1. بخش مرکز دانلود افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه
  2. بخش مقالات افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه

مشکل میکروفون blue spark SL

شروع موضوع توسط stahasedaghat ‏9/7/18 در انجمن Microphone ( میکروفن ها )

تاپیک مشکل میکروفون blue spark SL تالار Microphone ( میکروفن ها ) در persian-music.org.

1. stahasedaghat

stahasedaghat

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    سلام بر مهندسین متخصص ، حقیقتا من یه میکروفون بلو اسپارک اس ال خریدم اخیرا که وقتی به کارت صدای FOCUSRITE 2I2 G2 متصلش میکنم ، و دستم به لوگو بلو نزدیک میشه یه نویز برق میفته رو صدا ! نگران شدم که این طبیعی باشه یا نه ، فرستادم برای فروشگاهی که ازش خریدم و گفت همه میکروفون های اسپارک اس ال بلو همین مورد رو دارن و اصلا طبیعیه ، حقیقتش اینه میترسم بخوان از زیر گارانتی در برن !! لطفا کمکم کنید چون محصول نو خریدن و ازش مطمئن نبودن خیلی آدمو کلافه میکنه . و اینکه لطفا نگید چرا بلو خریدی رود نخریدی و... با همشون وکال گرفتم هیچی مثل بلو برای صدای من مناسب نبود . اینا همه سلیقه ایه و بستگی به صدا داره.

پ . ن : کابل رو بررسی کردم مشکل از کابل نبود ، با میکروفون های دیگه تست کردم مشکل نداشتن. لطفا اگر کسی بلو اسپارک اس ال داره یا داشته بگه که این طبیعیه و مارو خلاصه کنه از این خواب بد.

Recording (57)
    اینم یه نمونه صدا که البته فشش به خاطر روشن بودن پنکه بود . توش صدای نویز برق رو توضیح دادم .

پ .ن 2 : با گرفتن کابل این نویز از بین میره ! یا اینکه قسمت نقره ای میکروفون گرفته بشه .یعنی یه مشکلی از ارت هست ولی آخه بقیه میکروفون ها چرا سیم ارت نمیخوان فقط این میخواد ...
    --- \پست های متوالی ترکیب شد, ‏11/7/18, تاریخ ارسال پست اول: ‏9/7/18 ---
    آقا یعنی هیچکس بلو نداره ؟

2. mr.r

mr.r عضو سایت

امتیازات:
    +16 / 0 / -0
    سلام.دوست عزیز من این میکروفن رو ندارم اما چون مهندسی الکترونیک دارم و تجربه شبیه این رو دارم بگم اگر مدار الکترونیکی یا لامپ(از نوع خلا) زیر لوگو باشه طبیعیه در غیر ابنصورت مشکل داره چون ما تو مدارات الکترونیک که اسیلاتور دارن وقتی دستمون رو نزدیک مدار میکنیم یک نویز مربعی روی اسیلوسکوپ اضافه میشه.
    نکته دیگهذاینکه الان مطلب سیم ارت رو که گذاشتی دیدم حالا نمیدونم سیمی که میگی اضافه(بصورت جدا) گذاشتن یا نه اماسیم ارت اگه داره باس وصلش کنی اگه وصل بشه به ارت مشکلت حل میشه اما کلا تو کشور ما چون ارت معنایی نداره تو مدارات الکترونیکی سیم ارت رو معمولا یا به بدنه(فلزی) و یا به منفی مدار متصل میکنن که این سیگنال ناخواسته یه جایی تو مدار بصورت تلفات از بین بره یا کم اثر بشه.موارد کوتاهی که عرض کردم از باب علم الکترونیکش بود و بصورت تجربی با این میکروفن کار نکردم که قطعی بگم.پیشنهاد میکنم نمایندگی اصلی این مدل یا اصلا یه فروشگاه دیگه که این محصول رو دارن برید بگید دوستم ازین مدل داره میگه دستشو نزدیک لوگو میکنه صدا خش میده مال اون خرابه یا همش اینطوره.اگه میکروفن شما خراب باشه فروشنده لو میده و میتونید مدعی مشکل میکروفن باشید.موفق باشید

بارگذاری...