مشکل نصب کیبورد (ارگ) در ویندوز 7 و نشناختن ورودی آن برای درایور کارت صدا

شروع موضوع توسط Carlayel ‏15/5/12 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک مشکل نصب کیبورد (ارگ) در ویندوز 7 و نشناختن ورودی آن برای درایور کارت صدا تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. Carlayel

Carlayel عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با سلام خدمت همه اساتید .
    من روی سیستمم ویندوز 7 64-Bit نصب کردم و میخوام کیبوردمو که YAMAHA PSR-295 هست رو با پورت USB به PC وصل کنم و ازش به عنوان میدی کنترلر تو کیوبیس استفاده کنم .
    کارت صدامم آنبورد (Realtek High Definition Audio) هستش .
    از اونجایی که USB-MIDI Driver خود کیبورد (منظورم CD اورجینال درایور کیبورده) تو ویندوز 7 64-Bit نصب نمیشه ، رفتم درایور YAMAHA USB-MIDI برای 7 64 بیتی رو دانلود کردم (که البته یه درایور کلی برا اکثر کیبورد های یاماها هست) و به خوبی نصب شد و کیبوردمو شناخت .
    اما موقع باز شدن کیوبیس پنجره ای با عنوان "ASIO Direct Sound Full Duplex Driver" این پیغام رو میده :

The Currently installed Soundcard Driver does not Support
    .Direct Sound Input. Recording Audio Is not Possible

بعد از باز شدن کیوبیس با اینکه تو input اسم کیبوردمو نشون میده و میشه باهاش Record کرد ولی تو
    Device Setup « Devices تنظیمات مربوط به ورودی ASIO Direct Sound Full Duplex وجود نداره (مثل انتخاب کیبورد میدی ، عدد تاخیر ورودی ، در کنترل پنل همون قسمت برای input چیزی وجود نداره)
    ضمنا با برنامه ای مثل 2 hypersonic هم مشکل پیدا میکنه که فکر کنم به همین موضوع مربوط باشه
    اگه ممکنه راهنماییم کنید .چرا این پیغام رو میده ؟ چیکار کنم ؟:smile (74):
    مشکل نصب کیبورد (ارگ) در ویندوز 7 و نشناختن ورودی آن برای درایور  کارت صدا-2012-05-15_163358.jpg

بارگذاری...