آخرین ارسال‌ها

مشکل وصل نشدن ارگ بعنوان میدی کیبورد

10/6/10
16
IRAN
سلام هر چی گشتم نتونستم تاپیک مخصوص اتصال میدی کیبورد رو پیدا کنم بنابراین از اول سوالمو مطرح میکنم، ببخشید.
ارگ مدل moco 5000 دارم و میخوام به اف ال استودیو وصلش کنم از طریق یو اس بی که بعنوان میدی کیبورد شناسایی کنه خب شناسایی میکنه ارگ رو بعنوان میدی کیبورد اما صدایی از نرم افزار در نمیاد و چراغ میدی کیبورد روشن نمیشه در پنل برنامه و یه ویدیو تو یوتیوب دیدم که طرف ارگ رو وصل میکنه و یه فیش میزنه به هدفون ارگ که صدای ارگ نیاد و صدای وی اس تی های اف ال بیاد منم این کار رو کردم اما صدای اف ال در نمیاد با فشردن کلاویه ها
چکار کنم ارگ رو شناسایی کنه چون همه آموزشها مربوط به میدی کنترل هست
2 چکار کنم که صدای ارگ در نیاد
یه عکس هم میزارم ببینید تنظیمات قسمت میدی که تیک میدی کیبورد هم روشنه
ممنون میشم کمک کنید

فایل های ضمیمه

23/11/16
86
سلام هر چی گشتم نتونستم تاپیک مخصوص اتصال میدی کیبورد رو پیدا کنم بنابراین از اول سوالمو مطرح میکنم، ببخشید.
ارگ مدل moco 5000 دارم و میخوام به اف ال استودیو وصلش کنم از طریق یو اس بی که بعنوان میدی کیبورد شناسایی کنه خب شناسایی میکنه ارگ رو بعنوان میدی کیبورد اما صدایی از نرم افزار در نمیاد و چراغ میدی کیبورد روشن نمیشه در پنل برنامه و یه ویدیو تو یوتیوب دیدم که طرف ارگ رو وصل میکنه و یه فیش میزنه به هدفون ارگ که صدای ارگ نیاد و صدای وی اس تی های اف ال بیاد منم این کار رو کردم اما صدای اف ال در نمیاد با فشردن کلاویه ها
چکار کنم ارگ رو شناسایی کنه چون همه آموزشها مربوط به میدی کنترل هست
2 چکار کنم که صدای ارگ در نیاد
یه عکس هم میزارم ببینید تنظیمات قسمت میدی که تیک میدی کیبورد هم روشنه
ممنون میشم کمک کنید
سلام مدل کابلی که خریدی چیه؟
از این مدل هاست که روش چراغ داره؟؟ چراغش روشن میشه؟
بعد , کابل های میدی رو درست وصل میکنی دیگه؟ کابل in میدی رو باید به out کیبرد بزنی
برای اینکه صدای کیبردت در نیاد همون فیش هدفون جواب میده

10/6/10
16
IRAN
سلام مدل کابلی که خریدی چیه؟
از این مدل هاست که روش چراغ داره؟؟ چراغش روشن میشه؟
بعد , کابل های میدی رو درست وصل میکنی دیگه؟ کابل in میدی رو باید به out کیبرد بزنی
برای اینکه صدای کیبردت در نیاد همون فیش هدفون جواب میده
کابل یو اس بی دیگه توی تصویر مشخصه که ویندوز و اف ال شناختن ارگ رو کابل پرینتری که اکثر میدی کیبوردا میشناسن
با کیبورد میشه نوازندگی کرد اما با ارگ نه توی
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
این قسمت یه راه حلی داده و همچنین
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
شاید جواب بگیرم

صفحه ما در اینستاگرام

بالا