معرفی کارت صدا Icon 4 Nano

شروع موضوع توسط sonofrain ‏28/10/12 در انجمن Audio interface ( کارت صدا )

تاپیک معرفی کارت صدا Icon 4 Nano تالار Audio interface ( کارت صدا ) در persian-music.org.

1. sonofrain

sonofrain عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    نرم افزار:
    معرفی کارت صدا : Icon 4 Nano

کمپانی Icon Digital برندی آمریکایی است که به دنبال پشتیبانی قوی و حمایت از مشتریان خود از اعتباری قوی برخوردار می باشد.این برند از سال 2008 به صورت مجزا شروع به تولید 5 زیر گروه لوازم استودیویی (میدی کنترلر ، کارت صدا ، کنترلر ، مانیتور صدا ، هدفون مانیتور )کرده و قبل این دوره در تولید میکسرهای شرکت Avid مشارکت داشته است.
    این شرکت به دلیل کیفیت بالای تولید و مقرون به صرفه بودن از نظر قیمت در بازار تجهیزات استودیویی ،کاربران زیادی را به خود اختصاص داده است.
    کارت صدای Icon 4 Nano کارت صدایی USB2 با نرخ نمونه برداری 24 Bit / 192 Khz می باشد.
    این کارت صدا دارای 2 ورودی و 2 خروجی همزمان آنالوگ بوده و دارای دو پری امپ میکروفون با ولوم کنترل Gain جدا می باشد.
    این کارت دارای دو خروجی آنالوگ با جک ¼” TRS و دو پورت Midi می باشد.
    پاسخ دهی فرکانسی ورودی آن 22Hz-22KHz بوده و داینامیک رنج آن 100dB می باشد.
    پاسخ دهی فرکانسی خروجی آن 22Hz-22KHz بوده و داینامیک رنج آن 102dB می باشد.
    از نظر نصب در محیط ویندوز به آسانی نصب شده و در ویندوز سون براحتی کار می کند.
    از نظر تاخیر این کارت صدا بی نظر می باشد وپایین ترین تاخیر را در انواع کارت صداها دارا می باشد.
    دارای دو پورت Spdif بوده.
    در پانل جلویی یک مستر ولوم برای کنترل صدای خروجی و یک ولوم برای کنترل صدای هدفون می باشد .
    متعلقات داخل جعبه یک کابل Usb لوح فشرده نصب کارت و دفترچه راهنما می توان نامبرد.

فایل های ضمیمه:

• معرفی کارت صدا Icon 4 Nano-1.jpg
      1.jpg
      اندازه فایل:
      926.7 KB
      نمایش ها:
      24
    آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏28/10/12
    • خوشم اومد خوشم اومد x 3
  2. amin a

amin a

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    اون کلید ها که بالای ورودی میکروفن هست چه کاری میکنه؟

3. hamid_pe2

hamid_pe2 میکس و مسترینگ کاربر با تجربه عضو سایت هنرمند

شغل :
    Arranger / Mix & Master
    امتیازات:
    +1,253 / 0 / -2
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, nuendo, StudioOne
    کلید های فانتوم پاور ( برق میکروفن )

4. alitan

alitan عضو سایت

امتیازات:
    +27 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    سلام من هم یه icon 4 nano خریدم ولی اخیرا یه مشکلی پیدا کرده در پشتش 2تا خروجی با نام های 1 و 2 داره. من با فیش استریو اسپیکرهارو که به هرکدومشون وصل میکنم صدا فقط از یه طرف خارج میشه یعنی فقط از طرف چپ صدا میاد ،میشه کمکم کنید ایا این خرابه؟

5. samandar

samandar عضو سایت

امتیازات:
    +246 / 0 / -2
    از کجا گرفتین؟؟ایا از جای معتبر گرفتین؟؟همیشه سعی کنین اینجور چیزا رو از جاهای معتبر خرید کنین تا به مشکل بر نخورین و گارانتی داشته باشین.

6. alitan

alitan عضو سایت

امتیازات:
    +27 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    آره خودم رفتم از تهران ملودی خریدم یکسال هم گارانتی داره .آیا اون خروجی هایی که در پشتش با نام های 1 و 2 مشخص شده صدا از اون ها استریو نمیاد؟ چو میگن خروجیش انالوگه یا نمیدونم مونو هستش ایا راست میگن؟یعنی اهنگ های استریوی که سازهاش به صورت مشخصی در چپ یا راست تنظیم شده اند در این کارت صدا به صورت کامل شنیده نمیشن؟

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  7. hamid_pe2

hamid_pe2 میکس و مسترینگ کاربر با تجربه عضو سایت هنرمند

شغل :
    Arranger / Mix & Master
    امتیازات:
    +1,253 / 0 / -2
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, nuendo, StudioOne
    سلام دوست عزیز :
    قبلا مشکلی نداشت جدیدا اینجوری شده ؟
    مشکل شما دقیقا کجاست ؟ توی cubase هم فقط از باند چپ صدا میده یا خارج از برنامه ؟ اگه در حالت عادی صدا یک طرفست پیچ Master که پیش پیچ هدفون هست رو ببند بذارش روی Min .
    توی cubase هم audio track منو باز کن ولی صدا از هدفون باید از دوطرف پخش بشه .

- - - - - - - - - -

سلام دوست عزیز :
    قبلا مشکلی نداشت جدیدا اینجوری شده ؟
    مشکل شما دقیقا کجاست ؟ توی cubase هم فقط از باند چپ صدا میده یا خارج از برنامه ؟ اگه در حالت عادی صدا یک طرفست پیچ Master که پیش پیچ هدفون هست رو ببند بذارش روی Min .
    توی cubase هم audio track منو باز کن ولی صدا از هدفون باید از دوطرف پخش بشه .

8. akhavan

akhavan کاربر با تجربه عضو سایت

شغل :
    Teacher
    امتیازات:
    +2,536 / 1 / -3
    نرم افزار:
    logic
    عکس از فروشگاه ماهان :دی
    دوستان جسارتا قیمتها رو هم بنویسید .
    :)

9. hexenpro

hexenpro عضو سایت

امتیازات:
    +197 / 0 / -1
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, FLstudio
    پاسخ : معرفی کارت صدا Icon 4 Nano

نه عزیز برادر خراب چیه مال منم اینطوریه! من از این تبدیلا گرفتم واسش. در واقه هر خروجی برای یه کانانه! من از یه فیش که دو تا فیش بیون (مونو) و یه سر هم استریو 3.5 (که زدم به اسپیکر) استفاده کردم. اوکی هستش

- - - - - - - - - -

منم از این کارت صدا استفاده میکنم. توی Fl Studio وقتی با پروژه نسبتا سنگینی کار می کنم. انگار کشش نداره! پردازنده داخلی نداره و به cpu بدجوری فشار میاد! به خصوص اگه چند تا لاین audio قرار بدم و روش افکت اعمال کنم!! اعصاب نذاشته برامون!
    -----------------------
    دوستان کسی اگه اطلاعی داره در این باره که کمک میکنه بازدهی بره بالاتر ممنون میشم راهنمایی کنه! من تو تنظیمات fl گزینه cube 4nano asio انتخاب کردم و بافر رو متوسط ست کردم. سمپل ریتم گذاشتم. 192. گزینه های مختلفی رو تست کردم ولی فرقی نکرده! خیلی ناراحتم! حیف 600 تومن که دادیم به این!!

بارگذاری...