معرفی کیبورد میدی Creative prodikeys PC Midi Keyboard

behrooz_mu

هنرمند
18/8/09
43
6
0
اهواز
:smile (51)::smile (51)::smile (51)::smile (51):
تعجب کردید؟؟
امروز میخوام در ادامه مقالات ساخت استودیو با 100 هزار تومان!!!(تا اینجاش شوخی بود ولی از اینجا به بعدش جدیه).یه کیبورد میدی که دارای پورت usbو خیلی ساده به کامپیوتر وصل میشه رو به شما معرفی کنم.

این کیبورد رو من از چند سال پیش دارم.حالا شما هرجا که برید میتونید.کیبوردتونم ببرید.

creative prodikeys pc-midi

این کیبورد 3 اکتاو داره وتاچ بوده قیمتشم حدود 40 هزار تومانه.---از این بهتر نمیشه---
کد:
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام برای مشاهده کدها لطفا
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

behrooz_mu

هنرمند
18/8/09
43
6
0
اهواز
مدل اولی از نظر کلاویه و تا اونجایی که مربوط به موزیک میشه هیچ فرقی با اونی که من گذاشتم نمیکنه فقط صفحه کلیدش فرق میکنه ولی دومی pitch هم داره که 100 درصد بهتره

behrooz_mu

هنرمند
18/8/09
43
6
0
اهواز
آره اولیم داره من ندیدم ببخشید.این 2تا مدل از اون اولی بهترن :smile (22):

17/8/09
69
7
0
اهواز
حالا این Pitch دقیقا به چه دردی می خوره؟ اصلا نیاز هست؟ مدل آخریه ظاهرا کلیدای آکورد هم داره؟!

atomica

عضو سایت
13/8/09
74
136
33
27
Teh - Rey
#اونوقت با اینا میشه تو برنامه هایی مثل FL Studio کار کرد؟...

27/6/09
1
0
0
با سلام به شما می خواستم بدانم که کیبردی که اهنگسازان از ان استفاده می کنند چیه ؟

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
می خواستم بدانم که کیبردی که اهنگسازان از ان استفاده می کنند چیه ؟
ببينيد هر كي بوردي كه بتونه خروچي ميدي بده ميتونه براي ساخت موسيقي با نرم افزار استفاده بشه.
حالا سليقه ها و بودجه ها و البته برندها بسيار متفاوته. من خودم با triton stuio pro كار ميكنم يكي ديگه ممكنه با m-audio كار كنه.

sepidar

هنرمند
5/9/09
9
1
0
sepidar studio
:smile (51)::smile (51)::smile (51)::smile (51):
تعجب کردید؟؟
امروز میخوام در ادامه مقالات ساخت استودیو با 100 هزار تومان!!!(تا اینجاش شوخی بود ولی از اینجا به بعدش جدیه).یه کیبورد میدی که دارای پورت usbو خیلی ساده به کامپیوتر وصل میشه رو به شما معرفی کنم.

این کیبورد رو من از چند سال پیش دارم.حالا شما هرجا که برید میتونید.کیبوردتونم ببرید.

Creative prodikeys pc-midi

این کیبورد 3 اکتاو داره وتاچ بوده قیمتشم حدود 40 هزار تومانه.---از این بهتر نمیشه---
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
دوست عزیز از کجا خریدید شما؟؟

ilia_r

آهنگساز
هنرمند
7/6/10
146
16
18
Boshehr
دوستان اگه آدرسي چيزي از محل فروش دارن ممنون ميشم .

6/7/10
134
36
28
ماهرویان
منم از مشهد خریدم ... چیز خیلی خوبیه ... ولی خوب اندازه کلاوبه ها با کلاویه های ساز کیبرد خیلی فرق داره و نمیشه خوب روش مانور داد ... اما برا اونایی که تازه میخوان میدی استفاده کنند خوبه ...

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
به نظر من. ادم بره یه کیبورد قدیمی و دست دوم اما با کلاویه سایز استاندارد پیدا کنه خیلی بهتر از استفاده از این نوع کیبوردهاست.
لااقل برای اونها که میخوان شروع کنن . اولین ضررش اینه که انگشت گذاری صحیح رو نمیتونن یاد بگیرن.

با درود
دوستان کسی هست که درایور این کیبورد رو برای XP داشته باشه؟ نگید تو اینترنت پیدا میشه تو خود vreative هم نبود. همه جا رو گشتم. فقط cd شو میخوام. اگه کسی داره ممنون میشم
با سپاس

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:

Mohammad-R

عضو سایت
24/5/10
538
327
63
25
تهران
سلام
می بخشید یکم پر روییه !
این کیبورد رو هنوز هم میشه تهیه کرد ؟؟
کسی جایی یا کس دیگه ای رو میشناسه که این کیبورد رو برای فروش داشته باشه ؟؟