مشکل adobe audition با سمپل ریت 48000 چیست؟

شروع موضوع توسط MOHAMMAD ADHAMI ‏12/4/13 در انجمن نرم افزارهای آهنگسازی ( DAW )

تاپیک مشکل adobe audition با سمپل ریت 48000 چیست؟ تالار نرم افزارهای آهنگسازی ( DAW ) در persian-music.org.

1. MOHAMMAD ADHAMI

MOHAMMAD ADHAMI عضو سایت

امتیازات:
    +328 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    سلام.ببخشید من یه وسال مهم دارم.
    ببینید من برای اینکه سمپل ریت نرم افزار هام با ویندوز یکی بشه و مچ بشه این کار و کردم:
    به قسمت play back ویندوز 7 رفتم یعنی همون تنظیمات کارت صدای ویندوز.روی device مخصوصم که همون کارت صوت focosrite هست میرم و propertis رو میزنم و از منوی آخر advanced سمپل ریت و عمق بیت رو میزارم روی :
    24 bit-48000 studio qoality
    خوب حالا مشکل من چیز دیگست و گفتم شاید این توضیح بعدا کمک کنه.
    ببینید من وقتی داخل برنامه ی ادوب میرم و آهنگ میخوام رکورد کنم یا هرکاری برنامه اجازه نمیده.چون سمپل ریتش 44100 هست و مچ نیست با 48000.خوب من میرم به تنظیمات adboe اما:
    در قسمت device class:
    وقتی mme هست خوب میشه سمپل ریت رو تغیر داد ولی وقتی میخوام رکورد انجام بدم و ازم سوال میپرسه که سمپل ریت رکورد روی چند باشه خوب منم میزارم 48000 اما اجازه ی رکورد نمیده.حالا از طرفی وقتی device class رو میزارم روی asio دیگه نمیتونم سمپل ریت رو 48000 بزارم.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. Farhood

Farhood Capo del clan

امتیازات:
    +4,204 / 0 / -2
    نرم افزار:
    cubase, soundforge
    کدوم ورژن Audition رو نصب کردی؟

3. MOHAMMAD ADHAMI

MOHAMMAD ADHAMI عضو سایت

امتیازات:
    +328 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    adobe cs6

4. Farhood

Farhood Capo del clan

امتیازات:
    +4,204 / 0 / -2
    نرم افزار:
    cubase, soundforge
    اولین کاری که باید بکنی اینه که بیخیال asio4all بشی. چون این برای کسیه که آدیو اینترفیس نداره و از کارت صوتی خود سیستم میخواد استفاده کنه.

2- از همون قسمت ستینگ Sound ویندوز، آدیو اینترفیس خودتو انتخاب کن و ستینگهای مربوط به همون رو انجام بده. هم برای Playback و هم Recording. (من آشنایی با فکوسرایت ندارم ولی به احتمال زیاد نرم افزار خود فکوسرایت یه قسمت برای انتخاب ریتینگ و دپت داره. اونها رو هم انتخاب کن).
    3- آیودیشن رو ران کن و از قسمت File یک New تعریف کن. در این مرحله یک پنجره برات باز میکنه، اسم پروژه، آدرس، و Sample Rate و Bit Depth رو از تو سوال میکنه. اینجا میتونی مقادیر رو تعریف کنی.
    همین!Here We Go

بارگذاری...