مطلبی پیرامون فعالیت تالار ترانه

شروع موضوع توسط Ramtin Shabanian ‏15/12/13 در انجمن شاعران و اشعار

تاپیک مطلبی پیرامون فعالیت تالار ترانه تالار شاعران و اشعار در persian-music.org.

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
  1. Ramtin Shabanian

Ramtin Shabanian مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    Music producer
    امتیازات:
    +2,094 / 3 / -3
    درود بر دوستان و هنرمندان گرامی.
    پیشاپیش از ترانه سرایان عزیز سپاس گذارم که این مطلب رو مطالعه میکنید.

همیشه پیگیر تالار ترانه هستم چرا که هم علاقه دارم و هم به خاطر شغلم با ترانه سرا های زیادی در ارتباط هستم و شاید روزانه چندین ترانه به دستم میرسه برای ملودی نقد و ...

هیچ وقت تو تالار ترانه ترانه ای رو نقد نکردم چرا که خودم رو در این سطح نمیبینم (با این که اصول ترانه رو کامل میشناسم) اما این جا افراد خیلی ماهر تری از من فعالیت دارن و ترجیح میدم فقط شنونده باشم.

میبینم که زیاد پیش میاد دوستان از هم دیگه دلخور میشن. لازم میدونم این نکته رو این جا ذکر کنم که اگر شما در این فروم فعالیت میکنید و ترانه های خودتون رو در معرض دید دیگران قرار میدید معنیش اینه که دوست دارید نظر دیگران رو بدونید و بتونید با این نظرات کار خودتون رو تقویت کنید.

قطعا ممکنه خیلی وقت ها نقد دیگران از نظر شما درست نباشه و یا اون رو قبول نداشته باشید (جدا از این که اون نقد واقعا درست هست یا نه) لازم نیست که در این موارد علیه همکارتون جبهه بگیرید کافیه با یک جمله "سپاس از این که وقت گذاشتید و برای کار من ارش قائل بودید" همه چیز رو تموم کنید و یا اگر بحث فنی خوبی باز شده با هم به صحبت بشینید و یک نتیجه مفید از اون استخراج کنید.

این فروم با هزینه های خیلی زیاد همچنان به کار خودش ادامه میده برای همین کار یعنی برای پیشرفت هنر. واقعا جالب نیست این جا به محیطی تبدیل بشه برای جنجال های به دور از شخصیت هنری دوستان.

جدا از این که دوستانی که یک اثر رو نقد میکنند باید بدونند که در نقد مخصوصا در کار های هنری باید کاملا سلیقه رو کنار بزارند و فنی نظر خودشون رو بیان کنند اما خب به هر حال سلیقه هم مطرح میشه گاهی وقت ها و چقدر خوبه که به جای جبهه گرفتن از سلیقه دیگران هم استفاده کنیم تا بتونیم نظر افراد بیشتری رو به کارمون جلب کنیم.

در این فروم ترانه سرا های بسیار خوبی فعالیت میکنند که با برخی از دوستان خارج از فروم هم در ارتباط هستم و کاملا اون ها رو میشناسم باهاشون در مراوده ی کاری هستم و حتی ترانه یکی از کار های خودم رو از ترانه های موجود در فروم انتخاب کردم پس چقدر خوبه که این جا رو به یک فروم کاملا تخصصی تبدیل کنیم و اجازه ندیم این جنجال ها از ارزش کار و شخصیت هنری ما کم کنه و هم از ازش تخصصی فروم.

به امید فعالیت بهتر و "تخصصی تر" بخش ترانه.

سپاس از همگی دوستان.

بارگذاری...
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)