معرفی میدی کنترلر Behringer سری UMX بهرینگر

• شروع کننده موضوع Alpha
  • تاریخ شروع
16/4/09
587
177
0
.::SYNTHTOPIA::.

شامل 3 مدل
UMX25
UMX49
و
UMX61
میباشد که تفاوت فقط در تعداد کلاویه است .
هدف در طراحی این سری سادگی و پایین آوردن قیمت و همچنین داشتن قابلیت های لازم و کیفیت مناسب بوده
دارای 25 - 49 و یا 61 کلاویه Velocity-sensitive همینطور 8 rotary و 10 Switch قابل برنامه ریزی میباشد
دکمه ی Octave Shift امکان دسترسی به 128 نت را به شما میدهد.

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
25/10/09
15
0
1
قشم
با سلام من علی هستم از جزیره قشم به تازگی یدونه از این میدی کنترل رو گرفتم ولی یه مشکلی باهاش دارم تاچش خیلی زیاده اگه کسی راهنمایی کنه ممنون میشم

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,285
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
سلام علي جان همشهري و همسايه.!:smile (19):
اگه وارد منوي اون بشيد بخشي رو به همين نام خواهيد ديد. و هر چه اونو زياد تر كنيد تاچ اون بيشتر و هر چي كمترش كنيد تاچ كمتري خواهيد داشت.
براي اطلاع بيشتر ميتونيد فايل pdf اون رو از سايتش دانلود كنيد.

25/10/09
15
0
1
قشم
مرسی خیلی لطف کردی توی کاتلوگش از کلمه touch استفاده نکرده از velocity sensitivity بجاش نوشته بود بازم ممنونم کارم راه افتاد (همشهری و همسایه)

31/10/09
63
7
0
سلام خدمت اساتید محترم
شاید من اشتباه کنم ولی فکر میکنم که منظورشون از تاچش زیاده ,سفتیه بیش از حد کلاویه هاشه
من اصلا این برند و به کسی پیشنهاد نمیکنم مال دوست من فابریک 3 کلیدش خراب بود سر یک ماه رفت سراغ یه چیز دیگه
البته استایلش اینه که هر چه قدر بگذره نرمتر میشه ولی به هر حال فقط به درد کسایی میخوره که بودجه کمی برای میدی کنترلر دارن
به عکس توجه کنید

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
25/10/09
15
0
1
قشم
سلام
منظورم از touch سفتی کلاویه ها نبود منظور همون شدت ضربه زدن به کلاویه ها بود که تنظیماشو در آوردم ولی کلاویه های این میدی کنترل خیلی سفته تقریبا مثل الکتریک پیانو می مونه من قبلا یه میدی کنترل رولند دسته دوم از دوبی گرفتم همش 30000 بیشر پام در نیومد ولی نسبت به این بهرنگر از نظر کلاویه بهتر بود کار کردن باهاشو راحترو رونتر بود

سلام.
می خواستم یه میدی کنترلر جدید بخرم یکم گیج شدم.
این کنترلر دقیقا نسبت به اکسیوم ام آدیو چی کم داره. چون خیلی ارزون تره موندم 25 اون رو بگیرم یا 49 این رو.

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,285
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
خوب اكسيوم كلاويهاي نيمه سنگين داره و البته knob و فيدرهاي بيشتر و البته پد براي درامز ولي umx نسبت به آكسيوم كمتر اين امكانات رو داره. اما خوب بودجه و نياز شما به مقدار كلاويه ها و امكانات اضافي هم در انتخاب شما مهمه ....

پد که خیلی مهم نیست درام رو با خود کیبورد راحت ترم. کلاویه نیمه سنگین خیلی فرق ایجاد می کنه؟ در مورد هماهنگی اش با daw ها شما اطلاع دارین؟

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,285
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
کلاویه نیمه سنگین خیلی فرق ایجاد می کنه؟
اين مورد بستگي داره به خودتون و اينكه چقدر با كلاويه ها راحت باشين.
در مورد هماهنگی اش با daw ها شما اطلاع دارین؟
بله مشكلي ندارن و به آسوني با هم مچ ميشن.

راستش الان رفتم مغازه تست کنم اصلا قابل مقایسه نبود. خیلی اکسیوم باحال تره. 25 اش رو گرفتم برا کار من که اجرا لایو فعلا نداریم کافیه بعدا ایشاالله پول در آریم بریم 49 اش رو بخریم.

ولی انصافا نمی دونم قبلا چطوری با اون کیبورد قبلیم کار می کردم. نیمه سنگین انقدر توپ باشه دیگه سنگین چقدر خوبه. کلا به همه پیشنهاد می کنم این رو نگیرن.  

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,285
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
از نظر كلاويه من با بهرينگر كار كردم و توي بخش آهنگسازي و تنظيم استوديوم از همين برند اما UMX 61 داريم.
در اين دو مدلي كه شما معرفي كردين امكانات
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
umx 49 بيشتر و بهتر از مدل

هستش.

p30box

هنرمند
25/11/09
135
15
18
ابادان
p30box.com
من umx 61 دارم و بسیار هم راضی هستم درسته امکاناتش کمه نسبت به میدی کیبرد های رنج 300 به بالا اما تا حالا نشده من ناراضی باشم از این میدی کنترل

ایمان احمدزاده

مدیر ارشد مرجع تخصصی موسیقی ایران
تیم مدیریت
مدیر ارشد
Umx 61 حدوداً 175 تا 195 هستش که قیمتای متفاوت میدن هر کدوم از مغازه ها!!! اختلاف قیمت هر مدلش با پائینترش حدود 15 تومن هست که اختلاف کارآیی اصلاً نداره، فقط تو تعداد کلاویه ها فرق می کنن!!!

18/11/09
13
1
0
تهران
سلام دوستان سال 89 مبارک،
من یه UMX61خریدم و با برنامه Fl9 کار میکنم میخواستم راهنمائیم کنید که چجوری تاچ دستگاه رو تو برنامه فعال کنم.ممنون...

mohamadkaro

Accent studio
عضو سایت
28/10/09
179
88
28
مازندران -ساری
t.me
سلام من می‌خواستم یک میدی بخرم بنظر شما
umx 49 بهتره یا
کلا هم از نظر کیفیت و هم از نظر کاری .

با تشکر
من keyrig 49 رو انتخاب کردم واز لحاظ نرمی کلاویه ها عالیه ولی در عوض امکانات حاشیه ای خاصی نداره ...سه تا دکمه داره که که دوتاش مربوط به اکتاوه و یکی هم روش نوشته edit که من هر چی سعی کردم بفهمم کاراییش چیه نفهمیدم...!!!! ولی اگه برات نرمی کلاویه ها مهمه که البته در vst زدن واقعا لازمه من keyrig رو یشنهاد می کنم چون umx خیلی خیلی سفته...