آخرین ارسال‌ها

مشکل نویز در کارت صدای ur22

hamidfa

عضو سایت
22/4/19
5
سلام دوستان
وقتتون بخیر
من یک پکیج ur22mkii دارم و با کیوبیس ۵ کار میکنم البته بخاطر لایسنس که روش هست امروز کیوبیس ۹ رو هم نصب کردم
حدود ۱ سال است میکروفن رو دارم و رکرود های زیادی باهاش داشتم فقط یک مشکلی که جدیدا باهاش دارم نمی دونم چرا وقتی رکورد میکنم مقداری نمی دونم نویز هست یا هوا ایجاد میکنه حتی هدفن رو هم قطع کردم کامل که مطمئن بشم از هدفن به داخل میکروفن نمی ره

من بعضی وقت ها دستم میخوره به این گیج های تنظیمات جلوی کارت صدا و این نویز رو ایجاد میکنه میخواستم ببینم میدونید استاندارد تنظیم این گیج ها چی هست که درست تنظیمش کنم پیج هارو ؟
من از پد نویز گیر پشت میکروفن هم استفا ه میکنم مدت۲ ماه است درگیر این نویز هستم جدیدا اینجوری شده
ممنونم میشم راهنمایی کنید 🌷

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,645
53
.
سلام دوستان
وقتتون بخیر
من یک پکیج ur22mkii دارم و با کیوبیس ۵ کار میکنم البته بخاطر لایسنس که روش هست امروز کیوبیس ۹ رو هم نصب کردم
حدود ۱ سال است میکروفن رو دارم و رکرود های زیادی باهاش داشتم فقط یک مشکلی که جدیدا باهاش دارم نمی دونم چرا وقتی رکورد میکنم مقداری نمی دونم نویز هست یا هوا ایجاد میکنه حتی هدفن رو هم قطع کردم کامل که مطمئن بشم از هدفن به داخل میکروفن نمی ره

من بعضی وقت ها دستم میخوره به این گیج های تنظیمات جلوی کارت صدا و این نویز رو ایجاد میکنه میخواستم ببینم میدونید استاندارد تنظیم این گیج ها چی هست که درست تنظیمش کنم پیج هارو ؟
من از پد نویز گیر پشت میکروفن هم استفا ه میکنم مدت۲ ماه است درگیر این نویز هستم جدیدا اینجوری شده
ممنونم میشم راهنمایی کنید 🌷
دوست من، نویز یک مبحث وسیعیه که انواع اشکال و اقسام داره. شما فقط در مورد مشکل نویزت حرف زدی. صدا شنیدنیه، توضیح دادنی نیست. یک نمونه فایل از نویزت اینجا شر کن تا دوستان بجای حدس زدن، اونو بشنون تا بتونند درست کمکت کنند.

آخرین ویرایش:

hamidfa

عضو سایت
22/4/19
5
دوست من نویز یک مبحث وسیعیه که انواع اقسام داره. شما فقط در مورد مشکل نویزت حرف زدی. صدا شنیدنیه، توضیح دادنی نیست. یک نمونه فایل از نویزت اینجا شر کن تا دوستان بجای حدس زدن، اونو بشنون تا بتونند درست کمکت کنند.
تشکر حتما
اقا من کیوبیس ۹ نصب کردم الان صدا رکورد میکنم پیچش صدای عجیبی دارم جایی باید چیزی تنظیم کنم صدا الکترونیکی شده

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,645
53
.
تشکر حتما
اقا من کیوبیس ۹ نصب کردم الان صدا رکورد میکنم پیچش صدای عجیبی دارم جایی باید چیزی تنظیم کنم صدا الکترونیکی شده
منظور شما رو از "پیچش صدای عجیب" نمیفهمم! شما کماکان داری حرف میزنی! :hilarious-10:
دوستان دیگه اگر منظور ایشون رو متوجه شدن، لطف کنن پاسخ بدن.

hamidfa

عضو سایت
22/4/19
5
منظور شما رو از "پیچش صدای عجیب" نمیفهمم! شما کماکان داری حرف میزنی! :hilarious-10:
دوستان دیگه اگر منظور ایشون رو متوجه شدن، لطف کنن پاسخ بدن.
دوست نازنین منظورم این بود اومدم بهترش کنم نسخه ۹ نصب کردم صدا واستون نمونه رکورد کنم بفرستم بد تر شد جریان واستون نمونه اپلود میکنم

hamidfa

عضو سایت
22/4/19
5
فایل ضمیمه می باشد
من کیوبس 5 استفاده می کردم صدا هوا گرفت البته این صدای ضمیمه بعد از اینکه کیوبس5خراب شد به این صورت شد نسخه 8 یک ماهه نصب کردم درست بود یک ماه تمام شد 9 با لایسنس خود پکیج رو نصب کردم صدا به این صورت رکورد میشه روی یک لبتاب دیگه هم الان نصب کردم کیوبیس به همین صورت رکورد می کنه
ممنون میشم این مشکل رو راهنمایی کنید که درستش کنم بعد مشکل نویزرو بفرستم

فایل های ضمیمه

• 200.8 KB نمایش‌ها: 8
5/10/19
1
دوست من، نویز یک مبحث وسیعیه که انواع اشکال و اقسام داره. شما فقط در مورد مشکل نویزت حرف زدی. صدا شنیدنیه، توضیح دادنی نیست. یک نمونه فایل از نویزت اینجا شر کن تا دوستان بجای حدس زدن، اونو بشنون تا بتونند درست کمکت کنند.
سلام
من یه نمونه از نویز کارت صدامو آپلود کردم
میتونید کمکم کنید ،کلافم کرده بخدا

بالا