معرفی نرم افزاری برای اددیت صدا

شروع موضوع توسط eminem-em ‏1/1/13 در انجمن گفتگوی عمومی درباره آهنگسازی

تاپیک معرفی نرم افزاری برای اددیت صدا تالار گفتگوی عمومی درباره آهنگسازی در persian-music.org.

1. eminem-em

eminem-em عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, protools
    معرفی نرم افزاری برای اددیت صدا-sa.jpg
    سلام دوستان عزیز ببخشید مزاحم شدم من تازه تو این سایت عضو شدم و شاید درست نتونم از بحث ها و تالار ها استفاده کنم اگه به هر دلیلی این سوالم مربوط به اینجا نیست ببخشید :)
    من 2 تا سوال ازتون داشتم که خیلی خوشحال میشم راهنماییم کنید :)
    1- بهترین نرم افزار و یا یه نرم افزار قوی و کارامد برای اددیت صدا (ویرایش صدای خواننده) بهم معرفی کنید ؟
    2- این نرم افزاری که تو عکس وجود داره اسمش چیه ؟ ( اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه)

بازم از همتون ممنونم

2. Saeed Canaan

Saeed Canaan Banned

امتیازات:
    +125 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    دوست عزیز من بهتون پیشنهاد میکنم یه مدت توی سایت چرخ بزنید، عنوان تالارها، عنوان تاپیک ها و موضوعاتی که جالب به نظرتون میرسه را بخونید؛ در تمام زمینه ها بحث های بسیار خوبی شده...
    نرم افزار های بسیار زیادی برای کار صدا وجود داره و همشون هم خوبن (cubase, flstudio, sonar ,pro tools ,studio one و ...)
    این نرم افزاری هم که تو عکس هست فکر میکنم سونار باشه...

3. *_Tanha_*

*_Tanha_* عضو سایت

امتیازات:
    +25 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    به نظرم کار اشتباهیه اگه بخوای براساس عکس برنامه انتخاب کنی
    باید خودت بری برنامه های مختلف رو امتحان کنی هر کدوم که باهاش راحت بودی اونو انتخاب کنی
    و پیشنهاد میکنم اول از ادوب ادیشن (Adobe Audition) شروع کنی چون واقعا برنامه کاملی هستش
    موفق باشی

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  4. eminem-em

eminem-em عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, protools
    مرسی ازت.ن که جواب سوالمو دادن بله با توجه به نرم افزارای دیگه فکر میکنم sonar باشه توی اون عکس
    حقیقتش رو بخواین من با نرم افزار fl studio بلدم تا حدودی کار کنم و آهنگ بسازم و با سیستمی که اون نرم افزار داره راحت ترم اما واسه ی ویرایش صدا مشکل دارم دوست دارم ضبط و ویرایش صدا رو با یه نرم افزار دیگه انجام بدم چنتا نرم افزار مثل sonar برای این کار بهم معرفی کردن نرم افزارایی برای آهنگسازی و ویرایش و مسترینگ اما خیلی واسم عجیب بود که سیستم آهنگ سازی fl studio با اکثر این نرم افزارا فرق میکنه !
    نرم افزاری میشناسین که کار باهاش بیشتر شبیه به fl studio باشه ؟
    Tanha عزیز من نرم افزار Adobe Audition CS6 دانلود کردم آیا به نظرت این نرم افزار کار اددیت و ویرایش صدا رو کامل واسه من انجام میده ؟ از کجا آهموزش فارسی و جامع این نرم افزار رو گیر بیارم ؟

5. *_Tanha_*

*_Tanha_* عضو سایت

امتیازات:
    +25 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    امينم جان
    ادوب اديشن برنامه ي كامل و بي نظيريه و توي خيلي از استديو هاي حرفه اي ازش استفاده ميشه و اين هم بگم كه اين برنامه نيست كه يه كار قوي ميسازه بلكه سازنده ي اثر ميتونه با ضعيف ترين برنامه برترين كار رو ارائه بده
    واسه آموزش هم اگه تو موتور هاي جستجو سرچ كنيد سايت هاي زيادي هست كه آموزششو واسه خريد گذاشتن

6. arashsky

arashsky عضو سایت

امتیازات:
    +65 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, flstudio
    سلام دوست عزیز من هم خودم برای کار های ادیت صدا با ادوب اودیوشن کار میکنم این نرم افزار نه تنها با ابزار داخلش چیزی بیش از نیاز شما ارائه میده بلکه هر نوع وی اس تی اف ایکس که بخواین میتونین روش نصب کنید (می تونین تو افزودن وی اس تی رو اسکن وی اس تی بزنین تا براتون لیست تمام وی اس تی های daw های دیگه رو نصب کردین بیاره و ازشون استفاده کنین)البته نرم افزار های دیگه ای هم هست ولی اگه نظر من رو بخوایید من میگم اودیوشن

بارگذاری...