقی
    امتیازات:
    +2,857 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    این کاملا بستگی به شما داره.به هر حال nomad به خاطر شبیه سازی سیستم های آنالوگ کارایی مناسبی می تونه داشته.این پلاگین ها ممکنه با هم تفاو هایی در کوالیتی داشته باشند اما این ختلاف ها آنقدر ها هم محسوس نیست.امروزه حتی اختلافِ Hardwares و Softwares ها بسیار کم شده.ببینید خودتون با چی راحتید و گرافیک و کیفیت کدومشون رو دوست دارید سپس با خیال راحت از همون استفاده کنید.

5. Behrouz Paygan

Behrouz Paygan Gold User

امتیازات:
    +1,065 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    من پیشنهاد میدم Art Acoustic Reverb رو هم تست کن reverb مورد علاقه ی خودمه البته من خودم تنظیماتشو درست میکنم و از پیش فرض ها استفاده ی زیادی نمیکنم ولی دستتو خوب باز میزاره. ولی همینطور که امیر جان گفت بحث اینجور Fx ها بسیار سلیقه ای و بر مبنای عادتِ .

{username}-{filename}

6. x-rated

x-rated عضو سایت

شغل :
    Music pro
    امتیازات:
    +47 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, FLstudio
    ممنون کسی لینک دانلود سراغ داره

7. hamedzaimi

hamedzaimi عضو سایت

امتیازات:
    +13 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, sonar
    من از ریورب و دیلی خود fl استفاده می کنم می خوام اگه دوستان پریست های خوبی واسشون دارن لطفا اینجا قرار بدن .... مرســـــــــــی

بارگذاری...