مشکل رکورد با fast track pro

شروع موضوع توسط hadi_365 ‏28/8/13 در انجمن Audio interface ( کارت صدا )

تاپیک مشکل رکورد با fast track pro تالار Audio interface ( کارت صدا ) در persian-music.org.

1. hadi_365

hadi_365 عضو سایت

امتیازات:
    +7 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    سلام

میدونم که در مورد این موضوع تاپیک های متعددی ایجاد شده ولی تقریبا همه اونها رو خوندم و متاسفانه جواب سوالمو پیدا نکردم
    از دوستان خواهش میکنم هرکی میتونه در این زمینه کمک کنه دریغ نکنه... واقعا برای من مشکل بزرگیه...

من کارت صدا رو با درایو هایی که از سایت گرفتم نصب میکنم، یو اس بی خود کارت رو هم به پشت کیس متصل میکنم، نصب انجام میشه و تا اینجا هیچ مشکلی نیس، صدا نداره و اون پایین سمت راست، توی کنترل پنل صدا، خروجی رو line 1/2 قرار میدم و مشکل صدا حل میشه...
    تا ابنجا اصلا مشکلی نیس، ولی توی توی کیوبیس یا هر daw دیگه ای نمیتونم رکورد کنم، یعنی اصلا صدایی از میکروفن به کیوبیس منتقل نمیشه... تنظیمات کیوبیس رو هم فکر میکنم درست مچ کردم ولی بازم اتفاقی رخ نمیده..!( آخر صحبت هام چند عکس از تنظیماتم میذارم(

اما یه اطلاعاتی هم بدم تا شاید راحت تر بتونید مشکلمو حل کنید... من قبلا از ویندوز xp استفاده میکردم، و دقیقا همین مشکل رو داشتم، از یکی از دوستانم که استودیو داره خواهش کردم تا بیاد و مشکلم رو حل کنه، ایشونم بعد از کلی دستکاری تنظیمات متوجه شد که مشکل از نصب usb هست ( پشت کیس) و با جابجایی اون مشکل رکورد حل شد... آخه قبلا که یو اس بی رو جای قبلی میزدم، اون پایین بالای کارت صدا مینوشت fast track line 1/2 _ 3/4 connected
    و با تعویض اون ) یعنی همون جایی که دوستم زد ) این نوشته تبدیل میشد به fast track pro و دیگه خبری از line 1/2 و 3/4 نبود... و با این حساب توی قسمت تنظمیات کیوبیس هم فست ترک پرو 1 ، و پایینش 2 رو انتخاب میکرد و مشکل حل میشد
    اما حالا ویندوز سون 64 بیت رو نصب کردم و الان usb رو هرجا که بزنم مینویسه fast tarck pro ، ولی در واقعیت همون line 1/2 3/4 هستن و باید طبق اونا تنظیمات انجام بشه ...
    تو رو خدا کمک کنید خیلی مشکل بزرگیه...
    اگه به امید خدا و کمک شما دوستان این مشکل حل شد، چند مشکل دیگه هم هنگام رکورد با همین کارت صدا و البته کیوبیس دارم که اونارم میگم...
    اینم عکسهایی از تنظیمات کیوبیس و برنامه

مشکل رکورد با fast track pro-11.jpg مشکل رکورد با fast track pro-22.jpg

مشکل رکورد با fast track pro-33.jpg

2. hadi_365

hadi_365 عضو سایت

امتیازات:
    +7 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    پاسخ : مشکل رکورد با fast track pro

یعنی واقعا از دوستانی که با این کارت صدا کار کردن تا بحال با چنین مشکلی مواجه نشدن...!!!!!!!!

3. amirjfr

amirjfr عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:

من رکورد میکنم نمیدونم چرا mono رکورد میشه....به نظر دوستان مشکل از چیه؟؟؟؟

4. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar

من که مشکلی توی تنظیمات اون نمیبینم.
    شما باید bus بسازید و راحت کارتون رو انجام بدید.
    اگه با یک میکروفون رکورد میکنید باید مونو رکورد بشه. طبیعیه

بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - مشکل رکورد با
  1. 6dong
    پاسخ ها:
    6
    نمایش ها:
    168
  2. DANIEL ADHAMI
    پاسخ ها:
    3
    نمایش ها: