معرفی کتاب ها و ویدئو های فارسی آموزش محصولات propellerhead

شروع موضوع توسط Mehrdad Art ‏15/6/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک معرفی کتاب ها و ویدئو های فارسی آموزش محصولات propellerhead تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. Mehrdad Art

Mehrdad Art عضو سایت

امتیازات:
    +59 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, reason
    دوستان عزیز هر کسی احتمالا با ریزن کار میکنه با مشکل کمبود آموزش ها جامع و کامل این نرم افزار روبه رو شد.
    یا مثلا آموزش های سطوح آماتور و دیده یا خونده. تویه این تاپیک هر کسی که کتاب یا ویدئوی آموزشی فارسی متعلق به انتشارات خاصی رو دیده معرفی کنه و نظرش رو بگه که اگه ارزش دیدن یا خوندن داره دوستان دیگه هم اگه خواستن تهیه کنن و استفاده کنن. علت این تاپیک م اینه که من معمولا اگه ویدئوی آموزشی ار ریزن ببینم میخرم تا ببینم چی داره. و متاسفانه بعضی محصولات اینقدر بدرد نخور هستن که ارزش هزینه زیادش رو نداره .
    حالا اینجوری هرکسی میتونه اطلاع بده به بقیه اگه خوب بود استفاده کنن اگه بد بود نگیرن.

خوب اولین آموزشی که من خریدم آموزش جامع ریزن 4 از شرکت گسترش دنیای نرم افزار =>> سریع بگم اصلا ارزش یه نگاه کردن هم نداره آموزش شدیدا ضیعف هست و کلا بدرد نمیخوره. REASON V4 آموزش

دومین خریدم آموزش reason- آموزش ریزن 4 از شرکت گسترش نرم افزار نگاره بود. این آموزش چون همون آموزش ریزن از شرکت total training هست که ترجمه و صدا گذاری به فارسی شده نسبتا مناسبه و واسه خیلی ها مطالبه خوبی داره که دوستان میتونن استفاده کنن و کلا ارزش خریدن رو داشته واسه من.

2. oxygenx

oxygenx مدیر تالار پروژه های کاربران تیم مدیریت مدیر تالار

امتیازات:
    +814 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason, sonar
    مهرداد جان...
    دنبال منبع فارسی نگرد...!
    یه بار کتاب با نام آموزش ریزن در یک کتاب فروشی به چشمم خورد..نام نویسنده رو نمیگم...!حدود 100 صفحه...با قیمت 10000 تومن!!!!!!!!!
    بعدش قیمتش با کتابهای دانشگاهی مقایسه کردم!شاید اون چیزایی که نوشته بود...500 تا تک تومن هم نمی ارزید!
    هیچ کدوم ارزش خریدن ندارن!البته خودم در حال نگارش یه کتاب جامع برای ریزن هستم...که ورژن 5 که اومد با ابزارهای جدیدش،کمی کارم رو سخت کرد!
    الان شرکت هستم...
    رفتم خونه چند تا از قسمتهای این کتاب رو میذارم...
    بهترین منبع ویدئویی هم یوتیوب و خود سایت propellerhead هست....
    برخی آموزشها بسیار عالی هستن...
    :)

3. oxygenx

oxygenx مدیر تالار پروژه های کاربران تیم مدیریت مدیر تالار

امتیازات:
    +814 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason, sonar
  4. Mehrdad Art

Mehrdad Art عضو سایت

امتیازات:
    +59 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, reason
    مرسی حمید جان این آموزشت رو من قبلا گرفتم ولی دیگه ادامه اش نیومد !!!! خیلی عالی پیش رفتی توش پس هنوز داری تکمیلش میکنی گفتم شاید دیگه ادامه ندادی.
    این ادامه ی thor رو بده لااقل این سینتی سایزر رو کامل در اختیار بذار. من با source programming مشکلات دارم تویه thor.
    اما این آموزش ها یکی واسه اینکه همه دوستان که یهووو تویه ویترین به فروشنده اسم آموزش ریزن رو میبینن حواسشون باشه که بیشتر این آموزشها بدرد نمیخوره دوم یه وقت یه آموزش خوبم بود حالا بقیه بدونن خویه. اون کتاب هم که گفتی فکر کنم بدونم کی رو میگی چون اون آقا همینجوری در همه ی زمینه ها کتاب داده بیرون یعنی از ویندوز بگیرید تا برنامه نویسی و موزیک همه چیز همون اول دیدم این همه عنوان کتاب داره فهمیدن بدرد نمیخوره اون کتاب.
    حمید جان بهت تبریک میگم اگه کتاب داری کامل میکنی.
    فقط این thor رو کامل بده بیرون :smile (47): آموزشش رو که من از خماری در بیام مرسی

5. abcd

abcd عضو سایت

امتیازات:
    +12 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    اووف.کتابش کی آماده میشه.

6. samandar

samandar عضو سایت

امتیازات:
    +246 / 0 / -2
    سلام دوست عزیز اون کتابا رو منم دیدم این اقا برداشته هر چی نرم افزار کامپیوتر هستش از همش کتاب نوشته .کتابای نرم افزارای اهنگسازیشم دیدم .بدرد نمیخوره اصلا .فقط پول حروم کردن .فکر میکنین چی نوشته؟؟؟در مورد مساعل اهنگسازی مربوط به اون نرم افزارا که چیزی ننوشته که.فقط برداشته کاربرد منو های اون برنامه ها رو نوشته /مثلا نوشته منوهای بخش file چه کاری انجام میدن .یا مثلا نوشته منوهای بخش edit چیکار میکنن یا مثلا از کدوم بخش اکسپورت بگیریم ننوشته به چه شکل اکسپورت بگیریم که خوب از کار در بیاد فقط نوشته که اگه مثلا دکمه export رو بزنین خروجی میگیره براتون. متوجه منظورم که میشین. .به همین سادگی.همین مساعل پیش پا افتاده رو نوشته که دیگه اینارو همه میدونن .از من میشنوین پولتون رو برا کتابای این اقای محترم حروم نکنین.

7. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    دوست عزیز ممکنه به درد شما نخوره اما برای بعضی ها مفید باشه.

8. samandar

samandar عضو سایت

امتیازات:
    +246 / 0 / -2
    مرسی اقای محبی .البته من در حالت کلی گفتم و دوستان مبتدی رو در نظر نگرفتم.جسارت بنده رو ببخشید.

9. hasan farbod

hasan farbod

امتیازات:
    +26 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, reason
    تو هیچ اموزشی اهنگسازی یادت نمیدن:smile (23): فقط کار با برنامه رو یادت میدن همه جا اینطوره-همین که اقای oxigenx داره زحمت میکشه یه دنیا ارزش داره:smile (70):

10. Darde3harfi

Darde3harfi عضو سایت

امتیازات:
    +24 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, reason
    بله متاسفانه منم این موضوع رو دیدم و واقعا از بی در پیکر بودن بخش نوشتاریمون متاسف شدم که راحت هر مطلب نادرستی و به عنوان کتاب چاپ می کنن این اقا که تو همه زمینه ها فعالن کتابی هم با عنوان اموزش مسترینگ با اوزون دارن که وقتی یه نگاهی انداختم شدیدا به شعورم توهین شد یه کتاب بسیار کم حجم که قیمتشم بسیار بالا بود برای اون حجم کم مطالبی و تحت عنوان مسترینگ بیان کرده بود که نمی دونم چی باید گفت در کل به نظرم تو ایران منبع اموزشی وجود نداره تازه بعضی هاشونم گمراه کنندس

بارگذاری...