معرفی آهنگساز راک

شروع موضوع توسط amir_ayyar ‏8/6/12 در انجمن راک ( Rock )

تاپیک معرفی آهنگساز راک تالار راک ( Rock ) در persian-music.org.

1. amir_ayyar

amir_ayyar عضو سایت

امتیازات:
    +42 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام به همه دوستان خوبم.
    بنده قصد شروع کار کردن بر روی آلبوم راک و رپ/راک دارم که ترانه های کار ها هم اثر خودم هست. حدود ۱۶ الی ۲۰ ملیون تومن هم میتونم بر روی آهنگ ها هزینه بکنم. قصدم کار کردن با بهترین های این سبکه. از اونجایی که چند سالی از ایران دور بودم کسی نمیشناسم. میخواستم ببینم به نظر شما دوستان چا آپشن هایی دارم و از چه کسانی میتونم در آهنگسازی تنظیم استفاده کنم؟ آیا اساسا آهنگساز راک خوب در ایران وجود داره که اسم و رسمی داشته باشه؟
    از همتون پیشا پیش ممنونم.

2. ایمان احمدزاده

ایمان احمدزاده مدیر ارشد مرجع تخصصی موسیقی ایران تیم مدیریت مدیر ارشد

شغل :
    آهنگساز٬ تنظیم کننده٬ صدابردار
    امتیازات:
    +2,604 / 1 / -2
    نرم افزار:
    cubase, logic
    با گوش کردن کارهای راک ایرانی میتونید ایده آل خودتون رو پیدا کنید
    نه اینکه با چشم بسته و فقط با اعتماد به حرف کسی هزینه کنید

الآن گروههای زیادی هستن با آهنگساز و نوازنده و تنظیم کننده های خوب
    یه نمونه اش کارهای رضا یزدانی با تنظیم بهروز پایگان عزیز که توی همین فروم حضور دارن

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  3. amir_ayyar

amir_ayyar عضو سایت

امتیازات:
    +42 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام ایمان جان. مرسی بابت پاسخت. من هم به همین دلیل سوالم در اینجا مطرح کردم که نظر دوستانی مثل شما استفاده کنم. چرا که متاسفانه برخوردهایی که با آهنگسازان مختلف در زمینه ی کارم داشتم این حس رو به من القا کرد که میخواهند از بی تجربگی در بنده بازار ایران سو استفاده کنند.
    من هم کسانی رو مد نظرم هست جهت کار های آهنگسازی مثل خود رضا یزدانی که تنها راکر ایرانی هست که میتونم کارش رو گوش کنم و البته بهروز پایگان. اما دسترسی بهشان ندارم. میشه لطفا راه ارتباطی با این دوستان به من معرفی کنید؟
    یه سوالم دیگه هم داشتم و اون اینکه میدونید الآن نرخ معقول برای آهنگسازی و تنظیم حرفه ای در این سبک چه قدر هست؟ چون رقم های مختلفی میشنوم که گاها خیلی بالا یا خیلی پایین هستند. همیطور خوشحال میشم اگه اشخاص دیگه ای هم مد نظرتون هست نام ببرید تا ببینم که دستم چه قدر بازه.
    بازم ممنون.

4. ایمان احمدزاده

ایمان احمدزاده مدیر ارشد مرجع تخصصی موسیقی ایران تیم مدیریت مدیر ارشد

شغل :
    آهنگساز٬ تنظیم کننده٬ صدابردار
    امتیازات:
    +2,604 / 1 / -2
    نرم افزار:
    cubase, logic
    سبکهای مختلف هزینه های مختلفی رو در بر میگیره بسته به سازبندی، نوازنده و ...
    هر آهنگساز هم بسته به توانایی خودش دستمزد مناسب با کار خودش رو طلب میکنه ولی اینکه بخوان سو استفاده کنن از نبود شما توی بازار موسیقی ایران، نیاز به تحقیق و راهنمائی داره
    شما نیاز دارید به کسی که علاوه بر اینکه خودش تجربه ی این کار رو داشته باشه، بتونه صادقانه راهنمائیتون کنه، چه برای کار با خود ایشون و چه کار با سایر آهنگسازها

Behrouz Paygan

میتونید با ایشون از طریق پیام خصوصی صحبت کنید تا راهنمائیتون کنن

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  5. Led_Zeppelin

Led_Zeppelin عضو سایت

امتیازات:
    +639 / 0 / -0
    درود...
    اگر که دنبال آهنگساز های راک به قول معروف مجاز ( ! ) در ایران هستید فکر نمیکنم بیشتر از 2 تا گزینه مناسب بتونید پیدا کنید ( یکیشون هم جناب پایگان هستند) . اما آهنگساز های خوبی مثل آقای رافی شهبازیان هستند که متاسفانه به علت این وضعیت نتونستن خودشون رو مجاز کنند ! البته الان نمونه ی کار هاشون هست مثالش همین آلبومشون که حدودا 7 ماه پیش بیرون دادن به اسم Damn Good Days که ساخت و تنظیم و اجرای همه ی قطعه ها با خودشون بوده.یا چد تا آهنگی که برای گروه هور تنظیم کردند یا برای توماج دیده بان.
    موفق باشید:smile (73):

6. starboymusic

starboymusic

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوست عزیزم
    من علی ام و تازه اومدم ایران
    دیپلم موزیک ازکانادا دارم و سبک تخصصیم هم راک و الترناتیو
    اگه خواستی همه جوره درخدمتم

بارگذاری...