1. بخش مرکز دانلود افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه
  2. بخش مقالات افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه

معرفی اپی برای نت نویسی

شروع موضوع توسط stefan ‏28/8/18 در انجمن آشنایی با موسیقی و مفاهیم آهنگسازی ( نرم افزار )

تاپیک معرفی اپی برای نت نویسی تالار آشنایی با موسیقی و مفاهیم آهنگسازی ( نرم افزار ) در persian-music.org.

برچسب ها:
  1. stefan

stefan عضو سایت

امتیازات:
    +193 / 11 / -1
    نرم افزار:
    FLstudio
    دوستان من یه سری کتاب دارم که میخوام قطعات کوتاهش رو که داره انالیر میکنه رو با گوشیم نت نویسی کنم و بعد گوش بدم.با اف ال بلدم ولی نمیخوام از رایانه برای این منظور استفاده کنم.یه اپلیکشنی بگید که باهاش بشه نت نویسی کرد.چه به صورت خط حامل یا چه به صورت پیانو رول .فقط لازم بذکر هست حتما سیستم عامل ios باشه .ممنون

2. ayaramv

ayaramv عضو سایت

امتیازات:
    +87 / 2 / -0
    نرم افزار PreSonus Notion بد نیست برا ios...ولی کتاب رو نگفتی چیه..کتاب عناصر موسیقی هم همینجوریه تمرین شنود داره و قطعات رو آنالیز کرده...اگه اونو میخونی من میگم حتما باید اجراشون کنی ...برا کامپیوتر سیبلیوس خوبه...اسم کتاب رو اگه میشه بگو..امیدوارم حرفم مفید بوده باشه

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. stefan

stefan عضو سایت

امتیازات:
    +193 / 11 / -1
    نرم افزار:
    FLstudio
    کتاب ها فعلا درک و دریافت موسیقی راجر ،و مبانی آهنگ سازی کمال پورتراب هست .در کل میخواستم یه چیز دم دست داشته باشم تا یه نتی رو هر کجا دیدم سریع بنویسم و گوش بدم.

4. ayaramv

ayaramv عضو سایت

امتیازات:
    +87 / 2 / -0
    اون کتاب درک و دریافت هر قطعه سعی کن پارتیتورشو بگیری و قطعه ی لرکسترال گوش کنی خیلی بهتره..فرم رو یا با گوش اگه گوشتون قویه و یا با پارتیتور پیدا کنین نه با نمونه تم هایی که تو کتاب هست..برای اون یکی کتاب هم نرم افزاری که گفتم خوبه....من چند بار استفاده کردم
    --- \پست های متوالی ترکیب شد, ‏30/8/18, تاریخ ارسال پست اول: ‏30/8/18 ---
    نت رو سعی کنین اول وقتی حتی پارتیتور میبینین بدون گوش کردن تم آهنگ رو زمزمه کنین..بعد گوش بدین بینین تونستین همونو در بیارین و قطعه ی اصلی رو بدون شنیدن احساس کنین؟..کم کم هر آهنگی نتشو بهتون بدن آهنگ تو مغذتون پلی میشه و اگه بعد هم گوش کنین تا حد زیادی شبیه همونه که تو ذهنتون بوده

• موافقم موافقم x 1
    • آموزنده آموزنده x 1
  5. stefan

stefan عضو سایت

امتیازات:
    +193 / 11 / -1
    نرم افزار:
    FLstudio
    ممنون از راهنماییت.قطعات کتاب رو از اینترنت پیدا می کنم و گوش میدم.ولی میخوام خودم نت هاش رو بنویسم تا بهتر تو ذهنم بمونه.روش یادگیری من همیشه نوشتن بوده.یعنی از موقع مدرسه همینطور بودم.باید مطلب رو چندبار مینوشتم تو کاغذ تا زودتر و بهتر در ذهنم میموند.یه سری نرم افزار پیدا کردم برای ios وقت کنم باهاش ور میرم ببینم چی میشه.با رایانه مشکلی ندارم.با همین اف ال هم میتونم نت هاش رو بنویسم.

• موافقم موافقم x 1
بارگذاری...