مشکل پخش صدا از یک اسپیکر

شروع موضوع توسط alyreza ‏13/4/10 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک مشکل پخش صدا از یک اسپیکر تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. alyreza

alyreza عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    سلام به رفقای گلم..اقا همه چی ok بود اما امشب اومدم که کار کنم دیدم صدای سینتی فقط از یه اسپیکرم شنیده می شه..دیروز همچین مشکلی نداشتم...فیش های خوب واسه اسپیکرم گرفتم وقتی می خوام یه اهنگی گوش کنم صدا عالی و از هر دو اسپیکر پخش می شه اما وقتی می خوام با سینتی سایزر چیزی بزنم صدا فقط از یه اسپیکرم پخش می شه..فیش ها رو هم درست وصل کردم و تو کارت صدا هم میبینم که تو قسمت monitor mixer هم صدای فیش 1 و دارم هم 2.. هم لفت هم رایت..لطفا کمکم کنید مرسی..

و یه سوال دیگه که تو option کارت صدام تو قسمت hardware sitting در قسمت cod sample rate خودبخود گاهی می ره رو 44100 و بعضی اوقات می ره رو 22050 ..چرا؟ ایا رو کیفیت ریکورد هم تاثیر می ذاره؟

2. Beauty Song

Beauty Song عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    nuendo, reason, sonar
    با چی ضبط میکنی؟؟سینتی سایزرت چیه؟؟کارتت تنظیمات میکسر داره؟؟اینا رو اول مشخص کن تا بچه ها کمکت کنن...در ضمن دوست عزیز این تایپیکی که زدی((چرا اینقدر ))متن جالبی نیست لطف کن و از این به بعد متن مشکل رو درست تایپ کن تا دوستان سریع تر جوابت رو بدن

3. alyreza

alyreza عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    سلام سینتی سایزر من korg triton studio هست و کارت صدام هم نتظیمات میکسر داره..با برنامه نیوندو کار می کنم و اینکه نه فقط به هنگام ریکورد بلکه وقتی حتی می خوام تمرین هم کنم اینجوری می شه...
    در مورد متن مشکل و این حرفا بگم..اینجا کسی واسه زیبایی و گیرایی تیتر مطالب وارد سایت نمی شه بلکه واسه حل مشکلات و یادگیری پستها رو می خونن و از سایت استفاده می کنن اما از راهنماییت ممنونم .شما هم حق دارین سرفصل باید واضح تر باشه.

4. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    سلام.
    ممکنه کابلی رو که از ترایتون به کارتتون گرفتین مشکل داشته باشه ؟
    آیا هنگام رکورد مترهای برنامه تون هر دو بالا و پائین میشن ؟

5. alyreza

alyreza عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    امید جان بله مترها کاملا اکتیو هستن..فیش هام هم سالمن..من دقت کردم فقط وقتی از سینتی سایزر ایتفاده می کنم صدا از یه اسپیکر پخش می شه و وقتی جای سیمهای اسپیکرو عوض می کنم صدا به یه اسپیکر دیگه انتقال پیدا می کنه و باز هم تک اسپیکر شنیده می شه ولی وقتی می خوام اهنگ گوش کنم هیچ مشکلی نداره..تو نیوندو هم هر دو متر فعال هستن البته اون دو متر سمت چپ..چون دو تا جفت هست که دو جفت سمت چپی اونجوری که دقت کردم به من اکتیو بودن لفت و رایت و نشون می دن اما به هنگام نوازندگی صدا از یکی از اسپیکرام شنیده می شه امیدجان

6. alyreza

alyreza عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    سلام امیدجان بله مترهام هر دو فعال هستن..اسپیکرهام هم سالم و همینطور فیشهام..ولی وقتی دارم ساز می زنم در عین اینکه مترهام فعال هستن و صدا در واقع تو هر دو لاین هست اما فقط از یه اسپیکر شنیده می شه..من فیش های اسپیکرمو حتی عوض کردم یعنی لفت و زدم به رایت و رایت و به لفت و صدا از یه اسپیکرم به اونیکی انتقال پیدا کرد اما باز هم تک اسپیکر شنیده می شه..ولی وقتی می خوام اهنگ گوش کنم مشکلی ندارم..این مشکل فقط به هنگام نوازندگیه امید جان

7. alyreza

alyreza عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    سلام امیدجان شرمنده خواستم از کمکت تشکر کنم این اینترنتم یه خورده بهم ریخته بود..مشکل من حل شد صدا الان کاملا شفاف و از هر دو اسپیکر شنیده می شه..یه خورده با جای سیمها و فیشها ور رفتم درست شد.انگار باید با هم ست می شدن..مثلا کارت صدای من سه جفت فیش می خوره قرمز و سفید..انگار از هر سفید یا قرمزی نمی تونستم استفاده کنم و باید قرمز و سفید هایی که با هم مربوط بودن و پیدا می کردم..به هر حال این مشکل حل شد..ولی واسم سوال شده مگه این قرمزو سفیدها با هم فرق دارن ؟من فکر می کردم هیچ فرقی نداره که ازکدوم فیش سفید یا قرمز استفاده کنم..اگه مثل همیشه راهنماییم کنی ممنون می شم

بارگذاری...

عبارات جستجو شده:

1. مشکل پخش صدا از یک اسپیکر

,
  2. پخش صدا از یک اسپیکر