موضوع جامع معایب و مشکلات اف ال استودیو - FL Studio Problems

• شروع کننده موضوع Alpha
  • تاریخ شروع

Soroush0

عضو سایت
29/7/20
8
1
3
عکس نمی خواد.وقتی میزارمش روی اون حالت و اسپیس رو می زنم جلو نمیره و هیچی پخش نمیشه

Alisantiego

عضو سایت
8/3/18
4
0
1
25
بزرگوار کل عکس ها اول اونجا جا نمیشن
دوم تنظیمات GPU رو ببین
سوم مهم کار plugin مهمه نه عکس
چهارم برام سوال که چرا پلاگین ها رو از صفحه میکسر باز نکردید
اقا ارمین عزیز اولا ممنونم که پاسخ دادی مورد اولی که گفتی قبل از نصب vst یا چیز دیگه ای باید خود اف ال عکس هارو لود کنه به صورت پیشفرض مورد بعدی منظورتون از طریق اف ال gpu رو تنظیم کنم یا اینکه روی خود ویندوز تنظیمش کنم؟مورد سومم درسته کارش مهمه اما خب عکس باعث میشه کارم سریعتر انجام بشه مورد چهارمم بازم حق با شماست اون راه هم میشه انجام داد اما اینکه چرا عکس ها لود نمیشه منو درگیر کرده

armin-venus

عضو سایت
10/11/17
257
185
43
اقا ارمین عزیز اولا ممنونم که پاسخ دادی مورد اولی که گفتی قبل از نصب vst یا چیز دیگه ای باید خود اف ال عکس هارو لود کنه به صورت پیشفرض مورد بعدی منظورتون از طریق اف ال gpu رو تنظیم کنم یا اینکه روی خود ویندوز تنظیمش کنم؟مورد سومم درسته کارش مهمه اما خب عکس باعث میشه کارم سریعتر انجام بشه مورد چهارمم بازم حق با شماست اون راه هم میشه انجام داد اما اینکه چرا عکس ها لود نمیشه منو درگیر کرده
ببین بزرگوار دقیقا اون چه که شما عکسش رو گذاشتی هم من هم همین الان عکس گذاشتم از سیستمم،،اگر دقت کنی برا منم خیلی ها عکس نداره
نه منظورم تنظیمات خود Fl در قسمت GPU هست
البته فکر می کنم از قسمت option و mange plugins هم بشه کاری کرد
هیچ کدومو مطمعن نیستم چون تعداد عکس ها خیلی زیاده و کل صفحه رو اشغال میکنه
بهتره تو میکسر به جای راست کلیک ،چپ کلیک کنی

فایل های ضمیمه

armin-venus

عضو سایت
10/11/17
257
185
43
مشاهده پیوست 180293
سلام . اف ال یهو هنگ کرد و دفعه بعدی ک باز کردم دیگه خروجی نمیگیره . سیو هم نمیکنه . کلا رو گزینه سیو رو میزنی چیزی نمیاد . save as هم کار نمیکنه . خاهشا اگه راه حلی هست بگید . ممنون
ببین راستش مشکل هایی که گفتی بر میگرده به این شما نسخه اصلی نرم افزار رو داشته باشی ،نسخه های غیر کرک این مشکلو دارند ،اگرم قبلن این مشکلو نداشتی الان داری یه نسخه دیگرو نصب کن البته کرک
اینم اضافه کنم که خوب نسخه های پولی کامل هم هرگز این مشکل ندارند
اما نسخه های کرک مخصوصا تو FL مشکل خاصی ندارند بخصوص این نسخه 20.7 آخر
معمولا نسخه های تریال این مشکل رو دارند
و نسخه هایی کرک بدی دارند

25/8/20
3
0
1
ببین راستش مشکل هایی که گفتی بر میگرده به این شما نسخه اصلی نرم افزار رو داشته باشی ،نسخه های غیر کرک این مشکلو دارند ،اگرم قبلن این مشکلو نداشتی الان داری یه نسخه دیگرو نصب کن البته کرک
اینم اضافه کنم که خوب نسخه های پولی کامل هم هرگز این مشکل ندارند
اما نسخه های کرک مخصوصا تو FL مشکل خاصی ندارند بخصوص این نسخه 20.7 آخر
معمولا نسخه های تریال این مشکل رو دارند
و نسخه هایی کرک بدی دارند
یکی دیگه دانلود کردم ولی باز نشد . پروژه هایی ک از قبل داشتم رو باز میکنم این مشکل سیو رو ندارن ، فقط پروژه های جدید این طوری ان . اگه میشه لینک دانلود اخرین نسخه کرک دار رو بدین ک دانلود کنم . ممنون میشم

armin-venus

عضو سایت
10/11/17
257
185
43
یکی دیگه دانلود کردم ولی باز نشد . پروژه هایی ک از قبل داشتم رو باز میکنم این مشکل سیو رو ندارن ، فقط پروژه های جدید این طوری ان . اگه میشه لینک دانلود اخرین نسخه کرک دار رو بدین ک دانلود کنم . ممنون میشم
دوست عزیز متاسفانه تو این سایت نمیشه آدرس سایت های دیگه رو گذاشت ظاهرا می گن تبلیغ میشه ،البته اون سایتی هم که من ازش چیزش میگیرم رایگان نیست باید اشتراک بخری
اما تو google اگر سرچ کنی دانلود نسخه نسخه آخر Fl معمولا این سایتم میاد

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:

armin-venus

عضو سایت
10/11/17
257
185
43
حتی من که با اسم راهنمایی کرده بودم
یکی از مدیران سایت ویرایش کرده و حذف کرده حرف منو ،جزو قوانین سایته دیگه
به درست و غلطتشم کار ندارم

Alisantiego

عضو سایت
8/3/18
4
0
1
25
سلام داداش خواستم بگم واس
ببین بزرگوار دقیقا اون چه که شما عکسش رو گذاشتی هم من هم همین الان عکس گذاشتم از سیستمم،،اگر دقت کنی برا منم خیلی ها عکس نداره
ه
سلام داداش خواستم بگم واسه مشکل عکس ها ویندوزم رو عوض کردم ویندوز جدید زدم مشکل رفع شد دستت درد نکنه بابت راهنمایی ها

armin-venus

عضو سایت
10/11/17
257
185
43
سلام داداش خواستم بگم واس

ه

سلام داداش خواستم بگم واسه مشکل عکس ها ویندوزم رو عوض کردم ویندوز جدید زدم مشکل رفع شد دستت درد نکنه بابت راهنمایی ها
بسیار عالی
امیدوارم که مشکلی گفتی برا همه عکس ها حل شده باشه

25/8/20
3
0
1
دوست عزیز متاسفانه تو این سایت نمیشه آدرس سایت های دیگه رو گذاشت ظاهرا می گن تبلیغ میشه ،البته اون سایتی هم که من ازش چیزش میگیرم رایگان نیست باید اشتراک بخری
اما تو google اگر سرچ کنی دانلود نسخه نسخه آخر Fl معمولا این سایتم میاد
مشکل از ویندوز بود . مرسی بابت پاسخگویی