مشکل نصب کیوبیس 5 در Win7 64 bit

شروع موضوع توسط Shabahang ‏29/1/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک مشکل نصب کیوبیس 5 در Win7 64 bit تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. Shabahang

Shabahang عضو سایت

امتیازات:
    +107 / 1 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, protools, wavelab
    سلام
    بالاخره با مشاوره دوستان ویندوز 7 رو نصب کردم ، اما به محض این که خواستم کیوبیس رو نصب کنم با ارور مواجه شدم ، کیوبیس رو بصورت دستی نصب کردم و وقتی خواستم قفل یا همون دانگل رو نصب کنم اروری داد که با توجه به اینکه متن خطا چرند بود ، احساس کردم مشکل با 32 بیت بودن و 64 بیت بودنه ... چون عبارت (86x) رو مشاهده کردم ....
    میخوام بدونم آیا قفل این دو با هم متفاوت هستند ؟ یا نه

ضمنا یه مسئله ای که خودم خیلی پیگیرش شدم این بود که چطوری پروتولز رو تو این 64 بیت نصب کنم که فهمیدم با IE8 مشکل داره با پاک کردم IE بسیار عالی پروتولز کار میکنه و عالی هم شناخته میشه

2. fargo

fargo عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    cubase توی win 7 64bit نصب می شه . اون error معروف هم میاد که البته مشکلی نیست با زدن cancel یا continue بر طرف می شه اما مشکل اینه که یه وقتایی

transport panel یهو غیب می شه . برای برطرف کردن این مشکل در کنار cubase 5 یکی از ورژن های Nuendo رو نصب کنین و یه Project باهاش بسازین ( می تونه هر پروژه ای باشه حتی یه Track می دی ) یه جایی که دم دست باشه Save کنین که هر وقت که Transport Panel Cubase 5 ناپدید شد ، با اجرا کردن اون پروژه Nuendo دوباره Transport Panel بر میگرده

بارگذاری...