مشکل کارت صدای ام باکس

شروع موضوع توسط mohammad mA ‏17/9/13 در انجمن مباحث عمومی کارت صدا

تاپیک مشکل کارت صدای ام باکس تالار مباحث عمومی کارت صدا در persian-music.org.

1. mohammad mA

mohammad mA عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام وقتتون بخیر خواهش میکنم کمکم کنید من یه مشکل پیدا کردم با کارت صدای ام باکس دارم
    وقتی کارت صدا رو خریدم کارت اینترنال 1394 از خودش داشت که وصل کردم هیچ مشکلی نداشتم یه کارت اینترنال 1394 4پین دیگه ای خریدم هر دو رو وصل کردم چون که یکی از دوستام کارت صدارو داشت نصب میکرد گفت یه کابل دیگه ایی اضافه داخل کارتون داره که وصل میشه به کارت اینترنال 1394 4پین که کارت که خریده بودم قبلا نداشت واسه همین یکی دیگه خریدم وصل کردم یه کابل وصل کردم به اینترال قبلی یکی دیگم وصل کردم به کارت اینترنال 1394 4پین جدید بعد 2سه روز کارت صدا قطع وصل میشد بعد فهمیدم نباید هر دو کارت اینترال رو نباید باهم وصل میکردم حالا کارت اینترنال جدیده رو برداشتم و فقط قبلی وصله و هنوزم قطع وصل میشه حتی چند بار ویندوز هم عوض کردم ولی بازم درست نشد گاهی صدا می اومد ولی باز قطع میشد من باید چیکار کنم لطفا کمک کنید

2. ایمان احمدزاده

ایمان احمدزاده مدیر ارشد مرجع تخصصی موسیقی ایران تیم مدیریت مدیر ارشد

شغل :
    آهنگساز٬ تنظیم کننده٬ صدابردار
    امتیازات:
    +2,604 / 1 / -2
    نرم افزار:
    cubase, logic
    پاسخ : مشکل کارت صدای ام باکس

کارت رو روی مادربورد جابجا کنید و روی یه ورودی دیگه نصب کنید ببینید باز همین مشکل رو دارید یا خیر

3. mohammad mA

mohammad mA عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:

بله ایمان عزیز بازم این مشکل رو دارم نمیدونم دیگه چیکار باید کنم ...تا قبل اینکه این کارت جدیده رو بذارم هیچ مشکلی نداشتم ولی چون دوتا کارت صدا باهم گذاشتم اینجوری شد خود بخود قطع میشه شاید حدود 2دقیقه تا 5دقیقه میاد باز دوباره صدا میره یعنی الانم که همون کارت قبلی خودش روهم بازم میذارم بازم قطع میشه صدا کارت رو نمیخونه یعنی واقعا سوخته ...حتی نمایندگی زنگ زدم گفتن که کارتتون سوخته یا آسیب دیده باید بفرستی ....بعد گفتن اگه سوخته باشه حدود 250 هزارتومان قیمت کارته میشه والله نمیدونم چیکار کنم اگه شما میتونید کمک کنید خیلی ممنون میشم..؟

4. mohammad mA

mohammad mA عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:

سلام ایمان جان جواب منو ندادید مشکل منم هنور حل نشده کارت صدای من هنوز قطع میشه میخوام شروع بکار کنم کیوبیس رو بار میکنم پروژه رو گوش میدم یا آهنگ گوش میدم اول صدا میاد یخورده که گوش میدم یهو صدا نویز میندازه به صدا خش خش پیدا میکنه بد یهو قطع میشه باز صدا میاد چندفه همینجوری میشه کلا صدا میره بد باید ریستارت کنم الی بیاد یا نه ..یا صدارو زیاد میکنم آهنگ بیس دار میذارم انگار به یچی فشار بیاره داغ میشه نمیدونم چی هست ...گفتم از اونموقع که کارت صدای اینترنال رو یعنی بجای یکی یکی دیگه ام گذاشته بودم که نباید اینکارو میکردم به حرف کسی گوش دادم بعد 2روز اینجوری میشد صدا یهو میرفت کارت صدا یی رو که گذاشته بودم رواز سیستم درآوردم ولی دیگه بازم اینجوری شد .... کارت صدا رو فرستادم نمایندگی گفتم شاید سوخته باشه ولی گفتن هیچ مشکلی نداره درسته گفتم پس شاید از سیستممه به این آسیب رسیده فرستادمش نمایندگی تست کردن بازم گفتم مشکلش برطرف شد بهشون گفتم شاید نیم ساعت تا 1ساعت بعد این مشکل پیش میاد شایدم یدفه بعد 5دقیقه ...فرستادن تحویل گرفتم روشن کردم سیستمو بعد نیم ساعت دوباره دیدم همین اتفاق افتاده ببخشید زیاد طولانی شد دیگه نمیدونم چیکار کنم خواهش میکنم اگه میتونید راهنمایی کنید مشکل من چی هست چرا اهنگ پلی میکنم یا پروژه رو باز میکنم گوش میدم بعد نیوز میندازه صدا خش خش میکنم یهو قطع میشه صدا از سیستم میره خواهش میکنم کمکم کنید منتظر جوابتون هستم تشکر

5. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,807 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar

