مشکل cpu و RAM در FL Studio

20/9/14
12
5
3
25
ساري
با سلام خدمت هنرمندان عزیز
مدتی است موسیقی را به صورت حرفه ای انجام میدهم و مشکلی دارم که بسیاری از دوستان هم این مشکل را دارند.
نرم افزار Fl Studio در نسخه 32 بیتی در ویندوز 32 بیتی
البته من با ویندوز 64 بیتی هم کار کرده و همین مشکل را داشته ام.
برای مثال چند vst پلاگین باز کردم تا ببینم ram چه میزان تحمل میکند.میکسر و افکتی هم قرار نداده ام
1.jpg
این هم اطلاعات سیستم بنده
2.jpg

به نظر شما برای این مشکل راهی هست؟
[doublepost=1486917215,1486913668][/doublepost]سلام مجدد
این مشکل را در نرم افزار کیوبیس 5 هم برسی کردم.
افکت های صوتی به نظر بنده در کیوبیس مشکلی ایجاد نمیکرد.
اما زمانی که vst پلاگین load می شود به مشکل بر میخورم و دچار هنگ کردن سیستم میشوم.3.jpg

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,194
8,528
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
یک نکته ایی که باید در نظر بگیری اینه که معماری 32بیتی اصلا نمی تونه رم بیشتر از 3.5 گیگ رو آدرس دهی پس عملا نصف حجم رم شما در حال حاضر بی استفاده اس

در مورد fl studio کرک شده، این مشکل شایع هست بهتره که نسخه های دیگه با کرک های مختلف رو تست کنی ببینی کدوم مشکلی نداره واست
در مورد کیوبیس هم واقعا پیشنهاد نمی کنم با سخت افزار جدید این نسخه قدیمی رو استفاده کنی به این دلیل که کلا کیوبیس از نسخه sx به بعد هیچوقت بی مشکل کرک نشد و ارورهای مختلفی خواهی دید

مورد بعدی که باید چک کنی خود پلاگین ها هستن پلاگین های کرک شده هم چنین مشکلی به وجود میارن

پیشنهاد می کنم اگر می خوای نسخه های کرک شده استفاده کنی در حال حاضر کم مشکل ترین نرم افزار کرک شده استودیو وان و سونار هستند هیچ کدوم هم کم و کسری خاصی نسبت به کیوبیس 5 یا اف ال استودیو ندارن

1/7/16
48
26
8
29
سلام ، عجیبه نباید همچین اتفاقی بیفته ، ویندوز 7 ، 64 بیت نصب کنید ، و از اول اف ال استودیو رو نصب کنید و چک کنید ، با نظر دوستمون هم که میگن کرک اف ال و کیوبیس مشکل داره مخالفم ، سیستمتونو بدین یه خدمات کامپیوتری چک کنه از نظر سخت افزاری
[doublepost=1486953509,1486953391][/doublepost]در ضمن رم شما روی 2000 هنگ کرده در صورتی که باید تا 3800 براحتی جواب بده ، پس نسخه 64 بیت رو تست کنید

20/9/14
12
5
3
25
ساري
با سلام
در ادامه این تست من ویندوز 64 بیتی نصب کردم.
نتیجه کاملا تغییر کرد و من از نسخه کرک R2R FLstudio استفاده کردم.
5.jpg

همون طور که مشاهده می کنید سیستم رم بیشتری مصرف کرد و FL studio به راحتی همون VST ها رو بالا اورد.
در ضمن دوستانی که باز هم مشکل دارند
کارت صدا هم در اجرای پروژه نقش ایفا میکنه و تغییر بافر سایز شاید مشکل در بعضی پروژه ها که خرخر میکنه درست بشه

1/7/16
48
26
8
29
با سلام
در ادامه این تست من ویندوز 64 بیتی نصب کردم.
نتیجه کاملا تغییر کرد و من از نسخه کرک R2R FLstudio استفاده کردم.
مشاهده پیوست 50298

همون طور که مشاهده می کنید سیستم رم بیشتری مصرف کرد و FL studio به راحتی همون VST ها رو بالا اورد.
در ضمن دوستانی که باز هم مشکل دارند
کارت صدا هم در اجرای پروژه نقش ایفا میکنه و تغییر بافر سایز شاید مشکل در بعضی پروژه ها که خرخر میکنه درست بشه
خب خداروشکر که حل شد