مشکل هیس

16/8/09
394
186
43
کانال 6 میکسر
من یک اسپیکر ERIS 5 Presonus دارم و با کارت صدای M-audio و Unbalance از نظر کیفیت خروجی مشکلی ندارم اما یک کارت صدای Audiobox 22vsl خریدم و مشکلم اینه که با کابل balance و این کارت صدای جدید حتی اگر همه ی ولوم ها هم صفر باشه باز یه صدای هیس میشنوم ، این مسئله طبیعیه ؟

sam ca

کاربر با تجربه
عضو سایت
8/2/16
1,299
1,743
113
چند وقت پیش وقتی‌ داشتم فروم Presonus رو برای سوال یکی‌ از دوستان می‌خوندم، چند نفر راجب noise شکایت کرده بودن. بعضی‌‌ها به جای اینکه مستقیم به USB کامپیوتر وصل بکنن از این USB Hubها که برق خودش رو داره استفاده کرده بودن و مشکل درست شده بود. من نمیدونم این مشکل برای تو هست یا نه، فقط این چیزی بود که به چشمم خورده بود.

16/8/09
394
186
43
کانال 6 میکسر
چند وقت پیش وقتی‌ داشتم فروم Presonus رو برای سوال یکی‌ از دوستان می‌خوندم، چند نفر راجب noise شکایت کرده بودن. بعضی‌‌ها به جای اینکه مستقیم به USB کامپیوتر وصل بکنن از این USB Hubها که برق خودش رو داره استفاده کرده بودن و مشکل درست شده بود. من نمیدونم این مشکل برای تو هست یا نه، فقط این چیزی بود که به چشمم خورده بود.
چک کردم دیدم وقتی که مانیتور به کارت صدا هم وصل نیست این مشکل نویز هست ، یعنی نویز از خود ماینتوره

sam ca

کاربر با تجربه
عضو سایت
8/2/16
1,299
1,743
113
ببین همهٔ وسایل الکتریکی noise floor دارن. حتا مایک که باهاش وکال رکورد میکنی‌ ، هم noise floor داره. خوب معلوم هست که وسایلی‌ که حرفیی‌ تر و گرون تر هستن noise floor پایین تر دارن.
اگه فکر میکنی‌ این هیس خیلی‌ بیشتر از چیزی که باید باشه هست ، حتما باید با Eris ‌های دیگه مقایسه بکنی‌..

16/8/09
394
186
43
کانال 6 میکسر
طبق چیزی که بعد از سرچ فهمیدم Eris این مشکلو داره و انگار من با کابل unbalance مشکلی نداشتم اما حالا که کارت صدای جدیدم خروجی balance داره تازه فهمیدم این مشکلو
حالا ماینتور های دیگه هم این مشکل هیس رو دارند ؟

sam ca

کاربر با تجربه
عضو سایت
8/2/16
1,299
1,743
113
طبق چیزی که بعد از سرچ فهمیدم Eris این مشکلو داره و انگار من با کابل unbalance مشکلی نداشتم اما حالا که کارت صدای جدیدم خروجی balance داره تازه فهمیدم این مشکلو
حالا ماینتور های دیگه هم این مشکل هیس رو دارند ؟
از اون روز بیشتر از ۱۰ تا مونیتور رو تست کردم. ولوم رو باید تا آخر بلند بکنی که یک خوردی hiss بشنوی, تازه اون هم باید گوشت رو نزدیک tweeter ببری. من هم review های Eris رو که دیدم خیلی ها رپورت کرده بودن . اگه بیشتر از اندازه معمولی هست بهتر میشه اگه یک جفت Eris دیگه رو هم تست کنی

16/8/09
394
186
43
کانال 6 میکسر
از اون روز بیشتر از ۱۰ تا مونیتور رو تست کردم. ولوم رو باید تا آخر بلند بکنی که یک خوردی hiss بشنوی, تازه اون هم باید گوشت رو نزدیک tweeter ببری. من هم review های Eris رو که دیدم خیلی ها رپورت کرده بودن . اگه بیشتر از اندازه معمولی هست بهتر میشه اگه یک جفت Eris دیگه رو هم تست کنی
نه متاسفانه اریس نسبت به بقیه ماینتور ها خیلی صدای هیس بلند تری داره و و تا 60 سانتی به راحتی قابل شنیدن هست با ولوم روی 12clock
و متاسفانه این گزارش ها از طرف اکثر استفاده کننده ها بوده و انگار یه مشکل عادیه براشون چون وقتی پاسخ Presonus به این بحث رو در سایت خودش دیدم فقط گفته بودن که این در مورد وسایل الکترونیکی و صوتی یه چیز عادیه مشکلی نیست