1. بخش مرکز دانلود افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه
  2. بخش مقالات افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه

مشکل adam A3x

شروع موضوع توسط arjang000 ‏17/4/15 در انجمن Adam

تاپیک مشکل adam A3x تالار Adam در persian-music.org.

1. arjang000

arjang000 عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام . دوستان من قبلا مانیتور Tannoy 501 داشتم و واقعا ازشون راضی بودم . چند روزه که Adam A3x خریداری کردم ولی از لحظه ای که روشنشون کردم به معنای واقعی حالم گرفته شده . هر نوع صدایی رو باش تست میکنم بد میشنوم . با توجه به محبوبیتی که آدام داره اصلا خریدش برای من جای شک باقی نگذاشته بود . بخش پشتیبانی فنی فروشگاهی که خرید کردم میگن اگه از صداش راضی نیستی واسه اینه که داره صدای واقعی رو نشونت میده ! اما چیزی که خودم میبینم اینه که اصلا توانایی تفکیک صدا نداره . تمام صداهارو خیلی بم پخش میکنه . به هیچ عنوان توی هیچ رنج صدایی شفافیت متوجه نمیشم.به نظر شما ممکنه مانیتورای من ایراد داشته باشن ؟خوب اگه ایراد باشه چرا هر دوشون ایراد دارن ؟ به من میگن مانیتورای عالی هستن چون این صداهای بدی که میشنوی ایرادهای صدا هستن که این مانیتور داره نشون میده . ولی این مانیتورها دارن همه چیزو به من ایراد دار نشون میدن :inpain-98: . الان واقعاااا ناراحتم.هر آهنگی پلی میکنم بیکیفیت و صداهای تفکیک نشده و صداهای درهم و بم میشنوم.کسی میتونه منو راهنمایی کنه ؟

2. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,882 / 2 / -7
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    کمی زمان لازمه تا گوشتون عادت بکنه به این مانیتور جدید.
    اما اینکه میفرمائید بم هستش جای شک باقی گذاشته از سلامت تیوترها اطمینان دارید ؟
    یک موسیقی بذارید و
    کل دامنه لو و مید رو با اکولایزر ببندید و های رو تقویت کید و ببینید که تیوترها اونها رو خوب نشون میدن یان ه ؟

• خوشم اومد خوشم اومد x 4
  3. hamid_pe2

hamid_pe2 میکس و مسترینگ تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    Arranger / Mix & Master
    امتیازات:
    +1,451 / 3 / -2
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, nuendo, StudioOne
    این مشکل طبیعی هست ، بنده قبلا از اسپیکرهای معمولی مدیا استفاده میکردم بعدش که مانیتور Roland خریدم همین حس رو داشتم از خریدشون پشیمون شده بودم ولی بعد از مدتی بهشون عادت کردم ، الانم که Eris E8 خریدم میگم چرا رولنده صداش بهتره ؟ :biggrin: در صورتی که اینطور نیست .

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - مشکل adam A3x
  1. rezaheydarnia
    پاسخ ها:
    1
    نمایش ها:
    27