معرفی میکسر Behringer XENYX 1202FX

• شروع کننده موضوع Light
  • تاریخ شروع

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,186
8,511
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
یک میکسر کوچک و ارزان مناسب برای استدیو های خانگی

Premium ultra low-noise
high headroom analog mixer
4 state-of-the-art XENYX Mic Preamps comparable to stand-alone boutique preamps
Neo-classic "British" 3-band EQs for warm and musical sound
Studio-grade 24-bit stereo FX processor with 100 awesome presets including reverb, chorus, flanger, delay, pitch shifter and various multi-effects
FX send control per channel for internal FX processor and/or as external send
Main mix outputs plus separate control room, phones and stereo CD/tape outputs
CD/tape inputs assignable to main mix or control room/phones outputs
Long-wearing 60-mm logarithmic-taper fader and sealed rotary controls
High-quality components and exceptionally rugged construction ensure long life
Conceived and designed by BEHRINGER Germany​

آخرین ویرایش:

poya 268

عضو سایت
19/10/09
97
8
8
تهران
لایت عزیز قیمتش
کیفیتش
فارسی توضیح بدی ممنون میشم
به درد کار زنده میخوره!؟
ممنون:smile (36):

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,186
8,511
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
توضیحاتش که مشخص هست اصطلاحات رو که نمیشه ترجمه کرد
یک میکسر ارزان قیمت هست به دلیل داشتن ورودی های کم مناسب استدیو خانگی هست ( بستگی به نیاز شما به ورودی ها داره )
قیمت اش رو در ایران اطلاع ندارم
قیمت جهانی اش 94 $ هست
دارای 100 افکت با کیفیت 24 بیت reverb, chorus, flanger, delay, pitch shifter
3 کلید تنظیم EQ
خروجی هدفون
و ...

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
قيمتش در ايران بين 100 تا 120 هستش.
يكي از خوبي هاي بهرينگر تا اونجايي كه من با بعضي از مدلهاش كار كردم داشتن hi قوي هستش.

سلام به همگی
من این مدل میسکر رو دارم و کاملا ازش رازی هستم فقط یه مشکل دارم اگه دوستان راهنماییم کنن ممنون میشم وقتی در حال خواندن اهرم بلندی صداشو بالا و پایین میکنم خش خش میکنه به نظرتون مشکل چیه؟
حدود 1 ماهه که این میکسر رو به قیمت 160 تومان خریدم

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
من این مدل میسکر رو دارم و کاملا ازش رازی هستم فقط یه مشکل دارم اگه دوستان راهنماییم کنن ممنون میشم وقتی در حال خواندن اهرم بلندی صداشو بالا و پایین میکنم خش خش میکنه به نظرتون مشکل چیه؟
گين رو زياد باز كرديد و اصطلاحا صدا ديستورت ميشه.

21/1/10
1
0
1
سلام دوستان .ميشه لطفا ادرس يك فروشگاه معتبر را كه فروشنده همين مدل بهرينگر به همراه يك ميكروفون c1 به من بدين .چونكه ميخوام پولش را حواله كنم تا برام تيپاكس كنه .خيلي ممنون ميشم. خواهشا معتبر باشه با هزار زحمت پولش را جور كردم

fender

Banned
5/2/10
302
119
0
سلاریس
سلام به همگی
حدود 1 ماهه که این میکسر رو به قیمت 160 تومان خریدم

اگه وقتی فیدر رو میچرخونی خش خش میکنه چارش یه اسپری کنتاکت شور هستش بزن ردیفه
راستی گرون خریدیا

fender

Banned
5/2/10
302
119
0
سلاریس
سلام دوستان .ميشه لطفا ادرس يك فروشگاه معتبر را كه فروشنده همين مدل بهرينگر به همراه يك ميكروفون c1 به من بدين .چونكه ميخوام پولش را حواله كنم تا برام تيپاكس كنه .خيلي ممنون ميشم. خواهشا معتبر باشه با هزار زحمت پولش را جور كردم
بهرینگر فقط یه خوبی داره اونم اینه که قیمتش تو بازار مشخصه یعنی همه فروشگاه ها تقریبا یه قیمت میدن اگه تهرانی جمهوری برو همه یکین مثل همن اگه برند خوب میخواستی جاش فرق میکرد ولی بهرینگر همه جا یکیه قیمت و کیفیتش
اگه شما هم مثل من بدبختی چیز بد نگیر ( ما اینقدر پولدار نیستیم که جنس بد بخریم)

ایمان احمدزاده

مدیر ارشد مرجع تخصصی موسیقی ایران
تیم مدیریت
مدیر ارشد
در حال خواندن اهرم بلندی صداشو بالا و پایین میکنم خش خش میکنه
من هم با نظر Fender عزیز موافقم، احتمالاً پیچش خاک گرفته!!! (توی امپ و پیچ های گیتار الکتریک هم زیاد اتفاق میفته)

25/8/12
81
579
83
کیف
سلام آقایون! در یک استودیو خانگی آیا میکسر چیز واجبی هست؟در کیفیت کار تاثیر داره؟می‌شه برام توضیح بدین؟ممنون!

Hamed_abdollahi

هنرمند
عضو سایت
20/8/11
694
376
63
مشهد
سلام آقایون! در یک استودیو خانگی آیا میکسر چیز واجبی هست؟در کیفیت کار تاثیر داره؟می‌شه برام توضیح بدین؟ممنون!
سلام
باید دید توقع شما از میکسر چیه؟؟؟؟ تعداد ورودی خروجی ها ؟ یا کیفیت؟؟؟؟؟
نه واجب نیست میکسر های ارزون قیمت هم هیچ کارایی به نظر من ندارن نگیری بهتره اگه ورودی خروجی زیاد میخواین یه کارت باورودی و خروجی زیاد بگیرین بهتره
میکسر در کیفیت تاثیر نداره البته (بعضی از میکسر ها تیوب داره....اکو لایزر داره ..... کمپرسور داخلی داره) که این چیزای فقط درضبط تاثیر داره که فکر نکنم ارزون قیمت باشن و به درد استدیو خانگی بخوره
من خودم xenyx 1204fx دارم به هیچ دردم نخورد ...................خود دانی

25/8/12
81
579
83
کیف
سلام
باید دید توقع شما از میکسر چیه؟؟؟؟ تعداد ورودی خروجی ها ؟ یا کیفیت؟؟؟؟؟
نه واجب نیست میکسر های ارزون قیمت هم هیچ کارایی به نظر من ندارن نگیری بهتره اگه ورودی خروجی زیاد میخواین یه کارت باورودی و خروجی زیاد بگیرین بهتره
میکسر در کیفیت تاثیر نداره البته (بعضی از میکسر ها تیوب داره....اکو لایزر داره ..... کمپرسور داخلی داره) که این چیزای فقط درضبط تاثیر داره که فکر نکنم ارزون قیمت باشن و به درد استدیو خانگی بخوره
من خودم xenyx 1204fx دارم به هیچ دردم نخورد ...................خود دانی
مرسی‌ حامد