معرفی میکروفن M-Audio Nova

سلام ببخشید اگه میشه در مورد میکروفن ام آدیو نووا یک توضیح مختصر بدین ؟؟ باتشکر.

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,285
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
ميكروفون nova يكي از محصولات خوب شركت m-audio در زمينه توليد ميكروفون هستش كه با قيمتي حدود 180 خيلي بهتر از مدلهاي مشابه در اين رنج فيمت... عمل ميكنه با داشتن ديافراگم از الياژ طلا صداي گرمتري هم داره و براي سازهايي مثل گيتار همه مناسبه. اين توضيحات فني :

affordable large capsule cardioid condenser
1.1” evaporated gold diaphragm
solid brass body and capsule
20Hz-18kHz frequency response
includes hard mount, soft case​

از
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
هم ميتونين بيشتر در موردش بدونين.​

اينم عكس :​

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:

milad80

عضو سایت
29/10/11
34
10
8
یزد
سلام استاد به نظر شما nova برای وکال و برا گیتار آکوستیک مناسبه یا nt2 بهتره قیمت هرکدومشون چقدری هست؟

milad80

عضو سایت
29/10/11
34
10
8
یزد
مرسی که استاد جواب دادین یکی از بچه انجمن گفت nt2 هم برا وکال خوبه هم برای گیتار و تجربه شون داشته و خوب جواب داده اما من بودجه ام تا سقف 300 هست ایشون nt1 رو معرفی کردن نظر شما در nt1 چیه یا اینکه صبر کنم و یه nt2 رو بگیرم

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,285
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
مرسی که استاد جواب دادین یکی از بچه انجمن گفت nt2 هم برا وکال خوبه هم برای گیتار و تجربه شون داشته و خوب جواب داده اما من بودجه ام تا سقف 300 هست ایشون nt1 رو معرفی کردن نظر شما در nt1 چیه یا اینکه صبر کنم و یه nt2 رو بگیرم
nt1 هم گزینه خوبیه و قیمتش در حال حاضر بین 340 الی 360 هستش و برای وکال و گیتار بازده خوبی داره

milad80

عضو سایت
29/10/11
34
10
8
یزد
پس نظر شما اینه با nt1 هم میشه یه صدا خوبی دریافت کرد یه سوال چه پری امپی برای این میکرفون جواب گو است آیا کمپرسور هم میخواد

6/12/11
102
41
28
سنندج
دوست عزیز nt2قیمت به روزش 540هستش و nt1هم که آقای محبی گفتند حدود 340 هستش

novaهم من یکی از دوستام داره که اگه آکوستیکتون قوی نباشه خوب جواب نمی ده

یعنی اگه محل ضبط عایق نباشه صداهای اضافی رو زیاد جذب می کنه ولی nt1/nt2اینجوری نیست

قیمتnovaدر حال حاضر 200و خورده ای هستش

nt3هم قیمتش390هستش و برای ضبط ساز عالیه

پیشنهاد من به شماnt2

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,285
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
پس نظر شما اینه با nt1 هم میشه یه صدا خوبی دریافت کرد یه سوال چه پری امپی برای این میکرفون جواب گو است آیا کمپرسور هم میخواد
بله میشه. اگه به امضای من نگاه کنید میبیند که بیشتر میکروفونهای rode رو دارم.
در مورد پری امپ مسلما بودنش لازمه و اگه کارتی دارید که پری امپ خوبی داره نیازی به تهیه ش نیست.کامپرسور هم از ادوات تقریبا ضروری هستش.
که میتونید مناسب با بودجه تون تهیه کنید.

milad80

عضو سایت
29/10/11
34
10
8
یزد
خب کارت صوتم معمولیه ولی میخوام یه m-aduio fast track pro رو بگیرم خب اگه زحمتی نیست یه پری امپ و کمپرسور خوب معرفی کنید یا یکی کارهردوش بکنه تو رنج قیمت 500 الی 600 / و اینکه با پری امپ و کمپرسور دیگه نیازی به میکسر که نیست یا باید یه میکسر هم بگیرم

6/12/11
102
41
28
سنندج
خب کارت صوتم معمولیه ولی میخوام یه m-aduio fast track pro رو بگیرم خب اگه زحمتی نیست یه پری امپ و کمپرسور خوب معرفی کنید یا یکی کارهردوش بکنه تو رنج قیمت 500 الی 600 / و اینکه با پری امپ و کمپرسور دیگه نیازی به میکسر که نیست یا باید یه میکسر هم بگیرم
پری آمپ golden age project pre73

قبلا300بود الان رو نمی دونم

چون کارت صداتون متوسط است این گزینه ی خوبیه

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,285
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
درمورد پری امپ و کامپرسور ترجیحا در تاپیکهای ویژه خودشون بحث میکنیم.
این روزها دیگه کارتهای داری فانتوم پاور تو بازار هستند و شما دیگه نیازی به میکسر ندارید.

milad80

عضو سایت
29/10/11
34
10
8
یزد
دوست عزیز nt2قیمت به روزش 540هستش و nt1هم که آقای محبی گفتند حدود 340 هستش

novaهم من یکی از دوستام داره که اگه آکوستیکتون قوی نباشه خوب جواب نمی ده

یعنی اگه محل ضبط عایق نباشه صداهای اضافی رو زیاد جذب می کنه ولی nt1/nt2اینجوری نیست

قیمتnovaدر حال حاضر 200و خورده ای هستش

nt3هم قیمتش390هستش و برای ضبط ساز عالیه

پیشنهاد من به شماnt2
خب یعنی nt3 قیمتش کمتر nt2 هست مدلش بالاتره خب من الان بیشتر برای ضبط ساز میخوام اما میخوام یه چیزی باشه که یه روزی هم خواستم یه وکال بگیرم ازش بد از آب در نیاد

milad80

عضو سایت
29/10/11
34
10
8
یزد
درمورد پری امپ و کامپرسور ترجیحا در تاپیکهای ویژه خودشون بحث میکنیم.
این روزها دیگه کارتهای داری فانتوم پاور تو بازار هستند و شما دیگه نیازی به میکسر ندارید.
بله درست میفرماید ممنون از راهنماییتون پس دیگه نیازی به میکسر ندارم

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,285
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
خب یعنی nt3 قیمتش کمتر nt2 هست مدلش بالاتره خب من الان بیشتر برای ضبط ساز میخوام اما میخوام یه چیزی باشه که یه روزی هم خواستم یه وکال بگیرم ازش بد از آب در نیاد
nt-3 برای سازهای زهی و کوبه ایی به عنوان over head مناسبه و برای وکال مناسب نیست.
شما باید میکروفونی تهیه کنید که تقریبا همه کاره باشه
ضمنا عنوان تاپیک میکروفون nova هستش و بحث در مورد rode رو در تاپیک خودش ادامه بدید.

milad80

عضو سایت
29/10/11
34
10
8
یزد
nt-3 برای سازهای زهی و کوبه ایی به عنوان over head مناسبه و برای وکال مناسب نیست.
شما باید میکروفونی تهیه کنید که تقریبا همه کاره باشه
ضمنا عنوان تاپیک میکروفون nova هستش و بحث در مورد rode رو در تاپیک خودش ادامه بدید.
بله ببخشید که ادامه دادم اما اگه لطف کنید تایپک پری امپ به من بدید چون هرچی گشتم تایپک پری امپ رو ندیدم