معرفی بهترین ها (شادمهر عقیلی)

شروع موضوع توسط Fate changed ‏18/10/10 در انجمن موسیقی ایران

تاپیک معرفی بهترین ها (شادمهر عقیلی) تالار موسیقی ایران در persian-music.org.

1. Fate changed

Fate changed Banned

امتیازات:
    +49 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    به نظر من توی این تالار باید از بزرگان موسیقی کشور گفته بشه...

معرفی بهترین ها (شادمهر عقیلی)-01.jpg
    هر چند شادمهر نیازی به معرفی نداره و توی ایران کسی وجود نداره که نشناستش، ولی یکی از عمده دلایلی که باعث شد این تاپیک را بزنم اطلاعاتی هستش که به غلط از این هنرمند در سایت ها و وبلاگ ها وجود داره

بیوگرافی:
    شادمهر عقیلی، متولد هفت بهمن 51، تهران،اصولا خودشا یه نوازنده میدونه، یه برادر داره، ازدواج کرده، پدرش در اثر بیماری فوت کرده...(تمام بیوگرافی های دیگه که توی سایت های مختلف دیدم من درآوردی هستن)
    شادمهر کارشا با آلبوم بیکلام "بهار من" شروع کرد و بعد آلبوم مسافر و دهاتی را به بازار عرضه کرد...

شادمهر با افراد زیادی کار میکرد از برجسته ترینشون میشه به: بهروز صفاریان، عماد رضا نکویی، مازیار ظهیرالدینی، نیلوفر لاری پور، پدرام کشتکار... اشاره کرد

شادمهر نوازندگی و سازندگی های زیادی انجام داد، که اگه بخوام بگم طولانی میشه، ولی درباره یکی از کارهاش یه کشفی کردم که میخوام محضریش کنم:smile (79):
    شادمهر خودش دوست داشت بره، نه کاری به سیاست داشت و نه به مجوز، خودشم خوب میدونست که آلبوم آدم و حوا مجوز نمیگیره، واسه همین در حالی که کار هنوز ناقص بود یه جوری جعمش کرد، تا بهونه رفتنش کنه، از طرفی پول کافی هم نداشت واسه همین آلبوم "بهونه" که قرار بود خودش بخونه را فروخت به عرشیا،
    توی یه نظر سنجی پرسیدم مهمترین رکن موسیقی پاپ چیه، خودم نظرم روی صدای خواننده هستش، یکی از دلایلم هم همینه، آخه شادمهر مریض نبود که بیاد آلبوم به اون قشنگی را بده عرشیا، میدونست مردم با صداش حال نمیکنن

منبع: خودم

شادمهر برای همه شناخته شدس، اینایی که گفتم از کشفیات خودم بود اگه خواستین بیشتر بدونین این لینک ویکی پدیا هستش بیشتر...

من واستون دموی آلبوم های مسافر و دهاتی را آماده کردم...

معرفی بهترین ها (شادمهر عقیلی)-Mosafer.jpg

معرفی بهترین ها (شادمهر عقیلی)-Dehati.jpg

فقط خواهشا نظرتونا راجع به این مطلب بگید
    تعریف و انتقاد نکنین که بحث جنجالی میشه

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏18/10/10
  2. moharo

moharo عضو سایت

امتیازات:
    +14 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام مطالب جالبی بود من یکی از طرفتارهای صدا و هنر موسیقی شادمهر هستم . او لیاقتش هست در لیست بهترینهای موسیقیه پاپ باشه. توی هین سایت هم کم نداریم کسایی که یا استاد هستن یا در مسیر استاد موسیقی شدن هستند و من به شخصه ازشون توی همین مدت کم زیاد آموختم.
    با تشکر محمد

3. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    شادمهر رو دوست دارم به خاطر حس زیبایی که در کارهاش وجود داره.
    کسیه که حتی یا کمترین امکانات و ساز میتونه کارهای زیبایی بسازه.
    به نظر من زوج بهروز و شادمهر اگه هنوز هم کار هنری میکردن بیشتر و بهتر موفقیت داشتن.
    هر چند که هر دو از هنرمندان به روز و خوب ایران هستن.

4. Fate changed

Fate changed Banned

امتیازات:
    +49 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    اصلا من نمیفهمم چرا بهروز خودشا کشیده کنار؟؟؟

امید جان آلبوم های مسافر و دهاتی هنوز دارن منتشر میشن، و من دموهاش گذاشتم...

