مشکل ضبط صدا در adobe audition3

شروع موضوع توسط Parham_king ‏7/6/10 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک مشکل ضبط صدا در adobe audition3 تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. Parham_king

Parham_king عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام خدمت دوستان گل!
    با عرض شرمندگی بنده مشکلاتی در برنامه ی adobe audition3 دارم که در زیر مطرح کردم. ممنون میشم راهنمایی کنید:

1.بنده وقتی میخوام رکورد کنم (در قسمت ادیت) با sample rate بالای 88200 ارور زیر رو میده:
    we do not support recording when your file does not match your hardware sample rate . your current hardware sample rate is:44100:Hz

در ضمن بنده با adobe audition 1 بدون هیچ مشکلی میتونستم رکورد کنم.

2. وقتی رکورد میکنم( با sample rate پایین تر از 88200 ) در قسمت ادیت اون خطی که باید حرکت کنه و صدا رو ضبط کنه به مدت یک ثانیه حرکت میکنه و بعد محو میشه! البته صدا همینجور رکورد میشه! میخواستم ببینم مشکل از تنظیمات یا خود adobe aduditon من مشکل داره!

3. در قسمت multitrack هم وقتی کلید رکورد رو میزنم این ارور رو میده:
    At least one track must be armed for recording
    البته من با نسخه ی یک این برنامه هیچ مشکلی نداشتم اما نسخه ی سوم یک مقدار باهاش نا اشنا هستم!

باز هم ممنون از دوستان عزیز!
    خدانگهدار...

2. Axiom

Axiom عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +67 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام

1-خوب این بدین معناست که کارت صدای شما rate بالاتر از 44100 رو ساپورت نمی کنه ..rate رو روی 44100 تنظیم کنید

2-این سئوالتونو درست متوجه نشدم ولی یادتون باشه که وقتی در حال ضبط ترک هستید می تونید با scroll موس زوم کنید..اگه خط رکورد رو نمیبینید احتمالا زوم کردین که با چرخاندن scroll موس به سمت پایین زومتون کم میشه و مونید کل پروسه ضبط رو ببینید

3-این هم به این دلیل هست که در مولتی ترک شما باید خطی که می خواهید در آن ضبط کنید رو مشخص کنید این کا با کلیک بر روی حرف R که به رنگ قرمز هست امکان پذیر است

امیدوارم واضح توضیح داده باشم

3. Parham_king

Parham_king عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ممنون دوست عزیز!
    فقط در رابطه با سوال اول بگم که من چجوری باید rate رو روی 4400 تنظیم کنم ؟
    مرسی :smile (69):

4. Axiom

Axiom عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +67 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام می تونی بری در منوی file و روی گزینه new بزنی و در صفحه بعدی که باز شد سمت چپ rate رو نوشته و شما 44100 رو انتخاب کن

5. Hadi Ahmadpoor

Hadi Ahmadpoor

امتیازات:
    +62 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio
    سلام من به تمامی دوستان.
    میخواستم دو تا سوال بپرسم.
    1 - من وقتی توی آدوبی آیدیشن (Adobe Aduition) توی قسمت MultyTrack به لینها (Track ها) افکت میدم و بعد پلی میکنم اگر افکاهایی که دادم زیاد باشه شروع به قطع و وصل شدن میکنه اگر کم باشه درست اجرا میشه و چون من زیاد از افکتها استفاده میکنم همیشه با این مشکل مواجه میشم.باید هی یه خروجی از کل برنامه بگیرم هر جا که درست نبود دوباره برم مسترش کنم.
    2 - حالا وقتی که میخوام مسترش کنم اگر هیچ افکتیم ندم حدود یه 3 دقیقه ای طول میکشه اگر افکتها فعال باشن اونم به تعداد زیاد که دیگه واویلا.
    میخواستم بدونم این چیزا عادیه یا مشکل از سیستم منه.
    یه سری توضیحاتم بدم :
    من دو ساله این مشکلو دارم.
    تاحالا بارها و بارها برنامه رو نصب کردم و ویندوزم و عوض کردم (فکر نکنم که از ویندوز باشه)
    از ویندوز XP,2,3 استفاده کردم نشده.
    از آدوبی 2 و 3 هم استفاده کردم بازم نشده.
    مشخصات سیستم من هم اینه.
    CPU = 4
    Ram = 1
    Hard = 160
    ببخشید که سوالام اینقدر طولانی شد.
    منتظر جوابهاتون هستم.

6. siamak-akhtari

siamak-akhtari عضو سایت

امتیازات:
    +14 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, protools, wavelab
    دوست خوبم من هم قبلا این مشکل رو داشتم و با ارتقا سیستم حل شد فکر کتم مشکل اساسی شما بخاطر پایین بودن رم باشه.

بارگذاری...