آخرین ارسال‌ها

مشکل گز گز کردن وکال در مسترینگ(تداخل کیک با وکال)

16/7/16
76
99
بقیه عرایض بنده چرا غیب شده
[doublepost=1483023974,1483023892][/doublepost]نمونه اثر دوم من کجا غیب شد
[doublepost=1483024095][/doublepost]
دوست عزیز بنده به شما جسارتی کردم که سواد مارو زیره سوال میبرید؟
فقط گفتم یکی از کاراتونو بزار بشنویم همین..
ضمنا خدمتتون میگم که کاری که گذاشتین حتی اگه درست بگید و انالوگ باشه چنگی به دل نمیزنه بچه ها با همون پلاگینهای معمولی از این بهتر میکس میکنن شما یه چی فهمیدی از انالوگ ولی خودتم نمیدونی چیه
اینکه یه میکسری داشته باشی اسمش انالوگ نیست الان سالهاس توی قدیمیترین استودیوهاهم انالوگ کامل استفاده نمیشه
انالوگ مربوط به زمانی بود که ریل بود و تجهیزات قدیمی تمام انالوگ حتی میکسرهای سخت افزاری هم که امروزه استفاده میشن در واقع سیستمشون دیجیتاله
خواهشا تا وقتی که سوادتو در این ضمینه کامل نکردی با 4 تا کلمه نیا اینجا راجع به انالوگ اینقدر بلغور بفرمایی
حالا دوستان و اساتید سایت بیشتر روشنت میکنن
در ضمن اهنگتم که گذاشتی خوب نبود ضمن اینکه مطمئنم همش پلاگین بود
اقای عزیز نمون کاریت کو ما بی سواد دیدی که دو تا کار خوب همین الان اراه کردم که یکشو تر کوندن شما چی همشم حرفای گذشتتو می فرستی امثال تو حرفی برای گفتن ندارن اقا
[doublepost=1483024136][/doublepost]
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

[doublepost=1483024218][/doublepost]اینم قسمتی از کار دومم که حضرات پاکش کردن البته با صدای خودم شما چی ده اگه این کار هستی یه نمونه بفرست ببینم
[doublepost=1483024854][/doublepost]در ضمن همونطور که قبلا اشاره کردم تمام مراحل ساخت این قطعه انالوگه و هیچ پرسسور دیجیتالیی درش بکار نبردم حتی رکورد هم به صورت انالوگ و با مولتی ترک ریلی انجام شده و مسترینگ هم تمام انالوگه و فقط مسترینگ نهایی کانورت شد و عملیات کانورت رو حتی ما با پی سی و لپ تاپ انجام نمی دیم که گفتم تو پست های قبلی با چی انجام می دیم و نحوه این انجام هم یرخی نیست خروجی اینو وصل کنی به اون من یه وازه ای دارم به اسم ابر فاینال که جز اسرار کاری خودمه انجام می دم تا بره رو نت تجهیزاتم همون تجهیزاتی که قبلا گفتم همونه ما وسعمون بیش از این نبود
ببین مهم استعداده نه ابزار ابزار 10 درصد تو کار تاثیر داره
جنابعالی زمانی موفقی که شنونده از کارت خوشش بیاد
میکس افکت دادن خرکی و تیون انچنانیو اینا نیست مگر در مواقعی که وکالیز بخواد مثل فلانی باشه
مهم اینه شما بتونی میکسی واقعی اراه بدی نه غیر طبیعی و ابر واقعی
دانش مهمه که شما نداری ولی نقشه راه کیه راهو بره
شما که مدعی هستی دیجیتا بهتره ما بی سوادیم خب ما دوتارزومه دادیم شما هم بده ببینیم و ببینند
[doublepost=1483025016][/doublepost]یه کار هم از خانم عبد الوهاب برای اینکه ببینید کار موسقی کلا یعنی چی قرار دادم که حذف کردن متاسفانه
[doublepost=1483025146][/doublepost]ما اصلا هیچی بلد نیستیم اقا شما نمونه کارتو بزار شاید ما شاگرد شما شدیم
[doublepost=1483025191][/doublepost]
اون فايلي كه فرستادي همونيه كه بقول خودت خر خر ميكنه ؟
دوستان خواهش می کنم نظر بدین نه تذکر
[doublepost=1483025286][/doublepost]فقط به خودت بی احترامی نکن اگه نمونه هم نداری مطالب قبلیتو دوباره نفرست
کلام اخر علم نشون دهنده راهه که فک نکنم داشته باشید ولی کسی که راه بره میگن راه نورد

