معرفی دی جی های ایرانی مطرح در جهان

شروع موضوع توسط vahab bandari ‏5/7/10 در انجمن ترنس ( Trance )

تاپیک معرفی دی جی های ایرانی مطرح در جهان تالار ترنس ( Trance ) در persian-music.org.

?
  1. dj masoud

71.4%
  2. ?

28.6%
  3. ?

14.3%
  4. ?

14.3%
  5. ?

14.3%
فعال بودن نظرسنجی چندگانه
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
  1. vahab bandari

vahab bandari Producer عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +27 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    سلام
    اینجا میخوایم در مورد دی جی های ایرانی مطرح در جهان که کارهاشون در رادیو شو های بزرگترین دی جی های جهان پخش میشه صحبت کنیم.
    دوستان لطف کنید نظر بدید.:smile (13):

2. ilia_r

ilia_r آهنگساز عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    studio_one
    مسعود فولادي منظورته ديگه ؟
    به نظر من به نظر سنجيت دي جي علييان و مهران عباسي امير اسيد هم اضافه كن مخصوصا مهران عباسي 4 جايزه بين المللي داره توي ريميكسهاش . عضو گروه نئورين هست .

3. vahab bandari

امتیازات:
    +27 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    باید بگم که ایشون در یکی دو ماهه گذشته در سایت the dj list رتبه 53 رو داشتن ولی در رای گیری این ماه رتبه 42 رو کسب کردن.
    کاراش رو armin van buuren , ferry corsten حمایت میکنن

آره
    ممنون که نظر دادید.
    باید PRoyal رو هم میذاشتم ولی خواستم هر کسی بنویسه کدوم دی جی رو قبول داره:smile (2):

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏5/7/10
  4. Masoud-A

Masoud-A عضو سایت

امتیازات:
    +281 / 1 / -2
    نرم افزار:
    flstudio, logic, nuendo
    مسعود فولادی بسیار عالی هستش.
    همینطور ما توی ایران یکسری ریمکسر و پرودیوسر حرفه ای سبک های الکترو رو داریم.عزیزانی مثل مهران عباسی و یا دوست گلم کوشان حداد که توی مسابقات جهانی با باز سازی آهنگی از اسکوتر مقام برتر دنیا رو کسب کردن و همینطور کوشان حداد ، سه بار دیگه توی مسابقات جهانی شرکت کرد و مقامات اول تا سوم رو به خودش اختصاص داد.
    البته (خوشبختانه) ایرانیان زیادی هستند که در سبک های الکترو به خوبی کار میکنند و من شخصاً معتقدم کار یکسری از این بچه ها قابل ارائه در سطح جهانه - البته در سبک خودشون....

5. Pedram Pelak

Pedram Pelak Producer عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +33 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    والا یه بار از شخص مهران عباسی پرسیدم برادر شما که به خودت میگی اهنگساز بین المللی ایا واسه لیدی گاگا اهنگسازی کردی ؟ یا گرمی بردی ! با توضیحاتش کاشف به عمل اومد یک بار در مسابفات ازاد رمیکس سایتی به نام vip zone که اونقدرها هم در دنیا معتبر نیست ، رمیکسی از اینها مقام اول رو کسب کرده !!! متاسفانه ما ایرانی ها در عوام فریبی و بیشتر از اون چیزی که هستیم خود نمایی کردن در دنیا اولیم !

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  6. POORYA PLAY OUT

POORYA PLAY OUT Banned

امتیازات:
    +20 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, reason
    سلام امیر جان همیشه یه جوری هستی که ادم با شنیدن حرفات اشتیاق به زندگی رو از دست میده من مهران رو خوب نمیشناسم همش دو اهنگ از شنیدم
    اما کارش که معلومه واقعا من این دو اهنگی که شنیدام بسیار خوب بوده و در سطح خوبی بوده
    درست نیست اینجور همدیگر رو ضایع کنیم واقعا مهران کارش خوبه چرا جای اینکه دو تا مثله مهران رو وارد بازار کنیم و از دو تا مثله مهران حمایت کنیم
    میریم از ساسی حمایت می کنیم
    مثلا خدایش هنرمند نباید شخصیت داشته باشه گاگا هم شخصیت داره من این ادم رو فقط یک مدل لباس و یک ادم از خود بی خود شده میبینم

