معرفی تعمیر کار امپلی اسپیکر مانیتورینگ

Mehdi Ghadami

هنرمند
عضو سایت
26/11/13
269
696
93
35
tehran
t.me
سلام دوستان عزیز
من با اسپیکر مانیتورینگ Roland RSM-90 کار میکنم که یک Passive Monitors هست و amp جداگونه داره
که به سفارش شرکت رولند برای این مانیتورینگ تولید شده مدل ( SRA-200E )
چند مدتی هست که در ولوم خیلی خیلی پایین صدا گاهی اوقات کم و زیاد میشه گاهی اوقات چپ و گاهی اوقات راست که حالت پنینگ صدا رو میشنوم
و به محض اینکه ولوم رو زیاد میکنم مشکل بر طرف میشه (به نظرم با زیاد کردن ولوم توان کافی به بلند گوها میرسه و درست میشه)
و تو تست هایی که انجام دادم در ولوم پایین وقتی این مشکل پیش میاد با زدن ضربه های کوچک به بلند گو صدا درست میشه ( یعنی ضربه ی من باعث میشه درست کار کنه )
از دوستان میخوام که یک تعمیر کار حرفه ای در این امر معرفی کنن که میشناسن
چون با سرچ نمیشه اطمینان کرد
ممنون - مهدی قدمی
omn2d608n3vbn93qtp5a.jpg r6k31y61ojzv8m03bi0r.jpg

Mehdi Ghadami

هنرمند
عضو سایت
26/11/13
269
696
93
35
tehran
t.me
یکی از دوستان یک نفر رو معرفی کردن ولی نتونستم باهاشون تماس بگیرم
از دوستان ممنون میشم راهنمایی کنن

Rend

عضو سایت
31/12/10
324
170
43
اصفهان
مرکز تکنیک تعمیر کار حرفه ای هم داره میتونید ارسال کنید براشون درستش میکنن برات

خصوصی بهت میدم سایتشون رو

Mehdi Ghadami

هنرمند
عضو سایت
26/11/13
269
696
93
35
tehran
t.me
ممنون
درسته ولی دوستان تکنیک لوازمی که از خودشون خرید شده باشه تعمیر میکنن

3/4/10
286
109
43
تهران
دوست عزیز از ولوم شور ناهید استفاده کنید ، فکرمیکنم ولومتون کثیف شده

23/3/16
1
1
1
32
سلام ، همین مشکل شما رو منم داشتم ، البته من روی کارت صدا این مشکل برام بوجود اومد ، کارت صدام tc konnekt 8 هستش و وقتی کارت صدا رو روشن میکردم کلی نویزو صدا و بالا پایین شدن صدا رو رو مانیتورینگام داشتم ، از ولوم شور هم استفاده کردم اما نشد ، به شرکت tc ایمیل زدم و مشکلمو کامل توضیح دادم و اونا مشکلو از خرابی ولوم تشخیص دادن و برام بدون هزینه یه ولوم ارسال کردن از دانمارک ! که خودمم تا موقعی که دسم رسید باورم نمیشد ، ولوم رو تعویض کردم و همه چی اکی شد . حالا پیشنهاد من به شما دوست عزیز : با شرکت رولند تماس بگیر و کامل و واضح مشکلت رو توضیح بده حتما پیگیری میکنن و جوابتو میگیری ، من فکر میکنم ولوم رو تعویض کنی کارت راه بیوفته ، ولی باید ولوم رو از خود رولند بگیری .

takroooo

عضو سایت
11/9/13
96
11
8
قزوین
درود اسپیکر مانیتورینگ بنده اریس 8 هست یکی از باندا همون ساب بزرگ نمیکوبه
سمت راست اسپیکرم درسته سمت چپ قسمت بزرگ باند نمیکوبه توییتر میکوبه
کسی تخصص داره؟

Saeedmotarezam

عضو سایت
11/1/21
4
0
1
سلام دوستان خسته نباشید
اقا من یه جفت مانیتورینگ krk 6 دارم امروز صبح اسپیکر رو روشن کردم یهو دیدیم توییتر یکیشون خیلی صدا بدی میده انگار یکی به دریل برقی داره دیوار سوراخ میکنه اصن افتضاح صدا میده زززززززززز قشنگ همینجوری فقط ز ز ز میکنه
لطفا اگه کسی راهی داره بگه من اینو درست کنم بد ضد حال زده بهم اصن تا روشنش میکنم این صدای لعنتی رو میده لطفا لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

Saeedmotarezam

عضو سایت
11/1/21
4
0
1
دوستان این فیلم همون صدای زززز هست که گفتم خیلی عجیب برام شب قبلش داشتم کار میکردم هیچ مشکلی نبود امروز صبح یهو اینجوری شد

فایل های ضمیمه

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,369
10,582
113
54
.
دوستان این فیلم همون صدای زززز هست که گفتم خیلی عجیب برام شب قبلش داشتم کار میکردم هیچ مشکلی نبود امروز صبح یهو اینجوری شد
عزیز، این نوع تخریب ها رو دورادور فقط میشه حدس زد. دیوایسی که بدون سیگنال یه همچین نویزی داشته باشه، باید از نزدیک چک بشه.
شما یه چکی هم خودت بکن، والیوم پشتش رو کم و زیاد کن ببین نویز هم کم و زیاد میشه یا نه. کابل های ورودی رو عوض کن ببین تاثیری داره یا نه. . . .

Saeedmotarezam

عضو سایت
11/1/21
4
0
1
عزیز، این نوع تخریب ها رو دورادور فقط میشه حدس زد. دیوایسی که بدون سیگنال یه همچین نویزی داشته باشه، باید از نزدیک چک بشه.
شما یه چکی هم خودت بکن، والیوم پشتش رو کم و زیاد کن ببین نویز هم کم و زیاد میشه یا نه. کابل های ورودی رو عوض کن ببین تاثیری داره یا نه. . . .
همه رو امتحان کردم استاد هیچکدوم اصن هیچکدوم به اون نویز مربوط نمیشه کلا اسپیکر رو از کارت صدا هم جدا کردم باز این نویز رو میده مشکل از خوده تویتره ولی خب نمیدونم باید به کی بدم که بتونه درستش کنه برام

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,369
10,582
113
54
.
همه رو امتحان کردم استاد هیچکدوم اصن هیچکدوم به اون نویز مربوط نمیشه کلا اسپیکر رو از کارت صدا هم جدا کردم باز این نویز رو میده مشکل از خوده تویتره ولی خب نمیدونم باید به کی بدم که بتونه درستش کنه برام
خب باز هم نمیتونی مطمئن بشی به اینکه مشکل از خود اسپیکره. شاید از کراس اُور باشه. شما که خود تویتر رو از داخل یونیت جدا نکردی چک کنی. برا همینه میگم که دورادور نمیشه. یکی باید از نزدیک چک کنه.