1. بخش مرکز دانلود افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه
  2. بخش مقالات افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه

مطلبي براي عزيزان تازه عضو شده

شروع موضوع توسط Omid-Mohebbi ‏6/8/09 در انجمن اعلانات سایت

تاپیک مطلبي براي عزيزان تازه عضو شده تالار اعلانات سایت در persian-music.org.

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
  1. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,910 / 2 / -8
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    سلام به همه دوستان و كاربران محترم سايت...

من با اجازه مديران عزيز قصد دارم مطلبي رو عنوان كنم كه مستقيما به همه از جمله خودم ارتباط پيدا ميكنه.

همينطور كه ميبينيد.. كاربران سايت و علاقه مندان به مطالب سايت داره روز به روز بيشتر ميشه.
    پس بايد يه سري موارد رو هم ذكر كنيم. :

1- خوندن قوانين سايت بيش از 5 دقيقه وقت شما رو نميگيره . چون رعايتشون از طرف همه كمك ميكنه كه موارد درست عنوان بشه و دوستان مدير و اديتورها ناچار به ويرايش مطالب شما نميشن.

2- همه ميدونيم كه راه اندازي اين سايت براي مديران طبيعتا هزينه هايي هم در بر داره و داشته... پس وظيفه من و شماست كه با ارسال مطالب مفيد و انتقال تجربياتمون به دوستان ديگر اسم سايت و احترام اونو حفظ كنيم و به اين طريق دين خودمونو به سايت ادا كنيم.

3- اگه در جواب سئوال يا تاپيكي پاسخي نداريم بهتره كه سكوت كنيم تا دوستان با تجربه تر پاسخ مطلب رو بدن و همه از اون استفاده كنن.. البته خودمن هم شاملش ميشم.

4- قبل از ايجاد بحث جديد در سايت بگرديد شايد مطلبتون قبلا عنوان شده باشه.

5- به دوستان و ساير كاربران احترام بذاريم و يادمون باشه كه ما هم يه روز آماتور بوديم

اميدوارم اين مطلب رو از من به عنوان يه كاربر گوش كنيد....
    چون هدف سايت هدفي والاست و الان هم كه داره گسترش پيدا ميكنه لازمه كه اين موارد هم رعايت بشه.
    چون اينجا هم مثل هر جامعه ايي قوانيني داره و لازمه بهتر شدنش احترام به اوناست..
    ممنون كه وقت گذاشتين و مطلب من و خوندين.

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)