7. ilia_r

ilia_r آهنگساز عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    studio_one
    با پوريا موافقم . ما موسيقي خودمون رو داريم اونور هم موسيقي خودشون . نبايد با گاگا مقايسه كرد. تازه به نظر من ما آهنگ سازايي خيلي برتر از اونوريها داريم ولي چون ايراني هستيم و توي تحريم باهامون بد برخورد ميشه !!‌ شما آهنگاي ساخت مسعود فولادي رو گوش كن بعد با دقت آهنگاي تيستو رو هم گوش كن !‌واقعا چيزي كم داره ؟ اگه آهنگ مهران عباسي رو به اسم يه دي جي خارجي به شما بدن به به و چه چه ميكني ولي چون ايراني هست اينجوري حرف ميزني . من ميگم مهران عباسي هيچ چيزي نبرده ! ولي آهنگاش براي من از تيستو و وان بورن ارزشش بيشتره چون ميدونم ايرانيه !
    و اگه روزي از روي منطق و ارزش اثر دي جي ها انتخاب بشن مسعود فولادي 100% جزء 5 دي جي دنياست

8. Pedram Pelak

امتیازات:
    +33 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    به این بخش از صحبت هام توجه کنید ...

خداوکیلی پوریا وقتی میخوای از من نقل قول بگیری خوب توجه میکنی به حرفی که زدم ؟ اصلا بحث لیدی گاگا نبود ! من صرفا دست گذاشتم رو این مساله قهرمان جهان و المپیک و بین المللی که مسعود خان اشاره کردن وگرنه من برای ایشون احترام بسیار زیادی قائل هستم و هیچ صحبتی درباره توانایی هاشون نکردم !!!

9. Masoud-A

Masoud-A عضو سایت

امتیازات:
    +281 / 1 / -2
    نرم افزار:
    flstudio, logic, nuendo
    سلام !
    امیر عزیز - معذرت میخوام از حضورتون و قصد بدی ندارم - خواهشاً ناراحت نشین.
    به نظر من ابتدا شما خودتون یک ریمیکس انجام بدین و توی همون مسابقه ی بدون اعتبار مقام اول تا سوم رو کسب کنید و بعد اینقدر ساده درباره ی تلاشهای دیگران مطلب بنویسید.
    من با آقای عباسی دورا دور دوستیهایی داریم و همینطور دوست عزیزم کوشان حداد و البته مسعود فولادی...
    ببین دوست گرامی چرا نمیخوایم خودمون رو باور کنیم ؟ من قبول دارم سطح موسیقی ما بسیار بسیار پایینه اما باور بفرمایید که در این میان افراد لایقی هم هستند که باز با صراحت تمام اعلام میکنم در سطح جهانی فعالیت می کنند.
    شما میکس و مسترینگ کوشان حداد رو به دقت برسی کن و همون رو با برترین کارای هم سبکش در دنیا مقایسه کن و خودت نتیجه بگیر.
    چرا ما عادت کردیم که خودمون رو کوچیک بشمریم ؟
    دوست عزیز اولین شرط پیشرفت و تحول موسیقی خودباوری و هدفمندی هست و اینکه ما مدام زمزمه کنیم که ما بهترینیم.
    اما متاسفانه ما ایرانی ها بیشتر از اونکه خودنما باشیم ، همدیگه رو رد می کنیم و اینقدر ساده کارهایی که روشون زحمت کشیده شده رو رد میکنیم و به تمسخر میگیریم و زحمت دیگران رو کوچک میشمریم - شما فرمودی که مسابقش زیاد معتبر نبوده - اصلاً قبول نبوده اما دوست من این حرف زدن نداره - چون اون طرف که در مسابقه شرکت کرده کارش خوبه - حرف برا گفتن داره - همکارته - هموطنته و با انگیزه وارد اون مسابقه شده - ما باید ازش یاد بگیریم نه اینکه ساده ردش کنیم.
    همکار گرامی به عقیده ی من تا این تفکرات منفی و اینکه ما همدیگه رو قبول نداریم در موسیقی موجوده ، مطمئن باش به هیچ جا نمیرسیم.
    چند روز پیش داشتم با بهروز پایگان چت میکردم و نظرش رو در مورد تنظیم کننده های داخلی میخواستم - جوابش واقعاً جالب بود - ایشون گفتن همه خوبن ! تفکر مثبت و نو - این باعث پیشرفته.
    بیایید همدیگه رو قبول کنیم و از پیشرفتهای همدیگه خوشحال بشیم - شما میتونستی بگی اعتبار این مسابقه توی دنیا زیاد نیست اما با توجه به سطح کار فلانی ، امیدوارم که توی مسابقه های برتر برنده بشه.
    دوست عزیز من نه بخیلم و نه کسی هستم که بخوام نصیحت کنم اما طرفدار پیشرفت موسیقی هستم...
    مطمئنم کارهای این دوستان خیلی سطح خوبی داره - حداقل یه سروگردن از بقیه ی هم سبکاشون بالاترن و امیدوارم به جایگاهی که لایقشن برسن.
    من باز هم از حضور شما و دیگر دوستان پوزش میطلبم و امیدوارم که امیر عزیز از حرفام ناراحت نشده باشن.
    منظور و هدفم بد نبود از گفتن این حرفها.
    پیروز و موفق باشید