5. Omid-Mohebbi

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    فکر کنم فاصله ایی که بین بهروز و شادمهر ( از نظر مسافت ) افتاده این موضوع رو باعث شده.
    قرار دادن لینک دانلود در سایت ممنوع هستش.

6. Fate changed

Fate changed Banned

امتیازات:
    +49 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    آخه بهروز که وابسته به شادمهر نیست!!!
    منظورم اینه که چرا توی همین ایران کار نمیکنه...
    فقط هم بهروز نیست... من عاشق تنظیم های پدرام کشتکار هستم، اونم خودشا کشید کنار...

درسته،
    اون لینک shadmehr fans ماله گروه دسته جمعیه، که توی سایت وجود داره،
    اونم خلافه؟؟؟
    اگه نیست لطفا بزارینش...

7. Omid-Mohebbi

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    قانون 15 سایت میگه :
    قانون شماره 15:
    درخواست و قرار دادن لینک دانلود آهنگ ها و موزیک ویدئو های ایرانی , خارجی , مجاز و غیر مجاز ممنوع است
    ( این قانون شامل پروژه ها و آهنگ های ساخته شده توسط کاربران سایت نمی شود )

8. Masoud-A

Masoud-A عضو سایت

امتیازات:
    +281 / 1 / -2
    نرم افزار:
    flstudio, logic, nuendo
    شادمهر عقیلی جز هنرمندانی هست که واقعاً به اوج رسیده.
    موسیقی رو علمی و اصولی کار کرده و صدای بسیار زیبا و پخته ای داره.
    ضمناً در کنار اینها از احساس خوب و بالایی برخورداره و با امید جان موافقم - ایشون میتونه با کمترین سازبندی و ساده ترین تنظیم کارای زیبا و شنیدنی بسازه.
    این هنره که یک کار ساده اما زیبا بسازی.
    امیدوارم از شادمهر عقیلی نکات مثبت کارش رو یاد بگیریم و فقط وقتمون رو صرف تعریف نکنیم.
    با تشکر

9. ایمان احمدزاده

ایمان احمدزاده مدیر ارشد مرجع تخصصی موسیقی ایران تیم مدیریت مدیر ارشد

شغل :
    آهنگساز٬ تنظیم کننده٬ صدابردار
    امتیازات:
    +2,604 / 1 / -2
    نرم افزار:
    cubase, logic
    کار خیلی پسندیده ای هستش!!!
    شادمهر یکی از برجسته ترین استعدادهای تاریخ موسیقی ایران به شمار میره!
    هنوز یادم نمیره که اولین آلبوم اورجینالی که خریدم تو سن کم آلبوم مسافر شادمهر عقیلی بوده و تموم خاطرات اون سن من با آهنگها و کلام شادمهر رقم خورده!!!
    واقعاً حیف که اینجا نیست و نمیشه ازش بیشتر شنید و بیشتر یاد گرفت!!!

10. ARASH_PRISONER

ARASH_PRISONER عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio
    سلام مرسی که شادمهرو که یکی از توانا ترین کسایی هست که در ایران کار کرده رو تو این تاپیک آوردی.اما از داداشش که تو زلزله رودبار فوت شد و داداش دیگه اش که تو سربازی شهید شد چیزی نگفتی من کامل ترین و معتبر ترین مصاحبه رو از شادمهر دارم که اون رو نوار ویدو دارم اگه بتونم تبدیلش کنم حتما براتون میذارمش.که کاملآ توضیح داده در مورده کارهای شادمهر عزیز.

11. h@d!_metal

h@d!_metal Banned

امتیازات:
    +12 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    شامهر عقیلی اسطوره ی پاپ هستش درش شکی هم نیست
    من موسیقی رو در 13سالگی با ایشون شناختم و شروع کردم
    ممنون میشم اگه بیوگرافی واقعی و کامل "بهروز صفاریان" و پدرام کشتکار " رو بزارید هرجا گشتم همش دری وری بود

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏18/10/10
  12. Fate changed

Fate changed Banned

امتیازات:
    +49 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    ممنونم...
    در حال حاضر شادمهر یه برادر داره...
    اینکه قبلا داشته والان مردند من بی خبرم

13. Fate changed

Fate changed Banned

امتیازات:
    +49 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    خب تا اونجایی شد که شادمهر فیلش هوس لس آنجلس کرد و مجوز ندادن به آلبوم آدم و حوا را بهونه کرد و رفت...
    معرفی بهترین ها (شادمهر عقیلی)-012.jpg

