معایب کارت صدای esi-esp1010e برای خرید؟

شروع موضوع توسط samandar ‏20/9/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک معایب کارت صدای esi-esp1010e برای خرید؟ تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. samandar

samandar عضو سایت

امتیازات:
    +246 / 0 / -2
    سلام دوستان من همین روزا میخوام یه کارت صدا بگیرذم مهمترن چبز برات نداشتن تاخیره .من مشخصات این کارت رو نگاه کردم از اونجایی که pci experess هستش گفته میشه که سرعتش 10 برابر سرعت pci و حتی سریعتر از سرعت فایروایر 800 هستش.!1ایا این حرف درسته؟ در ضمن دوستان این کارت تولیدش مال چه سالیه و همچنین لطف کنین بگین از اونجایی که فکر کنم این کارت مال چند سال پیشه معایبش چیه؟ایا تکنولوژیش قدیمی شده؟کلا چه معایبی داره و من با خریدن این کارت چه چیزایی رو ممکنه از دست بدم؟

2. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    فكر كنم در تاپيك ديگه ايي هم عرض كردم كه در حال حاضر بيشتر كارتهاي مشلي به عنوان تاخير آزار دهنده ندارند !
    اين كارت هم ديگه قديمي شده و با اين بودجه ميشه ميشه كارتهاي جديد با امكانات امروزي تر خريداري كنيد.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. Shabahang

Shabahang عضو سایت

امتیازات:
    +107 / 1 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, protools, wavelab
    دوست عزیز همینطور که استاد گفتن : معمولا کارتهای صدا تاخیری جزئی دارند که باعث آزار شما نمیشه .... اما از قول من به شما نصیحت که تا زیر 5 میلیون تومن سراغ کارتهای esi نرو .... صاحب اول و آخرش خودتی ....

4. samandar

samandar عضو سایت

امتیازات:
    +246 / 0 / -2
    دوست عزیز میشه علتشو توضیح بدین؟توضیح کامل لطفا

5. amiranko

amiranko عضو سایت

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason
    من خودم دارم نرماله!اما قبلا رویwin 7 کار میکرد بعد از نصب دوبارهٔ ویندوز کار نمی‌کنه و حتّی ویندوزم بالا نمیاد!الان دارم باwin XP کار می‌کنم کسی میدونه علتش چیه؟دریورهاشم آپدیت می‌کنم اما فایده نداره!sos:smile (9):

6. kazan-tip

kazan-tip عضو سایت

امتیازات:
    +568 / 0 / -0
    نرم افزار:
    منم این مشکلو دارم وقتی‌ خریدم ویندوز۷ کار میکرد وقتی‌ دوباره دقیقا همون ویندوز رو نصب کردم کامپیوتر بالا نمیاد آقای محبی کمک کنید ولی‌ وقتی‌ یواس‌بی کابلو در میارم ویندوز بالا میاد دریوراشو هم آپدیت کردم اما فایده نداره

7. kazan-tip

kazan-tip عضو سایت

امتیازات:
    +568 / 0 / -0
    نرم افزار:
    این سوال رو من زمان قاجار پرسیدم اما کسی‌ سر نمی‌زنه به این تاپیک!هه هه!

8. ravsin

ravsin

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    سلام دوستان.
    من کارت صدای esi-esp1010 دارم و خیلی ازش راضیم وتا الان هم مشکلی از لحاظ نصب درایو و بالا نیومدن ویندوز نداشتم البته کارت من از سری قدیمی هستش و usb هم نداره این کارت صدای اینترنال از طریق اسلات PCI به سیستم متصل میشه .
    کارهایی که من با این کارت ضبط کردم و برای دوستان صدابردار گذاشتم باورشون نمیشد که من با این کارت رکورد کردم.
    من از این کارت خاطره خوبی دارم و لذت بردم. معایب کارت صدای esi-esp1010e برای خرید؟-515778_379990esp10101.jpg

9. samandar

samandar عضو سایت

امتیازات:
    +246 / 0 / -2
    کارتهای شرکت esi واقعا یه چیز دیگه ست و برخلاف کارتهای دیگه که 99 درصدشون در چین تولید میشه ولی این کارت در کره تولید میشه.

بارگذاری...