10. vahab bandari

امتیازات:
    +27 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    دوسته گلم ارغ ملی تون کجا رفته؟بدون در نظر گرفتنه اون به کارای مسعود فولادی گوش کن.میدونستی قسمتی از کاراش با fl هستش؟در مقایسه با دی جی های درجه یک جهان چیزی کم نداره(ندارن) جز امکانات و سینتی سایزر های آنچنانی.آیا با این اوصاف (اکه بگیم داداشمون nasimedarya کمی اغراق کرده که نکرده) جاشون بین 50 نفر اول نیست؟؟؟این دیگه آخره کم لطفیه.وقتی کارهای مسعود فولادی رو آرمین ون بیورن و فری کرستن توی A STATE OF TRANCE و The Countdown پخش میکنن و در همین لینکی که من واسه دانلود گذاشتم و اساتید حذف کردن یه کاره مسعود در A State Of Trance Episode 453 بعنوان Tune of the week و موزیک مورد علاقه آرمین معرفی شده ، که این ها کم نیست.

دوست عزیز نگاهت رو یه کم مثبت کن.فدای چشمات

11. Pedram Pelak

امتیازات:
    +33 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    خدایا !
    این سایت شده مثل طنز های 90 قسمتی ! من میگم فلانی اون مقام هایی که میگه عوام فریبی هست . یکی میاد یه نامه سرگشاده مینویسه در حفظ کرامت موسیقی کشور . یکی دیگه از همه جا بی خبر میاد میگه اقا برو مسعود فولادی گوش کن موزیک مورد علاقه ارمینه ...الان 2 ساعته مات و مبحوت دارم نگاه میکنم که خدایا اینها دارن با کی صحبت میکنن !!!!!!! بعضی ها واقعا درگیری دارن با خودشون جسارتا البته !

12. Masoud-A

Masoud-A عضو سایت

امتیازات:
    +281 / 1 / -2
    نرم افزار:
    flstudio, logic, nuendo
    دوست عزیز شما در پاسخ نظر من اومدی و نظر دادی و منم جواب جنابعالی رو دادم.
    قصد توهین نداشتم - اما شما خودت رو هم اصلاً به حساب نمیاری چون من در جواب شما اون نامه ی سرگشاده رو نوشتم و شما خودت خودتو هیچی نمیدونی و با خودت میگی که من با کی دارم صحبت میکنم !!!!
    من از کرامت نامه ننوشتم - من از بی کرامتی برخی دوستان و کم لطفیهاشون نوشتم.
    باز هم قصد توهین ندارم - هیچوقتم به عقاید شما توهین نکردم و شما به سادگی به من میگید درگیر !!!! اما اجازه بده بگم که من اصلاً موسیقی رپ رو موسیقی به حساب نمیارم و شما کشته و مرده ی این سبکی - پس لطفاً توی سبک کاری خودتون نظر بدین و وارد مسائلی که ازش بی خبرید نشید.
    من فقط در جهت پیشرفت اینها رو نوشتم و خواستم شما رو از اشتباهتون مطلع کنم اما جنابعالی اونقدر مغرور هستین که نمیگید حرفتون درست نبوده و در عوض میاید و با بکار بردن الفاظ توهین آمیز از گفتتون حمایت میکنید و من مطمئنم دوستان با عقیده ی شما موافق نیستند.
    به نظر من اون چیزی که درسته ، برای تمام دوستان حرفه ای مشخصه و معلومه که کارای کی خوبه و کی بده و کی فریبه و کی راسته.خوشبختانه دوستانمون اونقدر پر هستند که خودشون راجع به این افراد و کارهاشون نظر بدن و مشخصه که کی کارش چطوره.
    شما موسیقی رپ رو برسی کنید ! و کمی مودبتر در این محیط ظاهر بشید و از چنین الفاظی استفاده نکنید - اگر کمی دقت میکردین میفهمیدید که من توهین آمیز صحبت نکردم ، ولی شما اومدین و با منطق موسیقی رپتون به بنده گفتین درگیر....

