1. بخش مرکز دانلود افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه
  2. بخش مقالات افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه

مشکل نصب کیبورد (ارگ) در ویندوز 7 و نشناختن ورودی آن برای درایور کارت صدا

شروع موضوع توسط Carlayel ‏15/5/12 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک مشکل نصب کیبورد (ارگ) در ویندوز 7 و نشناختن ورودی آن برای درایور کارت صدا تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. Carlayel

Carlayel عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با سلام خدمت همه اساتید .
    من روی سیستمم ویندوز 7 64-Bit نصب کردم و میخوام کیبوردمو که YAMAHA PSR-295 هست رو با پورت USB به PC وصل کنم و ازش به عنوان میدی کنترلر تو کیوبیس استفاده کنم .
    کارت صدامم آنبورد (Realtek High Definition Audio) هستش .
    از اونجایی که USB-MIDI Driver خود کیبورد (منظورم CD اورجینال درایور کیبورده) تو ویندوز 7 64-Bit نصب نمیشه ، رفتم درایور YAMAHA USB-MIDI برای 7 64 بیتی رو دانلود کردم (که البته یه درایور کلی برا اکثر کیبورد های یاماها هست) و به خوبی نصب شد و کیبوردمو شناخت .
    اما موقع باز شدن کیوبیس پنجره ای با عنوان "ASIO Direct Sound Full Duplex Driver" این پیغام رو میده :

The Currently installed Soundcard Driver does not Support
    .Direct Sound Input. Recording Audio Is not Possible

بعد از باز شدن کیوبیس با اینکه تو input اسم کیبوردمو نشون میده و میشه باهاش Record کرد ولی تو
    Device Setup « Devices تنظیمات مربوط به ورودی ASIO Direct Sound Full Duplex وجود نداره (مثل انتخاب کیبورد میدی ، عدد تاخیر ورودی ، در کنترل پنل همون قسمت برای input چیزی وجود نداره)
    ضمنا با برنامه ای مثل 2 hypersonic هم مشکل پیدا میکنه که فکر کنم به همین موضوع مربوط باشه
    اگه ممکنه راهنماییم کنید .چرا این پیغام رو میده ؟ چیکار کنم ؟:smile (74):
    مشکل نصب کیبورد (ارگ) در ویندوز 7 و نشناختن ورودی آن برای درایور  کارت صدا-2012-05-15_163358.jpg

بارگذاری...

عبارات جستجو شده:

1. علت نصب نشدن درایور کیبورد در ویندوز 7