مشکل عجیب در کیوبیس و نکسوس

شروع موضوع توسط saman_arenger ‏25/9/13 در انجمن برنامه کیوبیس Cubase

تاپیک مشکل عجیب در کیوبیس و نکسوس تالار برنامه کیوبیس Cubase در persian-music.org.

1. saman_arenger

saman_arenger عضو سایت

شغل :
    music arrangement
    امتیازات:
    +62 / 1 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    سلام دوستان و اساتید محترم مدتیه وقتی دارم مثلا از نکسوس یه صدا رو انتخاب میکنم از یه بانک بعد از انتخاب چند صدا به یکباره یه ارور میده و دیگه هیچ صدایی از اون لاین در نمیاد بعدشم مجبور میشم برنامه رو ببندم و دوباره باز کنم و خودشم اتوماتیک یه بکاپ با پس بند مثلا projec(1) میگیره و تو اون مجبورم کلا نکسوس رو عوض کنم با یه وی اس تی دیگه تا درست بشه ممنون میشم اساتید بگن مشکل از کجاست بعضی وقتا هم یه لاین به خر خر میافته و وقتی ازش اکسپورت میگیرم خالیه و هیچ ویوی نداره ممنون میشم راهنماییم کنید مرسی

2. arei

arei عضو سایت

امتیازات:
    +370 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, FLstudio
    پاسخ : مشکل عجیب در کیوبیس و نکسوس

ببین امکان داره از لایسنس یا قفل های نکسوز باشه /ببین از بانکی که همراه با ستاپ نکسوز هست امتحان کن /چون من قبلا قفل های نکسوز رو نصب نکرده بودم همینجوری میشد
    برای اکسپورت گرفتن هم باید مثل عکس زیر انجام بدی
    مشکل عجیب در کیوبیس و نکسوس-S.JPG

- - - - - - - - - -

اون قسمت ابی رو باید تا جایی که لاین داری بکشی

3. sdavood

sdavood عضو سایت

امتیازات:
    +9 / 0 / -0
    نرم افزار:
    پاسخ : مشکل عجیب در کیوبیس و نکسوس

با سلام خدمت شما
    دوست عزیز دقیقاً این مشکل برلی من پیش اومد البته DAW من FL هست. بعد یکی 2 ساز یک دفعه نکسوز قفل میشد دیگه سازی رو نمی شد انتخاب کنی و مجبور میشدم از برنامه بیام بیرون، من مشکلم اینطور حل شد یک ورژن دیگه از برنامه daw o خودم رو نصب کردم دیگه حل شد واسه همیشه. من فکر میکنم از کیو بیس شما باشه باید اونو ریمو کنی و بری یک برنامه دیگه یا یک ورژن دیگه رو نصب کنی. البته برای من اینطور حل شد دیگه نمی دونم جواب بده برای شما یا نه موفق باشی

بارگذاری...