میدونم که مدیران این ارسال رو حذف میکنند - حق هم دارند ، همونقدر که امیر عزیز این پست رو بخونه کافیه !!!

دوستان اسم فرزاد عقیلی رو هم از یاد بردین - ایشون هم از ایرانیان مقیم لس آنجلس هستند که در سبکهای الکترونیک دارن بخوبی فعالیت می کنند و کارنامه ی درخشانی هم دارند.

با تشکر

13. Pedram Pelak

امتیازات:
    +33 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    اولا مسعود جان من ارادت زیادی خدمت به شما دارم . از مدیرها هم میخوام حذف نکنن یه بار هم شده بزارن یه بحثی سرانجام پیدا کنه !

درباره این که گفتی درباره سبک خودت نظر بده اتفاقا دست رو نکته قشنگی گذاشتی ! من در یک دنیای دیگه زندگی میکنم و شما و امثال پایگان و حداد و خسروی و همه اینهایی که مثال زدی هم در یک دنیای دیگه ! شما کار ما رو موسیقی نمیدونید ما پا رو از این هم فراتر گذاشتیم تعصب ما کلهم شما رو به رسمیت نمیشناسه ! و حالا ازت میخوام یه دقتی بکنی ! من حاضرم سر بن شدن یوزر کاربری اینجا باهات شرط ببندم ! که بری بگردی ببینی ایا یک مورد دیدی که من درباره یه اهنگ نظر بدم ! فکر میکنی ما موسیقی رو نمیشناسیم ؟ فکر میکنی تخصص من در ضمینه موسیقی الکترونیک و قدرت اظهار نظر من درباره یه اثر موسیقی خیلی کمتر از یه ادمیه که کیک و بیس میچینه کنار هم با یه لوپ بعد میگه من ترنس ساختم ؟ اما من یک بار هم اظهار نظر نکردم حتی حاضرم پیغام های شخصیم رو کپی کنم بینی اینجا که چند نفر گفتن اقا به نظر میدی درباره این کار من عینا این جمله رو به کار بردم " که من صلاحیت لازم برای نظر دادن راجع به این سبک رو ندارم " پس نگو درباره سبک خودت نظر بده تو کار بقیه دخالت نکن چون من هیچوقت نکردم ! هم حرف من یک جمله بود
    عناوینی که این شخص به خودش وصل کرده تا حدی عوام فریبی هست !
    حالا شما با منفی نگری وحشتناکی میگی من این شخص رو دارم میکوبم ! هوای این شخص رو ندارم ! اقای عزیز من میگم عناوین ! چند بار تکرار کردم قابل احترام هستن اما هیچ حرفی درباره تخصص و مهارتشون نزدم ! اصلا من کاری به ایشون و سبک ایشون ندارم کارهاشون رو هم طبیعتم طوریه که دوست ندارم اصلا علاقه ای ندارم به سبکی غیر از سبک خودم و نظر هم نمیدم همشون هم قابل احترام ! حرف من چیز دیگه ای بود ! اگر همون اول توجه میکردی کار به اینجا نمیکشید !

14. vahab bandari

امتیازات:
    +27 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    الان 2 ساعته مات و مبحوت دارم نگاه میکنم که خدایا اینها دارن با کی صحبت میکنن !!!!!!!

عزیزم بهت توصیه میکنم یه بار از اوله این نظر سنجی رو تا آخرش بخونی و فرمایشاته خودت و پاسخهای دوستان و بنده ، متوجه میشی که چرا گفتم موزیک مورده علاقه آرمین تازه من فقط جملات موزیک رو ترجمه کردم،جانه من یه بار از اول تا آخر عادلانه بخون و کلاهت رو قاضی کن.
    فدات بشم ما همه دوستیم حالا من بیسوادم که تو موسیقی واقعا بیسوادم،شما منو ببخش.:smile (42):

15. Hamidreza Mehrfar

Hamidreza Mehrfar مدیر ارشد تیم مدیریت مدیر ارشد

امتیازات:
    +1,575 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    دوستان یک نگاه به عنوان تاپیک بندازید
    (معرفی دی جی های ایرانی مطرح در جهان)
    خواهشاً پست هاتون در ارتباط با تاپیک باشه

16. Light

Light تیم مدیریت وبمستر

شغل :
    آچار فرانسه
    امتیازات:
    +6,499 / 3 / -1
    نرم افزار:
    cubase
    دوست ِ من تا وقتی موضوعی توهین آمیز نشه و از بحث خارج نشه حذف نمیشه
    هر چند شما به دلیل وجود چنین بحث هایی کل سایت رو زیر سوال بردی
    " از همه دوستان خواهش می کنم به افکار هم احترام بگذارن هیچکس مجبور به قبول افکار دیگران نیست "

17. vahab bandari

امتیازات:
    +27 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    دوسته عزیز خواهش میکنم بذارید به عشقمون برسیم.وارده حاشیه نشید.هر کسی نظرشو در محیطی دوستانه+احترام بیان کنه نه اینکه با حرفهای قشنگ به دوستی بی احترامی کنه.

18. Masoud-A

Masoud-A عضو سایت

امتیازات:
    +281 / 1 / -2
    نرم افزار:
    flstudio, logic, nuendo
    امیر جان سلام
    امیدوارم خوب باشی
    من شخصاً توی این سایت خیلی چیزا یاد گرفتم و بخاطر همین اینجا رو یک محیط ارزشمند هنری میدونم و اعتبارش برام مهمه و به جهت همین قضیه و با توجه به اینکه مسلماً شما هم اینجا رو یه سایت مفید میدونی ، بهتره که این بحث من و شما همینجا ختم پیدا کنه.
    من هم هیچوقت به علم موسیقی شما جسارت نکردم و مسلماً شما جز افراد با علم و استعداد هستی و به قول لایت عزیز هرکسی هم عقایدش برای خودشه مهمه و ما هم به عقاید شما احترام میزاریم.
    اگر بحثی هم بوده راجع به این نبوده که شما صلاحیت نظر دادن نداری - بلکه حرف منم تنها همین بود که آقا بیاییم به بچه هایی که انگیزه دارن برای بالا بردن موسیقی در حد دنیا کمک کنیم - همین....حالا درسته که شما مارو قبول نداری و به سبک دوستانمون هم زیاد علاقه ای نداری ، اما من میگم اگه بی علاقه هم هستی بهتره تشویقشون کنیم تا برن بالا - حالا من هم که به موسیقی رپ علاقه ای ندارم اگر شما بخوای رپ فارسی رو در دنیا بالا ببری ، حتماً هرجوری که بتونم کمکت میکنم.
    به هرحال بگذریم - فقط خواستم منظور خودم رو بگم و شفاف سازی کنم و همینطور بگم که آقا ما قصد توهین و جسارت به دوستانمون رو نداریم.

از مدیران و دیگر دوستان هم عذرخواهی میکنم و از دوستان میخوام که به اصل بحث برگردن و این حاشیه ها کنار گذاشته بشه !
    برای شروع دوباره ی بحث ، من لیست افرادی ایرانی که در سبک های الکترونیک بخوبی کار میکنن رو براتون مینویسم - البته این افراد کسانی هستند که خودم میشناسم و به نظرم کارشون خوبه :
    1. کوشان حداد
    2. مهران عباسی
    3. مسعود فولادی
    4. فرزاد عقیلی
    5. بابک رهنما هم فکر کنم قصد داره موسیقی الکترونیک رو دنبال کنه...(دقیق ازش خبر ندارم اما علم موسیقیاییش که خوبه)

19. Porya

Porya عضو سایت Gold User

امتیازات:
    +276 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    میگم چرا ازدیجی علی کسی حرفی نمیزنه ؟ ناسلامتی دکترای موسیقی داره !!!!

20. Pedram Pelak

امتیازات:
    +33 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    چطور به این نتیجه رسیدید من اسمم امیره؟! :d

بنده پدرام هستم !

اما درباره این نظر سنجی بگم من اندک ارتباطی با اقای رهنما دارم . بسیار هنرمند با احساسی هستن !!!!! خیلی خیلی !!! البته خوب مشخصا ایشون دی جی به حساب نمیان اما چون مسعود اسم برد ازش من اگه بخوام کسی رو انتخاب کنم بابک رهنماست ! و یک مساله مهم این که چرا گزینه های نظرسنجی برای من ?????? هست ؟

بارگذاری...
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)

عبارات جستجو شده:

1. دی جی های معروف ایرانی

,
  2. بهترین دی جی ایران

,
  3. دی جی های ایرانی

,
  4. بهترین دی جی ایرانی,
  5. اسامی دی جی های ایرانی ,
  6. بهترین دی جی های ایرانی,
  7. dj های ایرانی,
  8. دیجی های ایران,