ویندوزتون رو هم عوض کردید ؟
    مشکل میتونه از کارت فایروایرتون هم باشه. اگه دوستی دارید که کارت فایر وایر داره میتونید ازش قرض گرفته و روی سیستمتون تست کنید.
    یا کارتتون رو روی سیستم دوستی که فایر وایر داره تست کنید

6. mohammad mA

mohammad mA عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:

بله امید عزیز چندین بار ویندوز عوض کردم ولی هیچ فایده ایی نداشت جدیدترین درایور رو باز نصب کردم ولی بازم صدا یهو هی نویز میندازه صدا خش خش میندازه یهو قطع میشه حتی نمایندگی فرستادم خودشون ویندوز عوض کردن صدا میاد ولی خب مشکلشو فقط خودم میدونم چجوری اذیتم میکنه یدفه اینجوری میشه من احساس میکنم یا یچی تو سیستمم بهش فشار اومده داغ میکنه اینجوری میشه یا بخوام آهنگ بیس دار گوش بدم صدارو زیاد کنم زودتر این عمل انجام میشه فقطم از اونموقع که 2تا کارت اینترنال رو باهم گذاشتم از هر کدام یه خرووجی گرفتم به کارت صدام ام باکس وقتی نیوز میندازه که صدا قطع میشه.وقتی صدا یهو میره چراغ کارت صدام چشمک میزنه روش نوشته پاور ووقتیم میاد ثابت که صدا رو دارم ...امید عزیز این موردم که گفتین باشه چشم امتحان میکنم واقعا خیلی اذیت شدم من شهرستانم سختمه ....بازم یه دنیا ممنون که ج دادین

7. Omid-Mohebbi

امتیازات:
    +7,807 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar

احتمال داره مورد از کارت فایر وایرتون هم باشه اونم عوض کردید ؟

8. mohammad mA

mohammad mA عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:

امید جان دوستی که ندارم ولی همون کارت فایروایر که دوتارو باهم وصل کردم باز اون یکی دیگرو وصل کردم دیدم اونم همین اتفاق افتاد ببخشید یعنی میگید اون کارت فایروایر دیگمم بهش آسیب رسیده البته این کارت فایروایر که خریدم از دوستم قیمتی نداشت 30 تومن بودش که باهم وصل کردم ولی واسه خودم اصلی الان 250 تومن شده قرمز رنگ کارتش ...میخوام بدونم عزیز یعنی به هر دوش آسب رسیده پس باید یه کارت دیگه بذارم یعنی قابل تعمییر نیست ...ولی تهران که فرستادم اول کارت فایروایر اصلیمو رو فرستادم گفتن تست کردیم هیچ مشکلی نداره ولی تو دستگاه من یدفه اینجوری میشه حالا نمیدونم من خودم خیلی احتمال میدم ب کارت فایروایرم یچیزی توش بهش آسیب رسیده که صداهم مثل اوایل قدرت نداره چند روز پیش دوباره سیستم رو روشن کردم که آهنگ گذاشتم دیدم صدا انگار اسپیکر ترکیده باشه صدا پخ پخ میکرد بدم نیوز مینداخت انگار سی دی خش پیدا کنه بد صدا از سیستمم میرفت ....امید عزیزم شما چه احتمالی رو میدین خواهش میکنم کمکم کنید راهنماییم کنید دیگه خسته شدم به خیلی ها گفتم ولی نتونستن کسی کمکم کنه ؟تشکر

9. Omid-Mohebbi

امتیازات:
    +7,807 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar

من احتمال میدم از کارت فایر وایرتون باشه. حالتهای دیگه اون رو هم تست کنید. طبق عکسهای زیر و در نهایت روی حالت leagacy بذارید و ریستارت کنید و تست کنید. اگه کار کرد که هیچی اما اگه کار نکرد اون رو به حالت قبل برگردونید. :

مشکل کارت صدای ام باکس-52u2rsjrr4gf0oikxwg.jpg

مشکل کارت صدای ام باکس-bsyl80l4hwnkacwxqdej.jpg

مشکل کارت صدای ام باکس-l0ki24dvfan44ypt9n35.jpg

مشکل کارت صدای ام باکس-o40vaph3c10dyk0o1kxd.jpg

مشکل کارت صدای ام باکس-zcv3yp81zvji9cj99jv7.png

مشکل کارت صدای ام باکس-xb8j1nja1ldtm50p9806.jpg

10. mohammad mA

mohammad mA عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:

امید جان این مراحل رو گفتین رو انجام دادم ولی متاسفانه نشد ...نتونستم با میکروفنم ظبط کنم صدا هی میره ولی با گوشیم ظبط کردم گوش بدین صدا هی قطع میشه میره میاد بعد کلا خراب میشه اخرشم قطع میشه...
    http://www.upiha.com/uploads/c898708_zabt_010.mp3

11. pooyan2162002

pooyan2162002 عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    سلام و خسته نباشيد.
    ميخواستم بدونم كارتهاي mbox 3 با نرم افزار sonar x3 سازگار هست يا مشكل دار هستند؟
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

12. Omid-Mohebbi

امتیازات:
    +7,807 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    خیر مشکلی ندارند.
    ضمنا یک سئوال رو چند جا نپرسید.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...