آخرین ارسال‌ها

موضوع جامع معایب و مشکلات اف ال استودیو - FL Studio Problems

• شروع کننده موضوع Alpha
  • تاریخ شروع

pe32_64

کاربر با تجربه
عضو سایت
21/8/11
1,814
تهران
سلام دوستان عزيز
كسي ميدونه چطور ميشه رزولوشن اف ال رو پايين اورد؟
مثل ويندوز ك ايكون ها كوچيك ميشه
مانيتورم ٢٧ اينچه رزولوشن ويندوز هم ١٩٢٠در ١٠٨٠ هست

مشكل صدا از ويندوز بود حل شد
فقط اگه كسي ميدونه لطفا يه راهنمايي كنه چطور ميشه رزولوشن اف ال رو پايين اورد كه فضاي بيشتري در دسترس باشه
تو تنظیمات قسمت general یک سری پارامتر هستش

آخرین ویرایش:
16/6/12
439
شیراز
توی اف ال وقتی اینسترومنتی رو پاک میکنیم undo نمیشه کرد !ایا تنظیمی هست که بشه این رو فیکس کرد با تشکر

سلام رکورد بدون edison روی افل 20 انجام میشد الان نمیدونم چرا نمیشه یه توضیح مرحله به مرحله میدید که چیکار کنم که یه لاین تو افل 20 مجزا وکال بگیره؟

10/1/12
33
Mashhad
سلام رکورد بدون edison روی افل 20 انجام میشد الان نمیدونم چرا نمیشه یه توضیح مرحله به مرحله میدید که چیکار کنم که یه لاین تو افل 20 مجزا وکال بگیره؟
سلام
دکمه رکورد رو که میزنی گزینه اول (Audio,into the edison Audio editor) صدای میکروفون یا همون وکال رو توی ادیسون ضبط میکنه که باید دستی بکشیش توی پلی لیست
دکمه دوم اگه بزنی (Audio,into the playlist as an audio clip) صدا رو مستقیما توی پلی لیست ضبط میکنه (بدون کمک گرفتن از Edison )

سلام
دکمه رکورد رو که میزنی گزینه اول (Audio,into the edison Audio editor) صدای میکروفون یا همون وکال رو توی ادیسون ضبط میکنه که باید دستی بکشیش توی پلی لیست
دکمه دوم اگه بزنی (Audio,into the playlist as an audio clip) صدا رو مستقیما توی پلی لیست ضبط میکنه (بدون کمک گرفتن از Edison )
نه عزیز من اینروکه بلدن همه مشکلم این بود که اوتوماتیک رکورد نمیکرد ولی فهمیدم
باید بری mixer master زبونه بالایی disk recording بزنی همه گزینه هارو تیک بزنی auto craet audio clip مشکل من بود که حلش کردم بازم ممنون از توجهت در زمن جهت تکمیل آموزش باید تو یه لاین میکسر حتما گزینه none را in 1 یا in2 کنید البته خود برنامه به محض زدن record میاره گزینه هاشو و میگه لاینتو انتخاب کن
واقعا تو fl20 کیفیت صدا رفته بالا

13/1/18
24
27
سلام
من Flstudio 20 رو نصب کردم اما موقع باز کردن بعضی پروژه ها این پیغام ها میاد

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

من می خوام Flstudio 9 و Flstudio 20 رو توی یک ویندوز نصب کنم به صورتی که تداخلی بینشون به وجود نیاد. چطوری می تونم اینکار رو انجام بدم.

همچنین من می خوام نوع فونت پیش فرض Flstudio 20 رو تغییر بدم (منوها و ...) راهی وجود داره.

16/1/16
128
29
سلام
من Flstudio 20 رو نصب کردم اما موقع باز کردن بعضی پروژه ها این پیغام ها میاد

من می خوام Flstudio 9 و Flstudio 20 رو توی یک ویندوز نصب کنم به صورتی که تداخلی بینشون به وجود نیاد. چطوری می تونم اینکار رو انجام بدم.

همچنین من می خوام نوع فونت پیش فرض Flstudio 20 رو تغییر بدم (منوها و ...) راهی وجود داره.
سلام. میگه پلاگین ogun لود نمیشه.
و میگه یه دی ال ال ناقص داری.اونو تو گوکل سرچ کن اسمش sg.dll هست و به مسیری که نوشته بفرست

بقیه سوالات رو من اطلاع ندارم.

elpersa

عضو سایت
31/12/10
37
سلام
من به تازگی توی Fl studio به یه مشکلی برخوردم
زمانی که پروژه رو در حالت pattern پلی میکنم رو هر پترنی که باشه راحت پلی میشه ولی زمانی که در حالت playlist پروژه رو پلی میکنم هنگ میکنه و باید endtask کنم
مقدار cpu و ram هم کاملا عادیه و بالا نمیره
اینم نسخه نرم افزار FL.Studio.Producer.Edition.20.1.2.Build.877.x64
ممنون میشم راهنمایی کنید

بالا