شادمهر وقتی رفت چنتا کار را با هم کرد و من دقیقا نمیدونم کدومشا کی و چرا انجام داد،
    آلبوم آدم هوا را تکمیل کرد، اون آلبومی که داده بود عرشیا بخونه را یه بار دیگه خودش خوند،
    آلبوم خیالی نیست هم تمام کارهاش توی ایران شده بود، ولی با توجه به شرایطی که اونور بود تصمیم گرفت باز خوانیش کنه... (به این شکلی که الان هست)
    تا اینکه اولین کار رسمیش به عنوان آلبوم "خیالی نیست" توسط "نوا مدیا" منتشر شد، کاری که خیلی خوب بود ولی... ولی... نه به خوبی کارهای ایرانش... بازم میگم اشکال از آلبوم خیالی نیست نبود، آلبوم های مسافر و دهاتی محشر بودن...
    دیگه بعد از این کار شادمهر راه افتاد، چندتا کنسرت داد و آلبوم "آدم فروش" را عرضه کرد (من توی این آهنگ چیزی از سیاست ندیدم، نمیدونم چرا بعضی ها اینا سیاسی میدونن) و بعد هم به لس آنجلس رفت و "آلبوم پاپ کرن" را عرضه کرد کم کم هم داشت راه خودشا پیدا میکرد:
    "عرضه موزیک ویدئو با هزینه شخصی، و کسب در آمد از کنسرت و تبلیغات"
    ((همون کاری که همه باید بکنن، من نمیفهمم این یعنی چه که یه نفر یه آلبوم میده و یه ساعت بعدش توی تمام سایت ها واسه دانلود هست، مگه میخواد خودشا کوچیک کنه؟، خب بیاد موزیک ویدئو درست کنه روش تبلیغات بزاره... همه هزینه ها در میآد، بد میگم؟؟؟))

شادمهر اونور،مثل اینور که با افراد دیگه کار میکرد با مهستی و ابی هم کار کرده...

14. sshadoww

sshadoww

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ممنون ، استفاده کردم.
    شادمهر نابغه تکرار نشدنی موسیقی پاپ ایران هست. و قرار هست زمستان آلبوم جدیدش بیاد. آلبومی که میگن بسیار قوی کار شده و سلیقه مردم رو در شنیدن موسیقی عوض میکنه.

15. mohammad6103

mohammad6103 عضو سایت

شغل :
    نقشه بردار
    امتیازات:
    +41 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, nuendo

سلام به همه عزیزان::smile (75):
    که لطف دارن وبا نظراتشون مارو یاری میکنن امروز میخوام هم جواب چند تا سوال رو بدم هم اینکه در رابطه با موضوع کپی کردن یک مطلبی رو بگم:
    شادمهر یک انسان پر انرژی و با صبر هست یه یکی از پیشکسوتان موسقی ایرانه که ما هنوز هم بهش میبالیم و همیشه دوست داریم که کاراش موفق تر از همیشه باشه ولی
    ببینید دوستان مثل اینکه بعضی رفتارها جزء ذات ما ایرانی هاست و تحت هیچ شرایطی نمیخوایم از این رفتارها دست بکشیم مثلا همین کپی کردن یک مطلب ایرادی نداره اما با ذکر منبع یک نفر میاد وقت و انرژی میزاره ترجمه میکنه ومطلب و عکس پیدا میکنه در جواب سوالاتی که در رابطه بایک موضوع پرسیده شده قرار میده تو وب بعد یک عده در کمال خونسری والبته با پرویی بدون ذکر منبع می زارن تو وب هاشون و ادعا ه میکنن که ما اولین بودیم که خبر رو دادیم در صورتی که اگه در رابطه با کل جزئیات ازشون بپرسید هیچی نمی دونن این کار بعضی دوستان دقیقا مثل کار شادمهر شده که به راحتی آهنگ خواننده ی یونانی رو بر میداره و با یکم تغییر ادعا میکنه مال خودشه!!!!در کل اینکار درست نیست اینم بگم که اگر یکی از تراکاشو کپی کرده بود ما چنین فکری نمیکردیم یا خود شخص بنده فرکر میکردم حتما عیده ای یا هدفی داشته که این کارو انجام داده ولی با نهایت بی انصافی اومده چهار پنج تراک ازشو کپی خونده خیلی تاسف داره قبول دارم شادمهر عقیلی با توجه به علمی که در رابطه با موسیقی داره بزرگه . اما نباید وقتی کسی به اوج رسید کاری رو اینطوری انجام بده ...
    طرفدران شادمهر دقت کننننننننننن لطفا
    قابل توجه کسانی که شاید بگن شادمهر تقلید نکرده....
    آهنگ pop corn برگرفته از ایک آّّهنگ دهه شصت ایتالیایی که به نام pop corn butter است.
    آهنگ مشکوک برگرفته از یک آهنگ یونانی که اگر در youtube دسترس دارید میتونید بشنوید
    آهنگ انگیزه برگفته از یک آهنگ اسبانیایی به نام looney toon که باز میتونید در یوتیوب ببینید.
    آهنگ اونه اونه برگفته از آهنگ مکزیکی که اسمش دقیقا یادم نیست
    آهنگ ترس تقلید یکی از آهنگهای gypsy kings است..
    آهنگ ژیلا تقلید از آهنگ گروه راک آمریکایی به نام red hot chilli pepper است
    اما متاسفانه سلطان موسیقی ما از یک خواننده دسته دومی یونانی تقلید میکنه...
    حالا کسی هست جواب منو بده

