مشکل Transports کردن با midi controller

شروع موضوع توسط hossein_musical ‏18/10/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک مشکل Transports کردن با midi controller تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. hossein_musical

hossein_musical عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    سلام ... من با کیبورد سری psr فایل های midi رو میزنم که کلاویه های استانداردی نسبت به midi controller و piano نداره که واسم مشکل ساز شده..ـ آیا midi controller موجود هست مه بشه باهاش transports کرد؟! مرسی

2. Light

Light تیم مدیریت وبمستر

شغل :
    آچار فرانسه
    امتیازات:
    +6,499 / 3 / -1
    نرم افزار:
    cubase
    دقیقا متوجه مشکل شما نشدم، transports که به دکمه های play stop record و... گفته میشه در کیبورد های قدیمی که به صورت gerenal midi در نرم افزار ها معرفی می شن معمولا نمیشه از این دکمه های روی کیبورد استفاده کرد مگر اینکه فایل XML مخصوص کیبورد رو داشته باشید ( اگر موجود باشه )

اگر هم منظور شما transpose هست منم قبلا این مشکل رو داشتم با کیبورد های سری psr یاماها، برای transpose از روی کیبورد نباید تغییر بدید کیبورد رو روی 0 بزارید و در طریق خود پلاگین ها transpose رو تغییر بدید

3. hossein_musical

hossein_musical عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    عذر میخوام ...از t9 استفاده کردم اشتباه تایپ شد. منظورم همون transpose هست..نه من با transpose کردن با کیبورد psr مشکلی ندارم با کلاویه هاش مشکل دارم. .اصلا دلیل اصلی که midi controller نخریدم transpose نکردنش بود ..چون روی midi controller behringer گزینه ی transpose ندیدم.اگه میشه باهاش transpose کرد لطفا یادم بدید ..یا یه midi contoroller که transpose کنه بهم معرفی کنید واسه خرید... مرسی:smile (70):{username}-{filename}

4. hamed jahanbakhsh

hamed jahanbakhsh عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +49 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, nuendo, protools
     دوست من همه کنترلر ها این قابلیت رو دارن-کلیدی دارن به نام Mode که با زدن اون دکمه شما امکانات ترکیبی از کلاویه ها میکنید-مثلا در کنترلر key studio با زدن دکمه مد و بلافاصله کلید نت A#  شما نیم پرده بالا میری -تک تک کلیدهای مشکی با ترکیب کلید مد قابلیت های متافوتی دارن-یا مثلا با ترکیب دکمه مد و نت D# شما یک اکتاو جلو میری و ...

5. hossein_musical

hossein_musical عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    مرسی حامد جان..فقط لطف کن بگو با این کنترلر چجوریه؟
    UMX49_P0448 behringer خیلی ممنونم{username}-{filename}

بارگذاری...