آخرین ویرایش:

hamid_pe2

میکس و مسترینگ
تیم مدیریت
مدیر تالار
2/12/11
1,513
خرمشهر
بقیه عرایض بنده چرا غیب شده
[doublepost=1483023974,1483023892][/doublepost]نمونه اثر دوم من کجا غیب شد
[doublepost=1483024095][/doublepost]
اقای عزیز نمون کاریت کو ما بی سواد دیدی که دو تا کار خوب همین الان اراه کردم که یکشو تر کوندن شما چی همشم حرفای گذشتتو می فرستی امثال تو حرفی برای گفتن ندارن اقا
[doublepost=1483024136][/doublepost]
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

[doublepost=1483024218][/doublepost]اینم قسمتی از کار دومم که حضرات پاکش کردن البته با صدای خودم شما چی ده اگه این کار هستی یه نمونه بفرست ببینم
[doublepost=1483024854][/doublepost]در ضمن همونطور که قبلا اشاره کردم تمام مراحل ساخت این قطعه انالوگه و هیچ پرسسور دیجیتالیی درش بکار نبردم و فقط مسترینگ نهایی کانورت شد و عملیات کانورت رو حتی ما با پی سی و لپ تاپ انجام نمی دیم که گفتم تو پست های قبلی با چی انجام می دیم و نحوه این انجام هم یرخی نیست خروجی اینو وصل کنی به اون من یه وازه ای دارم به اسم ابر فاینال که جز اسرار کاری خودمه انجام می دم تا بره رو نت تجهیزاتم همون تجهیزاتی که قبلا گفتم همونه ما وسعمون بیش از این نبود
ببین مهم استعداده نه ابزار ابزار 10 درصد تو کار تاثیر داره
جنابعالی زمانی موفقی که شنونده از کارت خوشش بیاد
میکس افکت دادن خرکی و تیون انچنانیو اینا نیست مگر در مواقعی که وکالیز بخواد مثل فلانی باشه
مهم اینه شما بتونی میکسی واقعی اراه بدی نه غیر طبیعی و ابر واقعی
دانش مهمه ولی نقشه راه کیه راهو بره
شما که مدعی هستی دیجیتا بهتره ما بی سوادیم خب ما دوتارزومه دادیم شما هم بده ببینیم و ببینند
[doublepost=1483025016][/doublepost]یه کار هم از خانم عبد الوهاب برای اینکه ببینید کار موسقی کلا یعنی چی قرار دادم که حذف کردن متاسفانه
[doublepost=1483025146][/doublepost]ما اصلا هیچی بلد نیستیم اقا شما نمونه کارتو بزار شاید ما شاگرد شما شدیم
[doublepost=1483025191][/doublepost]
دوستان خواهش می کنم نظر بدین نه تذکر
[doublepost=1483025286][/doublepost]فقط به خودت بی احترامی نکن اگه نمونه هم نداری مطالب قبلیتو دوباره نفرست

دوست عزيز شما اول به موضوع تاپيك توجه كنيد .... اينجا جاي نظر دادن براي آهنگ ها نيست اگه آهنگي داريد توي قسمت آهنگ هاي كاربران قرار بديد تا نظر داده بشه و اگر هم اطلاعاتي در مورد ميكس و مسترينگ و آنالوگ و ديجيتال داريد توي تاپيك هاي مربوطه قرار بديد .

صفحه ما در اینستاگرام

بالا