معرفی کتاب

• شروع کننده موضوع VESAL
  • تاریخ شروع
15/1/10
80
12
8

با سلام

از همه دوستان خواهشمندم که هر کتابی در هر زمینه ای از آهنگسازی میشناسند رو در این بخش معرفی کنند .
البته بصورت پراکنده در گوش و کنار سایت کتابهایی پیدا میشه اما میخواهیم بطور متمرکز وتخصصی این کار انجام بگیره و یک مرجع مفید بشه در این زمینه .
کتابها میتونه در فرمتهای مختلف (چاپی . pdf. power point و ...) باشه و بهتره که به زبان پارسی و یا ترجمه شده باشه.

با تشکر فراوان از جمیع اساتید

16/4/09
587
177
0
.::SYNTHTOPIA::.
با تشکر از mr paganini
اگه اشتباه نکنم این کتاب یک Audio CD به همراه داره که میتونه مفید باشه.

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
کجا ؟ توی همین تالار دانلود خودمون ؟ حالا من میگردم ولی اگه شما هم لینکی ازش دارید برام واسه دانلود بزارید . ممنون میشم .

13/12/09
157
53
28
تهران
www.niloofaran.com
بچه لطفا کتاب های فارسی زبان رو دانلود نکنید، اون ها رو خریداری کنید، اینطوری میتونید از ناشر و نویسنده اثر حمایت کنید.
با تشکر از حسن توجه شما

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,193
8,526
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
دوستان قبلا هم چند بار گفته شده به هیچ عنوان کتاب هایی که در کشور به چاپ رسیده و امکان دسترسی بهشون هست رو برای دانلود قرار ندید
اگر حمایت نکنید همین چند کتاب انگشت شمار هم دیگه چاپ نخواهند شد

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
نه اتفاقا من اصلا از این کار خوشم نمیاد و دوست ندارم ولی خیلی متعجب شدم آخه !

23/7/10
85
6
8
32
اهواز
عجب تاپیکی!
دست گذاشتی رو نقطه ی اصلی!
یه رفرنس کامل از ریزن 4 ایشالا تو زمستون امسال از من به بازار میاد!
خیلی روش کار کردم ایشالا که خوب در بیاد

22/4/12
105
15
18
خوزستان
دوستان تو این تاپیک که اسمش معرفی کتاب هست فقط دوتا کتاب معرفی شده یعنی کس دیگه ای کتابی رو راجع به این موضوع نمیشناسه؟

HECTRUM

مدیر تالار آهنگسازی
تیم مدیریت
مدیر تالار
20/1/11
484
2,133
93
تـهــران
آشنایی با زبان موسیقی (آهنگسازی و تنظیم به زبان ساده) نوشته ی مرتضی سر آبادانی هم کتاب بدی نیست.

22/4/12
105
15
18
خوزستان
دوستان من یه کتابی رو چند مدت پیش از یکی از کتابخونه ها تو تهران تهیه کردم که توش آموزش کامل نرم افزار
pro tools بود به نظر من که خیلی مفید میتونه باشه برای اینکه نویسندش یه مهندس صداست که توی یکی از دانشگاه های تهران تدریس میکنه پس نمیتونه چیز بدی باشه

thumbnail.jpg

كتاب

آموزش جامع و كاربردي

نرم افزار

Pro-Tools

به همراه ضميمه اي براي ميكس و مسترينگ پخش از انتشارات بازتاب قيمت 3900 تومان سال انتشار 1388

در اين كتاب كه اولين كتاب ترجمه و تأليف شده به زبان فارسي از اين نرم افزار ميباشد ، شما كار با اين برنامه قدرتمند در زمينه صدابرداري ، ميكس و مسترينگ صدا و موسيقي در كامپيوتر كه در استديو هاي مجهز و پيشرفته دنيا از آن استفاده مي شود را ، از سطح كاملاً مبتدي تا حرفه اي آموزش مي بينيد . همين طور بوسيله ضميمه اي كه براي ميكس و مسترينگ در انتهاي كتاب گذاشته شده ، شما با مطالب پايگي و اوليه علم ميكس و مسترينگ كه امروزه از مهمترين رشته هاي مهندسي صدا به شمار مي آيند آشنا ميشوي

فایل های ضمیمه