مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری ؟!(umx49)

شروع موضوع توسط mahmoood ‏22/8/12 در انجمن Behringer

تاپیک مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری ؟!(umx49) تالار Behringer در persian-music.org.

1. mahmoood

mahmoood عضو سایت

امتیازات:
    +20 / 0 / -0
    نرم افزار:
    protools
    درود
    دوستان گرامی بنده یک مشکل عجیبی با کنترلر Behringer umx49 دارم که در نوع خودش بسیار جالبه (!)
    چند روز پیش بنده این کنترلر رو باز کردم که تمیز کنم داخلش رو . همه چیز بدون مشکل پیش رفت اما امروز متوجه شدم جای کلید ها عوض شده ! سیم ها و فنر ها و ... رو چک کردم و همه کلید ها کار می کنه اما خوب سر جای خودشون نیستن ! به طور مثال نت C، روی کیبورد شده کلید E ! و خیلی هم آزار دهنده هست . به بیان ساده تر چند کلید کلآ شیفت شدن !
    حقیقتش زیاد از مکانیسم سخت افزاری یا نرم افزاری این چیزها سردرنمیارم و نمیدونستم که چه چیزی رو باید جستجو کنم .
    گفتم شاید دوستان در اینجا نکته ای رو بدونن . اگر هم نشد به نظرتون کجا باید ببرمش واسه تعمیر ؟
    متشکرم

2. mahmoood

mahmoood عضو سایت

امتیازات:
    +20 / 0 / -0
    نرم افزار:
    protools
    درود .
    پس از کارهای خفن (!) تحقیقاتی در مورد طرز کار سخت افزاری و نرم افزاری این وسایل متوجه شدم که مشکل هر چیزی هست از اسلات های اتصال کیت هست . یک فروند اسلات 16 تایی بود که ظاهرآ باید 2 عدد پین سمت راست رو متصل نمیکردی تا عادی کار کنه ! البته نکته ای بَس سخیف بود و اعصاب مارو کلآ به هم ریخت !

پی اس : موقعی که اسلات ها رو در آورده بودم که کیبورد رو تمیز کنم اشتباه وصل کرده بودمش و این مشکل پدید اومده بود !

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  3. M.Minoo

M.Minoo مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

امتیازات:
    +924 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, flstudio
    بعضی مشکلات شاید برای خیلی ها پیش نیومده باشه که بتونن جواب بدن.
    اما خوب این روال صحیح و درستیه که وقتی مشکل شما حل شد راه حل رو برای استفاده دیگران شیر کنید

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  4. ssfazaee

ssfazaee عضو سایت

امتیازات:
    +40 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    دوست عزیز از طریق گرفتن دکمه ی assign و کلاویه ی تنظیمات مربوطه میتونی نت ها رو جا به جا کنی

• مفید مفید x 1
بارگذاری...