مشکل عجیب در اف ال

xxArasHxx

هنرمند
29/9/09
83
11
0
همدان
سلام!
دوستان من خیلی وقته با اف ال دارم کار میکنم ولی تاحالا با چنین مشکلی روبرو نشدم!
وقتی تو پیانو رول همه نت ها رو انتخاب میکنم با CTRL+A بعدش یا نت هارو جابجا میکنم یا اسکرول میکنم صفحه رو نت هارو میبره به آخرین جایی که pattern ما بوده!
خیلی رو اعصابه , تا حالا داشت کار میکرد نمیدونم یه هو چی شد که اینجوری شد!
ممنون میشم راهنماییم کنین!:smile (70):

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:

xyz

Banned
3/9/09
22
0
0
Tehran
نیازی به نصب دو باره نبود
شما فایل Reset settings رو اجرا می کردین تمام تنظیمات به حالت اولیه بر می گشت
فایل تو Start ,All Program فولدر Image-Line , Fl Studio ,Advanced ,Reset settings هست

Pedram Pelak

Producer
هنرمند
19/10/09
233
35
28
West Coast
حالا که بحث مشکل اف ال شده یه دوستی که خیلی حرفه ای هست تو اف ال لطفا بگه مشکل اف ال 9 با east west چیه ! چرا هیچکدوم از سمپل های این کمپانی تو این ورژن صدا ندارن !

Psymfonius

هنرمند ارشد
Gold User
30/8/09
589
374
63
شیراز
حالا که بحث مشکل اف ال شده یه دوستی که خیلی حرفه ای هست تو اف ال لطفا بگه مشکل اف ال 9 با east west چیه ! چرا هیچکدوم از سمپل های این کمپانی تو این ورژن صدا ندارن !
من با eastwest Storm drums و eastwest Symphonic Strings کار کردم هیچ مشکلی نداشتم.شاید بانک صداها و یا مسیر بانک صداها را درست معرفی نکردید.

Pedram Pelak

Producer
هنرمند
19/10/09
233
35
28
West Coast
من با eastwest storm drums و eastwest symphonic strings کار کردم هیچ مشکلی نداشتم.شاید بانک صداها و یا مسیر بانک صداها را درست معرفی نکردید.
مرسی از پاسخت

مساله اینجاست که نگفتم لود نمیشه مشکل اینجاست که اصلا صدا در نمیاد ازش !

و وقتی حاد تر میشه مساله که من تغریبا تمام کسانی که میشناسم که با این کار کردن همین مشکل رو دارن عین من !!! حالا شما با چه کرکی کار کردی بگو شاید مشکل از کرکش باشه !