معرفی میکسر Behringer XENYX 1832FX

• شروع کننده موضوع Light
  • تاریخ شروع

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,187
8,513
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
Behringer XENYX 1832FX
میکسر Behringer مدل XENYX 1832FX یکی از پر فروش ترین میکسرهای دنیا با فروشی نزدیک به یک میلیون عدد است
امکانات عالی و و قیمت مناسب باعث محبوبیت فوق العاده این محصول شده
در زیر به بررسی مختصری از امکانات می پردازیم :

6 ورودی XLR
دارای 100 افکت با کیفیت Bit 24
دارای USB { قابلیت ضبط و پخش صدا بدون نیاز به کارت صدا }
9 کلید برای تنظیم EQ
قابلیت بی نظیر تشخیص شدت صدای ورودی

لینک و توضیحات از سایت سازنده :
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

Premium ultra low-noise, high headroom analog mixer.
6 state-of-the-art XENYX Mic Preamps comparable to stand-alone boutique preamps
Neo-classic "British" 3-band EQs with semi-parametric mid band for warm and musical sound
Studio-grade 24-bit stereo FX processor with 100 awesome presets including reverb, chorus, flanger, delay, pitch shifter and various multi-effects
USB/Audio Interface included to connect directly to your computer. Revolutionary energyXT2.5 Compact music production software included; more free audio recording and editing software downloadable at
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

9-band stereo graphic EQ allows precise frequency correction of monitor or main mixes
Revolutionary FBQ Feedback Detection System instantly reveals critical frequencies
Breathtaking XPQ 3D stereo surround effect for more vitality and enhanced stereo image
Voice Canceller function for easy-to-use sing-along applications
Channel inserts on each mono channel for flexible connection of outboard equipment
3 aux sends per channel: 1 pre fader for monitoring, 1 pre/post fader switchable for monitoring/FX applications, 1 post fader (for internal FX or as external send)
Peak LEDs, mute, main mix and subgroup routing switches, solo and PFL functions on all channels
subgroups with separate outputs for added routing flexibility and 2 multi-functional stereo aux returns with flexible routing
Balanced main mix outputs with ¼" jack and gold-plated XLR connectors, separate control room, headphones and stereo tape outputs
Control room/phones outputs with multi-input source matrix; Tape inputs assignable to main mix or control room/phones outputs
High-quality components and exceptionally rugged construction ensure long life
Conceived and designed by BEHRINGER Germany

آخرین ویرایش:
11/8/09
413
41
28
اهواز
دوست عزیز من میکسر 1832 دارم ولی
دارای usb { قابلیت ضبط و پخش صدا بدون نیاز به کارت صدا } نداره
شما از چه نزر میگید که دارای کام usb میباشد !؟

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,187
8,513
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
این میکسر رو خودم دارم و یک قطعه USB همراهش هست که به سیستم می تونید وصل کنید
این هم عکس اش
BEHX1832_400x300_BS.jpg

آخرین ویرایش:

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
منم اين ميكسرو داشتم و براي ركورد سازهاي كوبه ايي در كنار ميكسر ديجيتالم ازش استفاده ميكردم
من كه ازش راضي بودم.
راستش نسبت به ميكسر ديجيتال من كه 3 سال پيش اون 3000000 خريدم صداي سازهاي كوبه ايي مخصوصا conga رو خيلي گرم تر ميگيرفت !!!:smile (49):

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,187
8,513
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
قیمت جهانیش در حال حاضر $279.99 هستش
من 350 خریدم البته حدودا 1.5 سال پیش

sasha5879

هنرمند
20/9/09
40
3
0
قیمتش نسبت به کارکردش عالیه ؟ ابعادش چی ؟ بزرگه ؟
طبق معمول باید ساخت چین باشه ؟ درست حدس زدم ؟! حدس زدن نمی خواد حتما چینیه !!!!؟
من خودم bcf2000 دارم و کاملا ازش راضیم و با وجود اینکه چیزه سادهای ولی کارم رو راه میندازه . ولی این xenyx 1832fx خیلی وسوسه بر انگیزه کارای جالی داره .
وقتش رسیده میکسرم رو عوض کنم .

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,187
8,513
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
بله چینی هست ولی خوب Behringer یک شرکت آلمانی هست و همه محصولاتش تحت لیسانسش در هر کشوری ممکنه ساخته بشن
از نظر کیفیت که من توی این مدت مشکلی باهاش نداشتم
اندازه اش هم با داشتن ورودی های زیاد متوسط هست

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,187
8,513
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
متاسفانه این مسائل توی بازار ایران عادی هست برای همین همیشه به همه ی دوستانم توصیه می کنم قبل از خرید هر محصولی برن در سایت سازنده اطلاعات کامل محصول رو ببینند و از جای معتبر خرید کنند که این مشکلات پیش نیاد

آخرین ویرایش:

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
من هم دو مدل از اين ميكسر رو داشتم يكي 8 و ديگري همين 18 , راستش دو رنگ داره كه يكي نقره اي و ديگري هم مشكي هستش . شنيدم كه نوع نقره اي رنگش خيلي بهتر جواب ميده تا مشكي رنگه , حتي از نظر قيمت هم فاصله تقريبا زيادي با هم دارن !!! :smile (75): با بهرينگر زياد كار كردم . همين العانش هم تو واسه تمرينهاي گروهي هنرجو هاي آموزشگاه يه دونه 18 رو داريم كه راستش رو بخواين بعد از 4-5 ساعت داغ ميكنه و كم مياره . افكتها خشك ميشن و هيچ حسي ندارن . البته اين از همون نوع مشكي رنگش بود كه گفتم . :smile (85):

11/8/09
413
41
28
اهواز
به چه برنامه ای میشه معرفیش کرد که بشه از usb بدون نیاز به کارت صدا ضبط کرد؟ باتشکر

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,187
8,513
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
برنامه ایی نمی خواد به قول معروف Plug And Play هست و تمام daw ها شناسایی اش می کنند

9/10/09
1
0
1
از مطلبت تشکر میکنم اگه ممکنه آموزش هایی رو جهت تنظیم بهتر دستگاه برام بفرست. ایمیل منو که داری...

27/9/09
1
0
0
آقا داغ داغ از جمهوری قیمت گرفتم 330 تومن.
تازه فکر کنم نمایندگی ارزونترم بده.
نمایندگیشم توو همون جمهوریه، بغل سفارت انگلیس داخل کوچه