با تشکر از دوستان

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏23/10/10
  16. Fate changed

Fate changed Banned

امتیازات:
    +49 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    قطعا...
    بعد از 13 سال زندگی کردن با آهنگ های شادمهر اگه نتونم جوابتونا بدم دیگه آهنگ هاش گوش نمیدم...

دوست عزیز همونطور که گفتم شادمهر اصولا خودشا یه نوازنده میدونه، و به خاطر استقبال مردم از صداش الان یه خواننده شده...
    شما چرا آلبوم "بهار من" را از قلم انداختین؟؟؟، توی اون آلبوم هیچ کدوم آهنگ ها از شادمهر نبود، ولی آیا کسی میتونست اون نوازندگی را داشته باشه، پاپ کرن را چی؟؟؟ اون ویالونی که زد... توی آهنگ ترس گیتارش که آدما را میخ کوب میکنه،نظرت در مورد ماندولین مشکوک چیه؟؟؟ ...

پس میبینید حالا حالا جا داره که کسی بتونه از شادمهر ایراد بگیره،

شادمهر توی یه آلبوم یه تراک را تقلید میکنه هفتای دیگه را چی کار میکنه؟؟؟

با توجه به تعداد کثیر هواداران سلطان موسیقی پاپ کشور خواهشا
    تاپیک به جنجال کشیده نشه

17. mohammad6103

mohammad6103 عضو سایت

شغل :
    نقشه بردار
    امتیازات:
    +41 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, nuendo
    دوست عزیز کسی از استعدادهای شادمهر عزیز ایراد نگرفت ما بر این باوریم که برای خودمان افت دارد که یک کسی این همه استعداد دارد و سلطان پاپ بعضی ها بهش میگن نباید از روی غربی ها کپی کنه ویلن زدن وساز زندهایه دیگشو تحصین میکنم ولی دلیل شما قانع کننده نیست دوست گلم...

18. امیرحسین به نژاد

امیرحسین به نژاد تیم مدیریت مدیر کل

شغل :
    آهنگساز، تنظیم کننده، رهبر ارکستر و مدرس موسیقی
    امتیازات:
    +2,857 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    باز هم بحث داره از مسیر اصلی خارج می شه.در صورت ادامه ی بحث های حاشیه ای و بی فایده تاپیک قفل خواهد شد.

دوستان اگر هم نظر مخالف یا موافق در مورد افراد دارید به گونه ای نظرات خود را بیان کنید که در شأن یک انجمن تخصصی موسیقی باشه.

19. falsh

falsh عضو سایت

امتیازات:
    +6 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    البته در مورد مشکوک تو کاور البوم نوشته ملودی یونانی و به اسم خودش نزده تو مصاحبشم گفت چندتا کار کاور کردم

20. Mahmood-B

Mahmood-B ترانه سرا عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    شادمهر عقیلی رو به خاطر علمش در موسیقی و صدای فوق العاده ایی که داره دوست دارم
    اما چیزی که باعث میشه به شخصه این هنرمند بزرگ رو ستایش کنم اینه که به ترانه سرا های جوون و گمنام میدون میده
    ترانه هایی که از این ترانه سرا ها انتخاب و اجرا میکنه واقعا تحسین برانگیزه...
    همیشه اثار زیبای شادمهر عقیلی رو دوست داشتم و دارم...

" زنده باد شادمهر عقیلی "

بارگذاری...