مشکل کم بودن ولوم نهایی همراه با عکس

شروع موضوع توسط dani_mankan ‏11/4/13 در انجمن برنامه نیئوندو Nuendo

تاپیک مشکل کم بودن ولوم نهایی همراه با عکس تالار برنامه نیئوندو Nuendo در persian-music.org.

1. dani_mankan

dani_mankan عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    nuendo
    سلام دوستان.نمیدونم این مطلب رو کجا باید مینوشتم.
    راستش من بعد از آهنگسازی هر ترک را جداگانه اکسپورت میگیرم و دوباره تو نئوندو تنظیمش میکنم.گین تمام چنل ها هم زیر -7 هست.بعدش برای میکس، تو میکسر خروجی ایزوتوپ رو معرفی میکنم (یعنی به عنوان یکی از افکت ها معرفی میکنم).گین رو تا حد مجازش افزایش میدم حتی تمامی چنل هارو هم مولتی بند کمپرس میکنم که گینم رو بیشتر کنم.همه کار کردم اما بازم ولوم نهاییم کمه مگر اینکه ولوم خروجی رو زیاد کنم که اونم باعث کلیپ شدن میشه آیا روند کارم درسته؟خیلی گیج شدم:smile (9):
    اینم عکس

فایل های ضمیمه:

• مشکل کم بودن ولوم نهایی همراه با عکس-Nuendos.jpg
      Nuendos.jpg
      اندازه فایل:
      285.5 KB
      نمایش ها:
      20
  2. Ramtin Shabanian

Ramtin Shabanian مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    Music producer
    امتیازات:
    +2,092 / 3 / -3
    اشتباه بزرگ شما در این عکس اینه که شما لول خروجی نهایی یا مستر کار رو افزایش دادید. این کار اشتباه است.
    پس از میکس کردن کار و اوکی بودن همه چیز بدون هیچ نوع افکتی در خروجی کلی کار یک اکسپورت میگیرید و کل کار به یک ترک wave تبدیل میشه و پروسه مستر در یک پروژه جدید و با یک لاین کار انجام میشه.
    برای رسیدن به صدای نهایی زیاد یا ludness بالا باید میکس خوبی داشته باشید و مراجل مستر رو درست انجام بدید.

برای آموزش چگونگیه مستر کردن در سایت جستجو کنید این کاری که در بالا در عکس انجام دادید درست نیست. نحوه رساندن ولوم کلی کار به بالاترین حد طور دیگریست و در پروسه مستر روی موزیک اعمال میشه.

موفق باشید.

• خوشم اومد خوشم اومد x 6
بارگذاری...