مطلبي براي عزيزان تازه عضو شده

شروع موضوع توسط Omid-Mohebbi ‏6/8/09 در انجمن اعلانات سایت

تاپیک مطلبي براي عزيزان تازه عضو شده تالار اعلانات سایت در persian-music.org.

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
  1. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    سلام به همه دوستان و كاربران محترم سايت...

من با اجازه مديران عزيز قصد دارم مطلبي رو عنوان كنم كه مستقيما به همه از جمله خودم ارتباط پيدا ميكنه.

همينطور كه ميبينيد.. كاربران سايت و علاقه مندان به مطالب سايت داره روز به روز بيشتر ميشه.
    پس بايد يه سري موارد رو هم ذكر كنيم. :

1- خوندن قوانين سايت بيش از 5 دقيقه وقت شما رو نميگيره . چون رعايتشون از طرف همه كمك ميكنه كه موارد درست عنوان بشه و دوستان مدير و اديتورها ناچار به ويرايش مطالب شما نميشن.

2- همه ميدونيم كه راه اندازي اين سايت براي مديران طبيعتا هزينه هايي هم در بر داره و داشته... پس وظيفه من و شماست كه با ارسال مطالب مفيد و انتقال تجربياتمون به دوستان ديگر اسم سايت و احترام اونو حفظ كنيم و به اين طريق دين خودمونو به سايت ادا كنيم.

3- اگه در جواب سئوال يا تاپيكي پاسخي نداريم بهتره كه سكوت كنيم تا دوستان با تجربه تر پاسخ مطلب رو بدن و همه از اون استفاده كنن.. البته خودمن هم شاملش ميشم.

4- قبل از ايجاد بحث جديد در سايت بگرديد شايد مطلبتون قبلا عنوان شده باشه.

5- به دوستان و ساير كاربران احترام بذاريم و يادمون باشه كه ما هم يه روز آماتور بوديم

اميدوارم اين مطلب رو از من به عنوان يه كاربر گوش كنيد....
    چون هدف سايت هدفي والاست و الان هم كه داره گسترش پيدا ميكنه لازمه كه اين موارد هم رعايت بشه.
    چون اينجا هم مثل هر جامعه ايي قوانيني داره و لازمه بهتر شدنش احترام به اوناست..
    ممنون كه وقت گذاشتين و مطلب من و خوندين.

بارگذاری...
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)