مشکل adam A3x

شروع موضوع توسط arjang000 ‏17/4/15 در انجمن Adam

تاپیک مشکل adam A3x تالار Adam در persian-music.org.

1. arjang000

arjang000 عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام . دوستان من قبلا مانیتور Tannoy 501 داشتم و واقعا ازشون راضی بودم . چند روزه که Adam A3x خریداری کردم ولی از لحظه ای که روشنشون کردم به معنای واقعی حالم گرفته شده . هر نوع صدایی رو باش تست میکنم بد میشنوم . با توجه به محبوبیتی که آدام داره اصلا خریدش برای من جای شک باقی نگذاشته بود . بخش پشتیبانی فنی فروشگاهی که خرید کردم میگن اگه از صداش راضی نیستی واسه اینه که داره صدای واقعی رو نشونت میده ! اما چیزی که خودم میبینم اینه که اصلا توانایی تفکیک صدا نداره . تمام صداهارو خیلی بم پخش میکنه . به هیچ عنوان توی هیچ رنج صدایی شفافیت متوجه نمیشم.به نظر شما ممکنه مانیتورای من ایراد داشته باشن ؟خوب اگه ایراد باشه چرا هر دوشون ایراد دارن ؟ به من میگن مانیتورای عالی هستن چون این صداهای بدی که میشنوی ایرادهای صدا هستن که این مانیتور داره نشون میده . ولی این مانیتورها دارن همه چیزو به من ایراد دار نشون میدن :inpain-98: . الان واقعاااا ناراحتم.هر آهنگی پلی میکنم بیکیفیت و صداهای تفکیک نشده و صداهای درهم و بم میشنوم.کسی میتونه منو راهنمایی کنه ؟

2. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    کمی زمان لازمه تا گوشتون عادت بکنه به این مانیتور جدید.
    اما اینکه میفرمائید بم هستش جای شک باقی گذاشته از سلامت تیوترها اطمینان دارید ؟
    یک موسیقی بذارید و
    کل دامنه لو و مید رو با اکولایزر ببندید و های رو تقویت کید و ببینید که تیوترها اونها رو خوب نشون میدن یان ه ؟

• خوشم اومد خوشم اومد x 4
  3. hamid_pe2

hamid_pe2 میکس و مسترینگ کاربر با تجربه عضو سایت هنرمند

شغل :
    Arranger / Mix & Master
    امتیازات:
    +1,253 / 0 / -2
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, nuendo, StudioOne
    این مشکل طبیعی هست ، بنده قبلا از اسپیکرهای معمولی مدیا استفاده میکردم بعدش که مانیتور Roland خریدم همین حس رو داشتم از خریدشون پشیمون شده بودم ولی بعد از مدتی بهشون عادت کردم ، الانم که Eris E8 خریدم میگم چرا رولنده صداش بهتره ؟ :biggrin: در صورتی که اینطور نیست .

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
بارگذاری...