مشکل عجیب در ریزن لطفا کمک کنید

شروع موضوع توسط novinsaddam ‏25/7/12 در انجمن برنامه ریزون Reason

تاپیک مشکل عجیب در ریزن لطفا کمک کنید تالار برنامه ریزون Reason در persian-music.org.

1. novinsaddam

novinsaddam عضو سایت

امتیازات:
    +7 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, reason
    سلام دوستانمن در حاله کار با ریزن بودم که یهو برق رفتبعده اینکه برق اومد دوباره رفتم که بقیشو انجام بدم اما فهمیدم همه ی پروجه های ریزنم اروره bad format میدهحتی پروژه های دمو خوده ریزنریزن رو حذف کردم و دوباره نصب کردماما دوباره همون مشکل بود و حتی پروژه های خوده ریزن هم باز بالا نیومدمن میخوام بدونم ایا پروژه هام کاملا خراب شدن یا مشکل از ویندوزمهواسه همین یه پروژه ی کم حجمو الکیمو میزارم اینجا لطفا امتحانش کنید ببینید بالا میاد یا نهلطفا خواهشن اینکارو کنید که بد گیرمhttp://faupload.com/upload/91/Khordad/guitaaar.rar

2. Mehrdad Art

Mehrdad Art عضو سایت

امتیازات:
    +59 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, reason
    پروژه تون مشکلی نداره من براحتی بازش کردم

3. bi sarzamin

bi sarzamin عضو سایت

امتیازات:
    +19 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, reason
    پروژت مشکلی نداشت . فکر کنم باید ویندوز رو عوض کنی یا شاید با ترمیم ویندوز هم حل بشه

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  4. arsalanbeladi

arsalanbeladi عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +36 / 0 / -0
    شاید یه یری فایلهای exe اجرایی یاdll پریده....اول ریزون 5 رونصب کن...چون تو ریزون ورژن های کرک نشده بالا تراز نسخه 5 این مشکل زیاد پزش میاد..شابدم..بانک رفیل هات پریده و موقع بازوکردن پروژه ها بدلیل نبود رفیلها قاطی میکنه..آدرس رفیلهاتو هم عوض نکن..ولی اگه بازم نشد یه سیستم ریستور کن...بجای ویندوز زدن..برو تو تنظیمات کاپیوتر واونو له یک روز قبل برگردون...

بارگذاری...